1-15 April 2014 Mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door ProudMom, 10 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.498
    1.851
    113
    Oh meiden, ik wordt onderhand bloednerveus. Morgen de echo. Ik kijk er naar uit en toch ben ik er heel zenuwachtig voor. Of alles wel goed zit en of het er 1 of toch 2 zijn. Pfffff!
    Ik ben blij dat ik morgen eerst nog moet werken. Dan kan ik me tenminste niet zo sappig maken de hele dag.

    @vertellen: Hier weet nu bijna iedereen dat ik weer zwanger ben van de naaste familie. Manlief kon het ineens niet meer voor zich houden en ging het tegen iedereen vertellen. Dus mag ik dat ook van mezelf.
     
  2. ProudMom

    ProudMom Niet meer actief

    @ Weer een aantal echo's vandaag, spannend meiden!

    @ Bulakgirl: niet te druk maken hoor, het schommelt nu eenmaal veel met de kwaaltjes, hoeft helemaal niets te betekenen. Vandaag heb je gewoon een goeie echo!

    @Smnee: hier max 1x per dag een mini streepje bruinverlies, ik weet ook niet wat ik ervan moet denken. Wel is het hier altijd in de ochtend, en dan is het hier spitsuur met een tweeling. Dus misschien door het druk bezig zijn. We moeten nog even geduld hebben voor we duidelijkheid hebben.

    @ Gewicht: net als de vorige keer val ik nog steeds af van al die hormonen :) Alleen mijn buik is erg opgezet van mijn darmen. Ook zitten mijn gewone broeken niet lekker meer, dus als ik thuis ben heb ik vooral makkelijke kleren aan.

    @ Elines: sterkte op je werk vandaag. Ik hoop dat je je snel beter gaat voelen en echt kunt gaan genieten van je zwangerschap.

    @ Peace en Marlous28: hahaha kleine kinderen hebben meer door dan je denkt ;)
     
  3. ProudMom

    ProudMom Niet meer actief

    @ Meijtje, Bulakgirl, Babyliz, Bloezem: hoe waren jullie echo's?????????
    Ik hoop dat jullie allemaal een mooi kloppend hartje hebben gezien vandaag.

    ...........................................

    1-15 April mama's
    1 april
    - Nennie | 32 jr | 2e kindje
    - Babyliz | 23 jr | 1e kindje
    - Meijtje | 29 jr | 2e kindje (voor ml 4e)

    2 april
    - Else31 | 31 jr | 1e kindje

    3 april
    - Zahra2 | 30 jr | 2e kindje

    4 april
    - Mariannetje | 28 jr | 1e kindje
    - Evelientje | 33 jr | 2e kindje

    5 april
    - Tess2013 | 27 jr | 1e kindje
    - Mariska1986 | 27 jr | 3e kindje

    6 april
    - Miepens | 33 jr | 2e kindje

    7 april
    - Bibi28 | 28 jr | 1e kindje
    - Marlous28 | 31 jr | 2e kindje
    - Kb1983 l 30 jr l 1e kindje

    8 april
    - Kira88 | 25 jr | 1e kindje
    - Stelpie | 26 jr | 1e kindje

    10 april
    - Sprokkel | 37 jr | 2e kindje
    - Peace | 28 jr | 2e kindje
    - Bulakgirl | 26 jr | 1e kindje
    - Wiedeltje | 22 jr | 2e kindje

    11 april
    - Elines | 29 jr | 2e kindje
    - Antra | 30 jr | 4e kindje
    - Krista | 28 jr | 1e kindje

    12 april
    - Mamv1 | 26 jr | 2e kindje
    - Bloezem | 2e kindje
    - Fien25 | 1e kindje

    13 april
    - Proudmom | 28 jr | 3e kindje
    - Cupcake88 | 25 jr | 1e kindje

    15 april
    - Chanan | 31 jr | 1e kindje
    - Smnee | 22 jr | 1e kindje
    - a Flower | 22 jr | 1e kindje

    Afspraken
    27 augustus
    - Bibi28 |1e echo (7w2)
    - Kira88 | 1e echo & intake vk (8w)
    - Kb1983 l 1e echo (8w)
    - Else31 | intake vk

