Oh en hier nog iets stoms, ik werd vanochtend wakker met keelpijn. Ook zo lekker opeens. Ben niet eens verkouden ofzo.
Hey, hier precies hetzelfde, sinds vanochtend keelpijn zonder ziek te zijn. En ik heb het ook al de hele dag ijskoud. Ben nog steeds niet ongesteld... nu krijg ik het gevoel dat het ei toen helemaal niet gesprongen is? Misschien morgen ochtend nog eens een testje doen? Maar ik denk niet dat het raak is, zo onwaarschijnlijk als je het realistisch bekijkt.
Heb geen predictors of zo in huis, alleen normale tests. Maar moet je dan niet beter met ochtend urine? Of zal ik er nu een doen, en dan een normale?
11 feb, gerekend naar de ovutests die op 27 en 28 jan positief waren. Vermoedelijk dus geen eisprong geweest, denk ik dan, ondanks de duidelijke LH piek.
Ik word ook iedere ronde negatiever erover heb ik het idee haha *saddd* Precies zoals @dreames zegt. Richting nod voel ik dan vanalles, maar ik geloof al niet meer in al die kwaaltjes soms denk ik bij mezelf; kop op, beetje positiviteit en erin blijven geloven ! wel heel lastig soms. Maar komt heus goed. Voor ons allemaal! dat moet gewoon. Kan het gewoon autistisch niet aan dat ik dit niet kan plannen
@Berenmama ik wil je niet blij maken met een dooie mus maar het lijkt toch wel echt alsof ik een heeeeeel licht roze streepje zie.. of ben ik de enige? Echt super mega licht, dat wel!
Ik snap wat je bedoelt, maar deze testen vertrouw ik niet. Heb paar rondes terug ook met de kv test getest en kreeg een indroog streepje
En dus nog niet zwanger geweest nu. Maar bij mijn zoontje voelde ik ook niks. Achteraf wel maar geen klachten die echt enkel en alleen bij een zwangerschap zouden kunnen horen.
Bij m'n zoontje had ik een paar dagen een 'vreemde reuk ' bepaalde dingen stonken echt. En m'n boterham met hagelslag smaakte ineens op een dag heel vies.. achteraf gezien waren dat zwangerschapskwaaltjes.. Maar nu afgelopen ronde had ik ook zulke kwaaltjes waardoor ik terug dacht aan de eerste zwangerschap en daardoor hoop kreeg.
Zijn er nog dames die liever de maand 'december kindje ' overslaan? Ik weet het niet zo goed, aan de ene kant wil ik het absoluut niet, Ik ben zelf begin december jarig, dan sinterklaas + kerst... dure maand altijd... Maar aan de andere kant kan het me ook niet veel schelen omdat we nu al 6 maanden proberen zwanger te worden en ik eigenlijk geen ronde over wil slaan... herkenbaar voor iemand?
@Spectre ja ik snap wat je bedoelt, december is al een drukke maand maar wij gaan er toch weer voor mocht het deze ronde niet raak zijn.. was eigenlijk ook afgelopen (5!) december uitgerekend, ook niet echt een relaxte datum maar Ik ga het er nu weer niet om laten hoor.. de kans op een zwangerschap is toch al niet super groot dus wij benutten iedere maand gewoon!