@2009lisanne leuk hoor die leeftijden. Mijn dochtjertje vond het al geweldig en die was 2 jaar bij mijn zoontje . Die is heel de dag aan het helpen en dan praat ze met zn hoog lief stemmetje als ze wat tegen hem zegt echt een 2e mama haha.
@Kimmetjuh90 fijn heb je nu dadelijk alle tijd voor de 2e dat lijkt me ook heerlijk hier is het vaak alles op automatische met 3 kids en fulltime werken.
Nahja alle tijd heb ik niet, ik werk ook gewoon haha T vervelende is wel dat mn dochter steeds vraagt of ik al zwanger ben.. en dr telkens nee moet verkopen... begint aardig zwaar te worden zo..
Echt toeval dat we met z’n drieën een man hebben met nachtdienst. Vind ik wel de vervelendste als je het nog even gezellig wilt maken. Avonddienst ook, dan lig ik meestal op bed als ie thuis komt. Het is wat!
Hier maandag eisprong gehad, sinds dinsdagavond lichte menstruatiekrampen. Fingers crossed En loslaten, Tsja dat kun je niet op commando. Niet aanmelden in NoD forums helpt overigens wel met loslaten Haha.
Ik heb al een hele week waterige afscheiding, en nu begint het wat te zeuren aan een kant. Dus ik hoop dat ie er snel aankomt. Vanavond hoop ik dat we nog even snel kunnen stoeien voordat ie weg moet Haha.
@Lalaatje90 zou tijd worden inderdaad. Hopelijk tijd genoeg om plezier te maken met je man. Hier houden de buikkrampjes aan. De hele dag al wat steekjes rechtsonderin en sinds vanavond mijn onderbuik ook. Mijn tepels beginnen nu ook pijnlijk te worden. Hopelijk goed teken.
Even in de stress! Ik heb op dit moment ontzettend gespannen liezen. Of er wat staat te gebeuren! Logisch want ik had gister een positieve ovulatie test. Savonds geklust! Zou dit voldoende zijn? Ik verlies op dit moment ook helemaal geen afscheiding meer ofzo? Gister en eergister liep ik leeg!
Progesteron maakt mij normaal bijna gek misselijk pijnleke borsten etc. Op dit moment gewoon helemaal niks.
Haha die van ons is 4 jaar. Nu zij hij laats na zijn opnamen. Daar vroeg de arts of we meer kindjes hadden en had die het afgeluisterd. Mama ik ben jou enigste kindje he....