    28 augustus
    - Proudmom | echo
    - Elines | intake vk
    - Fien25 | intake vk

    30 augustus
    - Cupcake88 | 1e echo gyn(7w5)
    - Smnee | intake vk + echo

    2 september
    - Elines | 1e echo echobureau (8w3)
    - Stelpie | 1e echo + intake
    - Antra | 1e echo + intake
    - Peace| 1e echo + intake (8w4)

    4 september
    - Marlous28 | 1e echo + intake vk (9w3)
    - Bloezem | 1e echo (8w4d)
    - Krista| 1e echo fertiliteitsarts

    6 september
    - Tess2013 | termijnecho (10w)
    - Zahra2 | termijnecho (10w1d)

    10 september
    - Nennie | termijnecho (10w5d)

    16 september
    - Mariannetje | Termijnecho (11w3d)

    17 september
    - a Flower | 1e echo (10w)

    18 september
    - a Flower | intake vk

    23 september
    - kb1983 l termijnecho (12w)

    25 september
    - marlous 28 | termijnecho vk
     
  4. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    4 feb 2011
    1.038
    0
    36
    NULL
    Hier geen echo gehad hoor vandaag. Alleen de intake, dus een hoop vragen. Ook gewogen daar, ben al 6kg lichter. Verder nog steeds heel misselijk, hopelijk neemt het heeel snel af! Pff.
    Hoe waren de echo's van de anderen? Hoop echo's deze week, leuk! Vrel succes allemaal :)

    @Bloezem: hier zijn ze heel terughoudend met dingen voorschrijven. Dus "alleen" voor extreem misselijk zijn geven ze sowieso niks, ook niet als je wel spuugt. Zolang je nog wat vocht binnenhoudt krijg je niks. Dat ik 6kg ben afgevallen maakte ook niet uit, ondanks dat ik al heel slank ben.
     
  5. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    4 feb 2011
    1.038
    0
    36
    NULL
    11 september heb ik de termijnecho! Ben benieuwd :) Al staat de termijn natuurlijk wel redelijk vast omdat we via IVF zwanger zijn geworden.
     
  6. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    4 aug 2013
    3.155
    2.542
    113
    Het is goed gegaan! ;) ben iets terug gezet, volgens de echo was het 6weken en 6 dagen! :) schrok eerst wel... Met de echo van buiten zag ze in eerste instantie alleen de baarmoeder... Dus zij naar binnen voor een inwendige echo, daar zag ze gelukkig wel een vruchtje met een kloppend hartje! :) mag 19 september weer terug voor nog een echo, controleren we ook m'n bloeddruk weer, die was nu 150 / 85 en ben doorverwezen naar een diëtist om toch eens te kijken hoe ik gezond kan eten en niet teveel aan hoef te komen, omdat ik al wat zwaar ben! :)

    Sorry dat ik zo spastisch was hoor, maar maakte me ineens zon zorgen.... ;)
     
  7. Elines

    Elines Fanatiek lid

    23 mei 2010
    1.252
    1
    36
    Holland
    Maakt niet uit hoor, dat heb je een forum voor ;) en hoort erbij.
    Fijn dat je echo goed was! Nu kan je genieten dat je zo weinig kwaaltjes hebt maar wel goed zwanger bent :)

    @babyliz, wat ben je al veel afgevallen! Erg slap ook daardoor? Tja, termijn echo zou een dagje kunnen schelen misschien (innesteling) maar zal inderdaad niet veel uitmaken.

    @hier gaat het beter dan verwacht. Vandaag amper misselijk en een stuk sterker. Misschien doordat ik gisteravond zo goed gegeten had. En iemand anders zei het hier ook: dat het lijkt alsof op vrije dagen de kwaaltjes meer aanwezig zijn dan werkdagen.
     
  8. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Fijn bulakgirl :) logisch dat je je zorgen maakte, dat doe ik ook. Heb jij een onregelmatige cyclus, of kan dat gewoon gebeuren? Een week terug zetten?

