Ze hebben toch een mooie vruchtzakje gezien! Je bent hartstikke zwanger hoor! Bij onze vorige poging gebruikte ik ook utro en progestan, stopte er mee en werd gelijk ongesteld. Maar bij jou is t nu wel echt anders wanr er zit echr een vruchtje in je buik
Ik test heel bewust niet meer vanwege die reden. Ik werd zo angstig en onzeker. Ik wil juist genieten, ook als het uiteindelijk mis gaat. Mn vriend zei: "Als het mis moet gaan, gaat het mis en dan ben ik er voor je, nu gewoon er lekker van genieten! Gelukkig heb je niet zoveel symptomen, we zien het de 27ste wel". En sindsdien denk ik. Testen heeft echt geen invloed op het proces of het goed gaat of niet. We zien het wel, nu genieten van die kleine uk die moet groeien en het idee dat uk er nog zit.
Bij mijn laatste mk was ik 7 weken, we kwamen in de kliniek en toen zagen ze niks meer op de echo, ik moest een test doen en weg streepje, ik was in shock! Daarom nu met mezelf afgesproken dat ik wel om de paar dagen een test mag doen (heb gewoon goedkope vial bol om mezwlf gerust te stellen. Het klopt dat het niks aan t proces veranderd maar het kan wel een geruststellend gevoel geven. Iedergeval tot we een kloppend hartje zien.
Ik op 10 januari volgens mij, gewoon met action test. Ik wilde gewoon zien dat het teststreepje veel donkerder zou zijn dan het controlestreepje Gelukt! Waarschijnlijk zou ik nu op CB digi wel 3+ zien gok ik, maar ik heb nu al zoveel geld uitgegeven aan testen voor deze cyclus/zwangerschap alleen al wel 40€ denk ik Dus ik mag niet meer testen.
Hier nog even een dilemma: Ik heb me dus aangemeld voor moeders v moeders, en binnekort een gesprek. Ik mag al direct beginnen eigenlijk maar ik twijfel of ik dat wel moet doen omdat mijn oudste zoon dus nog van niks weet en die ongetwijfeld gaat vragen waar die flessen voor zijn en ik ook weer niet wil jokken maar we willen het tot een week of 8 nog niet aan hem vertellen. Wat zullen jullie doen?
Halve waarheid? Dat je je urine verzamelt voor onderzoek en om andere mensen te helpen? En dat je later vertel je later dat het is omdat hij grote broer word en dat je zo andere stellen probeert te helpen om ook een kindje te krijgen.
@Jes88 oeh moeilijke... Wat Chocotaart zegt is inderdaad wel een idee. Om wat voor reden wil je het nog niet vertellen? Hier vanmorgen weer een test gedaan. Jup, geen twijfel over mogelijk Ik test zaterdag met de digitale en dinsdag voor de knaller Mn ha gebeld en die zei dat ik ook met deze termijn de VK al kan bellen. Dus gedaan.. 12 feb eerste echo
Wat een FANTASTISCH nieuws! Gefeliciteerd hoor (ben stiekem wel benieuwd naar een foto) Nog even uitzitten dan tot 12 feb, maar de tijd gaat vast snel Ik vind het nog zo onzeker,.stel toch dat het mis gaat, zou ik echt moeilijk vinden om hem dat te moeten vertellen. De halve waarheid zou een optie zijn maar voel ik.me toch ook weer niet zo prettig bij, ik.heb toch besloten obver 2 weken te starten met mvm en het hem dan ook te vertellen. Dan ben ik 8 weken. Bedankt voor het meedenken!
Ja, dat snap ik dan ook weer inderdaad. Hoe oud is hij? Nou.. Hierbij de foto (hij zal nu wel donkerder zijn, dit was al meteen)
Ik heb de consulente even gebeld en ze had er alle begrip voor. Ze hebben over 2 weken een stop ivm landelijke verbouwing dus het was zoiezo maar voor 2 weken en dan pas 24januari weer. Ik start dus pas 24 januari.
Mooi hoor!! Kv 2v5 loopt altijd wat langzamer op, je hebt best kans als je nu een andere doet je al een knaller hebt hoor met zon mooie kv 2v5!
♡Zwangerschapsclubseptember 2020♡ Echo Jes88 - 13 januari 1e echo Suuster - 17 Januari 2e echo Ruubs - 20 januari 2e echo Frummelke86 - 22 Januari 1e echo Wenda - 22 Januari 1e echo Ro1990 - 24 Januari 1e echo Jess88- 24 januari Chocotaart - 27 Januari 1e echo Ananas13 - 27 januari 1e echo Pixi- 27 januari 1e echo Akka - 3 februari 1e echo PeppaP - 6 februari 1e echo Peme - 11 februari 1e echo Lalalola - 13 februari 1e echo Termijnecho/extra echo Ro1990 - 7 februari 2e echo Wenda - 10 februari termijnecho Ruubs - 29 januari 3e echo Akka - 21 februari termijnecho Ananas - 26 februari 2e echo 20 weken echo Overige afspraken Ruubs - 18 januari MvM Uitgerekende datum Suuster - 1 september 2020 Frummelke86 Chocotaart - 2 september 2020 Jes88 - 9 september 2020 Ro1990 - 11 september 2020 Ruubs - 12 september 2020 Akka - 15 september 2020 peme - 17 september 2020 Lalalola - 17 september 2020 Ananas13 - 17 september 2020 PeppaP - 20 september 2020 Dicky34 - 25 september 2020 Rosa5 - 30 september 2020 Overzicht Echo (13) Termijnecho/extra echo (5) 20 weken echo Overige afspraken (2)