Goedemorgen! Mag ik me bij jullie voegen? Senna82 30 1e kindje Gisteren getest met kv 2v5 en cb en die waren beide positief. Het is nog allemaal echt heel pril en ontzettend spannend. Vorige maand een miskraam gehad en nu alweer zwanger. Echt ongelovelijk..
Welkom Senna! Gefeliciteerd! Wanneer ben je uitgerekend? Hier net gebeld door MvM. Woensdag intake. Wordt steeds echter allemaal
Welkom bij de club Senna! En ook gefeliciteerd! Wies een heel gezellige dag vandaag met je familie! Ik zit heerlijk relaxed aan de keukentafel met een mok thee iPad erbij, krantje erbij, even rustig de dag beginnen. Vannacht toch zoiets geks, ik droomde dat ik niet meer zwanger was, is maar een droom, maartoch, ik schrok ervan en rende naar de douche, ik meende dat ik in het badmeubel nog een setje k2v5 had liggen maar was niet zo, wel ovulatietesten, heb ik midden in de nacht zo een test gedaan en was vet positief. Gek hè, dat je ineens door een droom zo kan schrikken, of heb ik dat alleen maar Ik had deze maand die pillen van etos zwanger worden geslikt, maar moet je daar nu zeker gelijk mee stoppen? Is er dan ook iets wat daarop volgt voor als je net zwanger bent? Slikken jullie ook foliumzuur o.i.d? Zo lekker douchen en eventjes de stad in wat boodschapjes doen, lekker rustig daagje hier... Fijne dag allemaal!
Mijn laatste menstruatie was 29 oktober, normaal heb ik een cyclus van28/ 30 dagen, klopt mijn uitgerekende dag dan wel van 5 augustus 2013?
Mamaloe, als ik de calculator met je gegevens invul, kom ik op 7 aug uit. Toch even wachten op 1e echo. Dan weet je het. Wat vervelend van die droom zeg! Wel fijn dat je nog testen had liggen.
WIEISWIE MamsieM, 30 jaar, 2e kindje Wies31, 34 jaar, 2e kindje BabyR, 25 jaar, 2e kindje Anne19791980, 32 jaar, 2e kindje Brademarie, 32 jaar, 2e kindje Rose1982, 30 jaar, 2e kindje Mamaloe1973, 39 jaar, 4e kindje Nynke1980, 32 jaar, 2e kindje Heppiepeppie, 23 jaar, 1e kindje Senna82, 30 jaar, 1e kindje UITGEREKEND 30 juli: nynke1980 1 augustus: MamsieM 1 augustus: BabyR 1 augustus: Rose1982 2 augustus: Wies31 3 augustus: Anne19791980 4 augustus: Heppiepeppie 5 augustus: Mamaloe1973 ? augustus: Brademarie ? augustus: Senna82 Afspraken 28-11: MamsieM, MvM 05-12: Brademarie, gyn echo 12-12: Rose1982, echo
Hier ook weleens van die gekke dromen, groot gelijk dat je een testje hebt gedaan even een geruststelling. Hier verder geen klachten alleen afentoe wat buikkrampjes en soms wat pijnlijke borsten. Raar dat je zo onzeker kan zijn zeg. Laat mij maar misselijk enzo zijn geeft mijn mee vertrouwen
O, en moe ben ik ook. Zit bijna de hele dag te gapen...... (goed excuus om lekker rustig aan te doen)
Senna, welkom meid en gefeliciteerd! Ik ben denk de enige die nergens last van heeft? Ik voel me totaal niet zwanger.. Heel af en toe misselijk. Ook totaal geen last van mn borsten terwijl ik dat bij de 1e wel heel erg had. Maarja misschien kwam dat wel later ik weet t niet. Maandag ga ik de VK bellen voor een afspraak te maken. Ben benieuwd wanneer ik mag. Wij gaan 22-12 op wintersport dus hopen dat het daarvoor nog kan
Hier eerste echo bij 7-8 weken dus als het goed is ook nog voor de kerst. Ben wel benieuwd hoor! Erg spannend weer allemaal
@senna; proficiat en welkom hier! afspraak maken; wacht ik nog even mee, als ik de gyn bel kan ik meteen terecht maar ik wil niet zo een vroege afspraak, met 8 weken is prima. hier vandaag nergens last van, soms wat lage buikpijn maar verder niks. ben wel gezond aan het eten nu. eerst verving ik mn maaltijden wel eens met snoep/tosti/worstenbroodjes en nu dus netjes 2 bruine boterhammen en fruit.
@Senna82: Welkom!! Leuk nog iemand die zwanger is van het eerste kindje! Vind jij het ook zo spannend? Ik heb vooral last van mijn rug.. Pff dacht wel even mijn standaard zaterdagochtend ritueel met de paarden uit te voeren (uitmesten en beweging geven) maar ben nu echt KAPOT! Dus nu lekker op de bank niets doen
Pff, heb nu echt zo een ongesteldheidsgevoel. heb de neiging om iedere keer op de wc te gaan kijken. We gaan zo naar sinterklaas avond bij mijn vader,daar eten we ook.maar heb nu al mn broek open staan.
Heej Dames! Ik zit rond 1 aug met de uitgerekende datum, dus mag net meekletsen in je tocpic, haha! Hoe voelen jullie je? Helemaal happy Ik kan het nog niet geloven!!! Vind het wel echt te spannend! Maar dat komt denk ik omdat ik in september een miskraam gehad met 10 weken... Maar nieuwe ronde nieuwe kansen! Wel heerlijk om verlof te hebben in juli en augustus, haha!!!
Welkom Senna! Wat mooi dat je alweer zo snel zwanger bent. Wel spannend, mag ik vragen met hoeveel weken je de miskraam kreeg? @mamaloe: volgens mij heb je ook een Etos zwanger variant. Ik heb vandaag multi vitaminen zwanger van de tuinen en visolie gehaald. @Rose1982: ja, ik zou misselijkheid ook wel een fijne bevestiging vinden. Voel me nu gewoon niet zwanger. Vind dat toch wat eng.. @MamsieM: ja, ben ook echt de hele dag aan het gapen... Welkom Anja44! Jeetje een mk met 10 weken, wat heftig. Kan me voorstellen dat het nu spannend is. Is het jullie eerste kindje?
Welkom Anja44! Heftig een miskraam bij 10 weken, maar je bent alweer snel zwanger geraakt daarna, probeer ervan te genieten! Ik heb inderdaad de variant gehaald van etos zwanger worden, is nu dus voor mij etos zwanger zijn... Ik probeer ook wel gezond te eten, maar dat deden we eigenlijk toch wel, probeer nu wel op wat meer fruit te letten, dat schiet er bij mij nog wel eens in. Net nog een test gedaan, hardstikke positief, nu stop ik met testen hoor Verder weinig klachten hier, wat rugpijn dat wel en een beetje weeig gevoel..... Maar we nemen alles voor lief, kom maar op met die kwaaltjes, dan weet ik tenminste dat ik zwanger ben