    Ik begin hem hier ook zo te knijpen, ben zo bang dat we vrijdag niets te zien krijgen. Geen idee waarom ik dat denk, maar ik kan aan niets anders meer denken. Had vandaag weer een beetje bruinverlies, als dat morgen weer zo is dan bel ik toch maar op...
     
  9. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    4 aug 2013
    3.155
    2.542
    113
    @smnee
    Nee, ik ben gelijk na het stoppen met de pil zwanger geworden, dus mijn laatste menstruatie was eigenlijk nog een pil bloeding! ;) hierdoor kon het dus zo zijn dat de eisprong net wat later was, omdat alles nog op gang moest komen! Maar vk zei ook al dat we met de echo over 3 weken pas echt konden zien hoe ver ik ben, omdat het nu nog zo klein is en een millimeter al een groot verschil was!
     
  10. Bloezem

    Bloezem Actief lid

    22 jul 2012
    444
    37
    28
    Vrouw
    Utrecht
    Wat fijn Bulakgirl!

    @ hier ook alleen een intake bij de verloskundige, veel vragen, de gevreesde weegschaal ;)
    Vanwege de complicaties bij mijn eerste zwangerschap moet ik ook naar de gynaecoloog deze of volgende week, uitnodiging is onderweg.
    Zij zullen ook de gegevens van mijn vorige zwangerschap bij het ziekenhuis opvragen, naar aanleiding van al die info gaan zij onderling beslissen, gezien de ernstigheid van de complicaties toen of ik bij de gynaecoloog of verloskundige ondergebracht zal gaan worden
    Dus nog even afwachten
     
  11. stelpie

    stelpie Actief lid

    22 jun 2013
    277
    2
    18
    NULL
    NULL
    Fijn dat de intakes vandaag goed zijn gegaan en bulakgirl, fijn dat je een mooi echo hebt gehad!!

    Maarre weegschaal? Moet dat bij alle vk's? Ik heb me namelijk sinds m'n 13e niet meer gewogen. Ik werd er toen des tijd zo verdrietig van elke keer dat ik besloten hen om het nooit meer te doen. Ik merk aan m'n kleding en m'n lichaam wel of ik te zwaar word, zo ben ik recent 2 kleding maten omlaag gegaan (42 - 38) maar weet ik niet hoeveel kilo ik verloren had (overigens zitten m'n nieuwe broeken nu wel weer strak ;)). Punt is dat dat echt zo ontzettend tegen m'n principes is voor me zelf. Hopelijk malen ze er niet een punt van! Ze mag me best wegen, maar dan wil ik het resultaat niet zien of horen!

    Verder gaat het hier goed :). Nog een week! Ik word ongeduldig :(, duurt mij nog veels te lang!
     
  12. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    4 aug 2013
    3.155
    2.542
    113
    Succes vandaag bibi, kira, kb en Else! :)

    @wegen
    Ik denk dat als je je verhaal uitlegt het prima is dat jij je geixht niet te horen krijgt en je vk het alleen zelf bijhoudt... ;(
     
  13. KB1983

    KB1983 Lid

    12 aug 2013
    39
    0
    0
    Wat een goede berichtjes allemaal, mooie echo's.

    Ik zit me op te vreten op het werk toch erg zenuwachtig hoor....vanmiddag om half 3 mogen wij :).

    Enne wegen daar kijk ik ook tegenop :( ben eigenlijk al heel lang niet blij met mijn gewicht maar goed nu ben ik ook alweer +2 aangekomen zag ik vanochtend....nouja hoort erbij.

    Succes alle dames vandaag met intakes en echo's !
     
  14. Bloezem

    Bloezem Actief lid

    22 jul 2012
    444
    37
    28
    Vrouw
    Utrecht
    Net een bericht binnen van de gynaecoloog.
    Ik word 02 september verwacht om 8.50, krijg meteen een echo en daarna door naar de gyn.
    Kan ik die echo op woensdag dan afzeggen?
    Gynaecoloog is vlotter dan ik verwacht had trouwens!
     
