Goedemorgen meiden! Gisteren was ik wat druk.. Vandaag weer iets meer tijd voor ZP! Heb zojuist gebeld voor de uitslag, had gisteren bloed af laten nemen voor de HCG bepaling.. Maar is die niet veel te hoog? Assistente zei nee hoor is prima,. Maar afgelopen donderdag was hij 267. Nu (gisteren) op woensdag 3600! Naar mijn berekening zou dat 2136 moeten zijn ongeveer.. Ben in elk geval blij dat het niet lager is!
@niki, die wordt steeds duidelijker!! Net terug van de huisarts. Ze konden niets vinden in m'n urine. Maar de assistente zei wel dat het vaker voorkomt dat er niets te vinden is met een testje bij zwangere vrouwen.. Ze ging nu overleggen om het evt op kweek te zetten. Ze belt daar nog over, ik wacht het af!
Tuurlijk ben ik blij Was ergens bang dat het heel laag zou zijn.. Ik heb namelijk helemaal geen kwaaltjes meer. Al een week niet meer.
Goedemorgen! Hier een witte wereld, bij jullie ook? Slapen is hier geen probleem gelukkig. Vervelend zeg dat er meiden zijn die zo beroerd slapen! Heerlijk idee dat mijn familie weet van de zwangerschap. Zondag mijn schoonfamilie inlichten. Fijn! Hier nog steeda vaak misselijk en gevoelig borsten. Nog steeds niet overgegeven gelukkig! Wel een erg strakke broek ondertussen dus ik denk dat ik mijn positiebroeken maar even in de wasmachine gooi straks
Vervelend zeg! Ben benieuwd of ze het op kweek zetten. Als het geen blaasontsteking is, is het dan gewoon een bijkomstigheid van de zw.schap?
@kim, oh de uitkomst verbaasde je dus eigenlijk? Gewoon lekker genieten van je mooie waardes en je zwangerschap! @mamsiem, lijkt mij idd fijn dat je familie het nu bijna allemaal weet! Hihi, dat wordt dus vandaag flink wassen met al die broeken! Denk dat het anders idd door de zwangerschap komt. Een blaasontsteking voelt anders als je zwanger bent, schijnt. Ik heb last van m'n rug (onderrug en nieren) en het gevoel alsof ik ongesteld moet worden. Dat zijn symptomen van een blaasontsteking maar ik kan het ook goed verklaren door mijn zwangerschap. Behalve die nieren, maar heb ook ergens gelezen dat dat kan door je banden?? Ik wacht het gewoon maar ff af!
hee meiden, hier ben ik weer!! wat hebben jullie nog lekker gekletst gisteren. heb net ef gekeken ben 12aug uitgerekend als alles goed mag gaan... ik heb vanacht ook erg slecht geslapen echt onrustig gewoon.. vandaag ma lekker rustig aan doen denk ikk.. zit nu nog lekker op de bank in me ochtendjas. wij gaan het nog maar niet vertellen, al kan ik het maar moeilijk voor me houden.. maaar ik denk dat ze het al wel doorhebben ben zo moe de afgelopen week en ze zeggen de hele tijd, ben je niet lekker? je bent zo stil? is er wat aan de hand? hahaha ja maaaaaaar haha. dan weer een heel verhaal erom heen. aangezien ze weten dat we ermee bezig zijn, zullen ze het wel doorhebben. ma goed nog 2weken wachten.... ik heb al wel bedacht hoe we het gaan zeggen. ik koop een fotolijstje of ik doe er de echo in of ik print een gedichtje uit op internet dat slaat op onze zwangerschap. had ik al eerder gelezen hier op zp. vond ik een leuk idee!
@mams123, vervelend dat je zo onrustig geslapen hebt! Lekker rustig dagje van maken! Leuk idee van de foto of gedichtje! Ik denk ook dat wij ook zoiets gaan doen bij mijn schoonouders. Mijn moeder is ook juf en net als mij van het lezen en boeken.... haar geven we dus een voorleesboek voor oma's! Nog 6 weken wachten!!
