@Kaatje92 jeetje wat een dag! Hopelijk heb je dan maandag eindelijk wat zekerheid. Hier is de operatie van mijn man vandaag goed gegaan. Er kwam ook tijdens de operatie direct sperma uit de zaadleiders en dat is een heel goed teken. 2 weken nu geen zware inspanning daarna mag alles weer. De vraag is even of we nog net mijn vruchtbare dagen deze maand kunnen meepikken maar anders kunnen we er volgende maand voor gaan.
Reageer ik net op het een, zie ik nu dit bericht. Jeetje, op naar een prille zwangerschap dan maar! Duimen!!
Oef even een down momentje opeens. Geen idee waar die opeens vandaan komt. Waarschijnlijk door mn grote mond dat ik niks van de utro merk. Mag ik heel even klagen?
1) van 2012 tot eind 2013 hebben we in België gewoond. Gewoon op de bonnefooi. Ik mis die tijd? We hadden enkel onszelf om rekening mee te houden en man man man wat hebben we Bourgondisch geleefd. We hebben heel veel meegemaakt daar maar zijn er ook uitgekomen en zelfs in België getrouwd. Ik mis gewoon even de onbezorgde lol. 2) Mijn zoontje wil de laatste tijd totaal niet meer door mij vastgehouden worden. Niet eens troosten. Dan is t boos doen en spartelen. Wat doe ik toch verkeerd? Na een hele dag hem ik hem zo gemist en wil ik hem gewoon bij me hebben maar hij kijkt niet eens naar me om. Terwijl ik bijv op vrijdag de hele dag thuis bij hem ben. Dan roept ie bij alles ‘papapapapapa papa papa papaaaaaa’. Okee jongen. Papa komt straks weer. Het maakt me onzeker. Soms dan. 3). We zitten nu al in ronde 4 en ik voel niks. Stomme verhalen uit mn omgeving dat het direct raak is. Rot op joh. Leuk voor je. 4) mijn nieuwe baan komt zo dichtbij en ik ben opeens bang dat ik het niet waar kan maken. Bedoel. Is toch nieuw.
Nou Nina! Hopelijk heb je een lekker wijntje gedronken gisteravond en is dit nu allemaal weer weggezakt. Zo voelen we ons allemaal wel eens! 1. Ja, dat onbezorgde leven komt (voorlopig) niet meer terug. Maar kijk nou wat ervoor in de plaats is gekomen! Is O niet veeeel beter? En naarmate de kindjes groter worden kan er straks weer meer en meer. 2. Het is een fase! L had dit ook een paar weken recent en het zal vast nog wel eens terugkomen. Diep ademhalen en genieten van je vrijheid. Hahaha! Papa mag lekker de hele dag alles doen. 3. It sucks. Maar opeens komt het. Voor mij was het ronde 16 of 17 vorige keer. Klote, maar het gaat zoals het gaat. Je hebt de utro en de hulp die nodig is. Komt goed! 4. Je kunt het schatje! neem nog een wijntje. Wanneer begin je?
@dreames fijn dat de operatie goed is gegaan? Hoe is het met je man /partner? Veel pijn of valt dat mee? @Kaatje92 jeetje wat een spannende tijd hopelijk snel duidelijkheid en een goede echo. @Nina Sanders regel oppas ga eens goed uit eten lekkere wijn erbij. Of nog gekker pak hotel erbij, duik samen de kroeg in. Zo pakken wij onze vrijheid soms even Hier komt straks mijn schoonzusje. (doet kapper opleiding wil graag bruidskapsels doen, heeft ook mijn haar op mijn bruiloft gedaan en vanavond als avond gast naar bruiloft dus kan ze mooi oefenen en ik model zitten Vanavond lekker feestje
@Poolvos @jolien 1986 lief haha! Ik heb lekker serie gekeken en daarna even alle online / social / mail / app / telefoonmeldingen uit gezet. Vannacht goed geslapen (op een hoestbui om 5.35 na) en vanochtend voelde ik me alweer een stuk beter! Ik vind het super jammer dat het niet zulk mooi weer is, want ik ben vandaag vrij en had graag even met O. naar buiten gewild. Maar omdat hij ook nog super verkouden is + hoest ga ik er liever niet op uit door de regen / wind. en: ik ben me as we speak aan het oriënteren op een heerlijk restaurant hier in de buurt. De oppas is al geregeld hihi Ik begin half november met mijn nieuwe baan! Nog 2,5 werken bij mijn huidige werkgever, waar ik het overigens zó mee heb gehad. Pff..
Goed bezig, ik ging met Sarah op die leeftijd graag naar tuincentrum. Beetje bloemetjes en plantjes kijken bij aquarium, de vijvervissen, knaagdieren . Speelhoekje voor dochter en ik lekkere kop koffie. In al groen voelde wel als beetje buiten
1) Hebben we allemaal wel eens last van! Als ze ouder worden, is alles weer gemakkelijker. Zo denk ik op momenten dat ze super vervelend is ook altijd... HOEZO wil ik er nog eentje?! Maar dat gevoel is toch sterker. 2) Hier ook gehad. Is een stomme FASE! Jij de hele dag met O. bezig geweest, papa komt thuis en krijgt alle knuffels. Inmiddels is het enthousiasme hier wel aanwezig als papa thuis is, maar wil ze per sé mijn aandacht tijdens het koken, terwijl papa gewoon bij haar op de bank zit. Ook niet ideaal, haha. Leuke is wel dat ze nu zelf knuffels en kusjes geeft, zonder erom te hoeven vragen. Of dat ze opeens een ‘love you mama’ eruit gooit. Heerlijk! <3 3) Helaas zijn we daarin niet allemaal hetzelfde. De wereld zit oneerlijk in elkaar wat dat betreft. Maar het gaat wel komen! Komt goed! 4) YOU CAN DO IT!
Zijn jullie trouwens al bezig met namen bedenken? Of wachten jullie tot het raak is of zodra geslacht bekend is? Of zoals vriendin van mij zelfs dag na de geboorte ... Ik ben bij de D van het namenboek Vooral met jongensnamen vind ik het moeilijk...
Hier nooit opgehouden met bedenken, omdat we wisten dat we sowieso een 2e willen. Als ik een leuke naam zie, dan zet ik die in mijn telefoon (heb ik een lijstje) en vraag ik gelijk wat mijn man ervan vindt. Ik vind jongensnamen ook veel lastiger! Welke naam voorrang heeft,dat wisselt per week, haha. Hier staan de volgende namen (al best een tijdje) op het lijstje: Meisje - Jula Kayla Ivy Quinn Juna Mira Kaya Neva Ziva Jongen - Logan Raff Riff Neil Julan Nolan Quint Kay Jordan Dikgedrukte is nu favoriet, maar kan best nog wisselen. Een tweede naam kiezen we ook uit het rijtje. En bij jullie?
Nou heb het schema al binnen. 2 november beginnen met spuiten. 9 november eerste echo. Mijn god nu komt het echt dichtbij @Nina Sanders zet maar de datum van de echo erin