  15. Bloezem

    Bloezem Actief lid

    22 jul 2012
    444
    37
    28
    Vrouw
    Utrecht
    1-15 April mama's
    1 april
    - Nennie | 32 jr | 2e kindje
    - Babyliz | 23 jr | 1e kindje
    - Meijtje | 29 jr | 2e kindje (voor ml 4e)

    2 april
    - Else31 | 31 jr | 1e kindje

    3 april
    - Zahra2 | 30 jr | 2e kindje

    4 april
    - Mariannetje | 28 jr | 1e kindje
    - Evelientje | 33 jr | 2e kindje

    5 april
    - Tess2013 | 27 jr | 1e kindje
    - Mariska1986 | 27 jr | 3e kindje

    6 april
    - Miepens | 33 jr | 2e kindje

    7 april
    - Bibi28 | 28 jr | 1e kindje
    - Marlous28 | 31 jr | 2e kindje
    - Kb1983 l 30 jr l 1e kindje

    8 april
    - Kira88 | 25 jr | 1e kindje
    - Stelpie | 26 jr | 1e kindje

    10 april
    - Sprokkel | 37 jr | 2e kindje
    - Peace | 28 jr | 2e kindje
    - Bulakgirl | 26 jr | 1e kindje
    - Wiedeltje | 22 jr | 2e kindje

    11 april
    - Elines | 29 jr | 2e kindje
    - Antra | 30 jr | 4e kindje
    - Krista | 28 jr | 1e kindje

    12 april
    - Mamv1 | 26 jr | 2e kindje
    - Bloezem | 2e kindje
    - Fien25 | 1e kindje

    13 april
    - Proudmom | 28 jr | 3e kindje
    - Cupcake88 | 25 jr | 1e kindje

    15 april
    - Chanan | 31 jr | 1e kindje
    - Smnee | 22 jr | 1e kindje
    - a Flower | 22 jr | 1e kindje

    Afspraken
    27 augustus
    - Bibi28 |1e echo (7w2)
    - Kira88 | 1e echo & intake vk (8w)
    - Kb1983 l 1e echo (8w)
    - Else31 | intake vk

    28 augustus
    - Proudmom | echo
    - Elines | intake vk
    - Fien25 | intake vk

    30 augustus
    - Cupcake88 | 1e echo gyn(7w5)
    - Smnee | intake vk + echo

    2 september
    - Elines | 1e echo echobureau (8w3)
    - Stelpie | 1e echo + intake
    - Antra | 1e echo + intake
    - Peace| 1e echo + intake (8w4)
    - Bloezem| 1e echo + gesprek gynaecoloog (8w2)

    4 september
    - Marlous28 | 1e echo + intake vk (9w3)
    - Bloezem | 1e echo (8w4d)
    - Krista| 1e echo fertiliteitsarts

    6 september
    - Tess2013 | termijnecho (10w)
    - Zahra2 | termijnecho (10w1d)

    10 september
    - Nennie | termijnecho (10w5d)

    16 september
    - Mariannetje | Termijnecho (11w3d)

    17 september
    - a Flower | 1e echo (10w)

    18 september
    - a Flower | intake vk

    23 september
    - kb1983 l termijnecho (12w)

    25 september
    - marlous 28 | termijnecho vk
     
  16. a flower

    a flower Actief lid

    13 aug 2013
    295
    0
    16
    Hoi dames,

    Ik heb echt al een tijd niet meer gereageerd zeg, wat veel berichtjes zeg;)

    Degene die vandaag echo's hebben, veel succes!

    Wat een heerlijk weertje is het he! zat net heerlijk op m'n loungebank te chillen :cool:

    Mijn misselijkheid is helemaal weg! Al vind ik brood eten nog steeds vreselijk. Nu maak ik me weer zorgen dat ik niet meer misselijk ben, maar ben er tegelijk ook wel blij mee :)


    Oh en weet je wat zo gaaf is? Over 2 weken zit ik voor een week in zuid-frankrijk met mijn lieve man, en nu hebben ze daar orka shows! heb ik altijd al eens willen zien!! Kan niet wachten op onze vakantie, haha.


    Fijne dag iedereen!
     