Ik ben gisteren ook heel vroeg naar bed gegaan ( 21.15 uur) was heel moe maar kwam gewoon niet in slaap. Echt vervelend. Ik ga vanmiddag met mijn moeder en zoonlief naar brussel. We gaan mijn zus en schoonbroer ophalen van het vliegveld. Ze zijn 3 weken in thailand geweest, backpacken. Het is heel stom maar ben op het moment liever niet alleen met mijn moeder ben zo bang dat ze iets door heeft. Ze zou het dan evengoed niet vragen maar dan nog..
owjaa meiden, hoe ziet zoon armband of ketting eruit??? kunne jullie voor mij een foto erop zetten??? wil namelijk ook wel iets dragen... je ziet nu ook die muntenkettingen met twee voetjes, ma die heeft me schoonzuster ook al :S.. ik zei dat ik die echt wel zou kopen als ik zwanger zou raken een keer... nou paar dagen later zag ik haar en jaaa hoor. mevrouw had er 1..... beetje jammer!
net bloedgeprikt voor mn schildklier, ben wel benieuwd of de zwangerschap invloed heeft op de waardes. Verder ook moe. Ik werk momenteel alleen op vrijdags (als er invalwerk is tenminste). Ik heb al een paar weken niet lesgegeven. maar ik val ook in bij een mediatheek op een hogeschool. Vorige week kon ik daar van 11 tot 17 uur werken. Dat vond ik best lang. Je zit vooral achter de balie en af en toe ruim je wat boeken op of doe je kastcontrole (veel boeken worden fout teruggezet door studenten die ze even inbladeren oid). Nu zou ik de komende 2 vrijdagen van 11 tot 15 uur werken. Werd i k net gebeld of ik morgen van 9 tot 17 uur kan werken! Meestal zijn de invaldagen maar 2 tot 3 uur per dienst. En dat vind ik meestal al lang zat (je zit vooral achter de pc namelijk). En nu dus een hele dag, terwijl ik moe en misselijk ben. Wel mooi wat uurtjes geld verdienen, dat is wel fijn. Maar ik hoop dat ik zo'n lange dag volhoud. Als je al een tijd niet meer echt hele dagen gewerkt hebt, dan ben je dat niet meer gewend.
@lotte, succes!! Ik hoop dat ze niets doorheeft! @mams, als je googelt op moeders voor moeders ketting (of armband) en op afbeeldingen klikt dan zie je ze. @juf, wel fijn dat je weer wat kunt werken. Gelukkig lichamelijk niet zwaar!
@juf85; rustig aan doen dan he! gisteren was een zeer geslaagde avond, veel cadeautjes uitgepakt en dochterlief was pas om 21.15 naar bed. dus ik dacht die slaapt wel uit nou niet dus haha, die wilde spelen om half 8 vanochtend. ik had gister wel twijfel of we niet de zw.test in moesten pakken en in de zak van sinterklaas doen, maarja ik ben pas 5 weken denk ik dan, eerst maar even wachten op een goede echo. maar weet dat ik daarna ook weer twijfel want na de 7 weken kan het ook nog fout gaan en dan zijn hun allemaal blij en dan moet je slecht nieuws brengen. hmm lastig hoor. had ik nu maar niet die miskramen gehad dan was het wellicht anders geweest. maar goed we gaan ervan uit dat alles goed blijft gaan. hier nergens last van, heb als ontbijt chinees gemaakt die we over hadden van gisteravond, hoezo raar ontbijt
hee meis, ik heb hetzelfde als jou, met de miskraam.... de vorige zwangerschap vertelde we het al vrij snel, ik kon me mond echt niet houden, en het liefst schreeuwde ik het uit over heeeel het dorp! wij gaan der ook ma vanuit dat alles goed gaat, 19dec gaan we na de gyne en als daar alles goed is dan gaan we onze ouders gewoon vertellen... heb je meedere miskramen gehad?? en achter elkaar dan??? x hier nergens last van, heb als ontbijt chinees gemaakt die we over hadden van gisteravond, hoezo raar ontbijt [/QUOTE]
Oef dat je chinees s ochtends lekker vindt! Bah lijkt mij helemaal niks.. Sorry.. Maar goed ik ben sowieso niet zo'n fan van chinees. Kleine boef had al weer 2 poepluiers vandaag, en tis nog maar ochtend. Ik kan daar momenteel helemaal niet tegen, dus kokhalzend verschonen.... Hier ook een witte wereld trouwens. Nu zelfs zonnetje erbij, ziet er heel wat vrolijker uit dan gisteren. Iedereen wil het nieuws dus graag vertellen. Ik heb de 28 e de echo, dus de schoonfamilie krijgt het waarschijnlijk met oud&nieuw te horen. En dan moeten we met nieuwjaar maar bij mijn ouders langs. Ik zit eraan te denken om een shirtje te bestellen met 'stoer ik word grote broer'