  17. ProudMom

    ProudMom Niet meer actief

    @ Bloezem: dat is al snel. Omdat je maandag bij de gyn een echo krijgt, kun je die van woensdag wel afzeggen ja, die zal 2 dagen later niet anders zijn.
     
  18. Chanan

    Chanan Bekend lid

    5 aug 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Weer veel echo's vandaag. Succes. Ben benieuwd!

    @flower leuk vooruitzicht Frankrijk!

    @bloezem zou idd de andere afzeggen.



    Zou iemand mij op de afsprakenlijst kunnen zetten? Donderdag 29 augustus tweede echo. Wilt mij niet goed lukken met de telefoon.
     
  19. a flower

    a flower Actief lid

    13 aug 2013
    295
    0
    16
    @Chanan & Smnee, gefeliciteerd met jullie 7 weken zwanger zijn ;)


    Ik zet je wel op de lijst Chanan
     
  20. a flower

    a flower Actief lid

    13 aug 2013
    295
    0
    16
    1-15 April mama's
    1 april
    - Nennie | 32 jr | 2e kindje
    - Babyliz | 23 jr | 1e kindje
    - Meijtje | 29 jr | 2e kindje (voor ml 4e)

    2 april
    - Else31 | 31 jr | 1e kindje

    3 april
    - Zahra2 | 30 jr | 2e kindje

    4 april
    - Mariannetje | 28 jr | 1e kindje
    - Evelientje | 33 jr | 2e kindje

    5 april
    - Tess2013 | 27 jr | 1e kindje
    - Mariska1986 | 27 jr | 3e kindje

    6 april
    - Miepens | 33 jr | 2e kindje

    7 april
    - Bibi28 | 28 jr | 1e kindje
    - Marlous28 | 31 jr | 2e kindje
    - Kb1983 l 30 jr l 1e kindje

    8 april
    - Kira88 | 25 jr | 1e kindje
    - Stelpie | 26 jr | 1e kindje

    10 april
    - Sprokkel | 37 jr | 2e kindje
    - Peace | 28 jr | 2e kindje
    - Bulakgirl | 26 jr | 1e kindje
    - Wiedeltje | 22 jr | 2e kindje

    11 april
    - Elines | 29 jr | 2e kindje
    - Antra | 30 jr | 4e kindje
    - Krista | 28 jr | 1e kindje

    12 april
    - Mamv1 | 26 jr | 2e kindje
    - Bloezem | 2e kindje
    - Fien25 | 1e kindje

    13 april
    - Proudmom | 28 jr | 3e kindje
    - Cupcake88 | 25 jr | 1e kindje

    15 april
    - Chanan | 31 jr | 1e kindje
    - Smnee | 22 jr | 1e kindje
    - a Flower | 22 jr | 1e kindje

    Afspraken
    27 augustus
    - Bibi28 |1e echo (7w2)
    - Kira88 | 1e echo & intake vk (8w)
    - Kb1983 l 1e echo (8w)
    - Else31 | intake vk

    28 augustus
    - Proudmom | echo
    - Elines | intake vk
    - Fien25 | intake vk

    29 augustus
    - Chanan | 2e echo

    30 augustus
    - Cupcake88 | 1e echo gyn(7w5)
    - Smnee | intake vk + echo

    2 september
    - Elines | 1e echo echobureau (8w3)
    - Stelpie | 1e echo + intake
    - Antra | 1e echo + intake
    - Peace| 1e echo + intake (8w4)
    - Bloezem| 1e echo + gesprek gynaecoloog (8w2)

    4 september
    - Marlous28 | 1e echo + intake vk (9w3)
    - Bloezem | 1e echo (8w4d)
    - Krista| 1e echo fertiliteitsarts

    6 september
    - Tess2013 | termijnecho (10w)
    - Zahra2 | termijnecho (10w1d)

    10 september
    - Nennie | termijnecho (10w5d)

    16 september
    - Mariannetje | Termijnecho (11w3d)

    17 september
    - a Flower | 1e echo (10w)

    18 september
    - a Flower | intake vk

    23 september
    - kb1983 l termijnecho (12w)

    25 september
    - marlous 28 | termijnecho vk [/QUOTE]
     

Deel Deze Pagina