1-15 december 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Noushis, 26 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Hai, ben voor het aanpassen door 1 persoon, ben zelf niet zo voor de kleur rood, zit vast tussen mn oren maar ik zet t zelf wel in groen ofzo, gaat erom dat het opvalt toch? ;)

    Heb alles gelezen van vandaag maar zit op mn smartphone dus op ieder pers reageren wordt lastig! :)

    @ danielle ik duim voor je
    @ rugpijn dame (ben slecht in namen) hoe ist ermee
    @vroege echo: ik heb m bij 6w2d omdat ik uit de medische malle molen kom, mijn afspraak die stond voor ivf is omgezet naar vroege echo.
    @testen: vandaag voort eerst niet getest, best trots op mezelf. Overzichtje van testen sofar met een prachtig liedje eronder: zwanger - YouTube

    Fijne avond dames!
     
  2. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    @Chantal... hihii rugpijn dame... ik was het niet lol
     
  3. Katie toch? Hoe zou het zijn? Hier ook geen rood-fan Chantal..
     
  4. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Ohja.... katie! :)
     
  5. Katie04

    Katie04 Actief lid

    7 feb 2011
    121
    0
    0
    Huishoudelijk medewerkster
    Zeeland
    Ach, rugpijn dame, of Katie, ik (en de rest) snappen wat je bedoelt, en ik reageer overal op..:D

    Maar 't gaat niet best moet ik eerlijk bekennen. Kan echt met veel pijn en moeite lopen en momenten trekt het helemaal langs m'n bil naar m'n onderbeen.. 's nachts slaap ik ook niet echt lekker doordat ik niet normaal kan omdraaien, en aangezien ik niet stil kan liggen...;)Niet prettig dus allemaal, heb dus morgen ook maar even een afspraak gemaakt bij de huisarts..

    Lief dat je er naar vraagt..x
     
  6. Kan het ook niet iets van ischias of bekkenklachten zijn? Hoewel die meestal later ontstaan, is het niet onmogelijk dat je er al last van hebt. Hopelijk kan de huisarts je duidelijkheid geven.
     
  7. linde90

    linde90 Niet meer actief

    begrijp het rood eigenlijk wel, dan gaan we gewoon voor GROEN!!!
     
  8. Rossi85

    Rossi85 Actief lid

    25 jul 2011
    216
    0
    0
    Omgeving Rotterdam
    Hallo dames,
    pfff weer een hoop gelezen :)

    Welkom aan de nieuwe meiden: ook voor jullie een mooie en voorspoedige zwangerschap gewenst!

    @ Blinky vandaag op werk was het weer zover hoor! ik plan onder andere trainingen in, en ik had heel erg mijn best gadaan voor een bepaald bedrijf om een training voor hun ertussen te plannen... en toen belden ze af... JEEEEEMIG ik moest meteen janken, snel de foon opgehangen en de wc ingevlucht, voelde me zo zielig ;) en oma... tjsa het hoort erbij he met ouder worden, alleen hoef ik op die manier niet oud te worden ( ze wordt dit jaar 89 )

    Ben ook ontzettend moe en heb super zere tepels pfff:(

    over de vroege echo: ja ik heb er natuurlijk al 1 gehad, volgende is op de 11e en dan ben ik precies 6 weken, hopelijk een knipperende boon...:D (hoophoophoophoophoophoophoop)

    Ik moet zeggen dat ik wel nerveus wordt van de meiden met verdrietige verhalen, wordt meteen bang dat ik ook weer problemen krijg..

    Maar toch heb ik er wel een licht goed gevoel bij... ik heb namelijk positief getest in de maand en rond de datum dat ik vorige x zou moeten zijn bevallen... en zo zijn er nog een paar data rondom die erg bijzonder zijn, ovulatie dag ( speciale verjaardag en ook schrikkeldag ), laatste menstruatie dag ( ook bizondere gebeurtenis ) en ook uitgerekende datum ( een van mijn hondjes jarig haha )
    :Dik probeer me daar maar aan vast te houden en een positiviteit uit te halen maar het blijft eng als ik die verdrietige verhalen hoor ( ja hoor en janken maar )
    pff ik wordt ZO ontzettend moe van mezelf ;)


    nou lekker opbeurende post weer he!!:( sorry

    heeft iedereen een leukde dag gehad??:)
     
  9. Rossi85

    Rossi85 Actief lid

    25 jul 2011
    216
    0
    0
    Omgeving Rotterdam
    Dat heb je mooi gedaan!! super lief <3
    ik probeer niet meer te testen nu... ik maak mezelf helemaal gek denk ik hahaha
     
  10. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Katie hou het idd goed in de gaten, als het zo erg is... Geen pijn tussen je schouderbladen? Klinkt misschien gek, maar das een verschijnsel van een bbz (niet om je bang te maken, maar belangrijk om in de gaten te houden.) En ja, ischias kan altijd ontstaan, dus kan toevallig samenvallen met je zwangerschap.

    @ Rossi: thanx, kwam het liedje tegen en meteen kwamen de waterlanders. Ben ook mega emo nu. Vandaag beetje botte opmerkingen van collega en daar kwamen de tranen. Ze zal wel hebben gedacht wat heeft die nu weer, 27 jaar en huilen?!
     
  11. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    Hallo,

    Wil iemand erbij zetten dat ik 2 mei (om 19.45) de intake en 1e echo bij de vk heb.
    Als uitgerekende datum houd ik 10 december even aan tot ik de echo heb gehad.
    Kan nl zijn dat ik of langer zwanger ben of korter;)
    Is het 2e kindje trouwens en ben 23 jaar, dan kan dat allemaal op de lijst;)

    Alle ouders en broertjes/zusjes weten het nu, super leuke reacties!
    Voor de rest houden we het nog even stil tot de 2e echo denk ik.
     
  12. Rossi85

    Rossi85 Actief lid

    25 jul 2011
    216
    0
    0
    Omgeving Rotterdam
    hihi ja joh lekker janken ;) ik zag net ook weer die reclame van het wereld natuurfonds hoppaaaa daar ging ik weer hihi super suf!
     
  13. Daylinn

    Daylinn Actief lid

    9 feb 2012
    475
    0
    0
    Ik heb het steeds koud...
    En honger....

    Hebben jullie daar ook last van?
     
  14. linde90

    linde90 Niet meer actief

    ja koud en geen honger gelukkig ;)
    Wordt iedere keer misselijk na het eten, bah...
     
  15. Rossi85

    Rossi85 Actief lid

    25 jul 2011
    216
    0
    0
    Omgeving Rotterdam
    KOUDDDDD hihi
     
  16. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Heb juist helemaaaal geen trek! Nergens zin in, moet me er echt toe zetten om te eten! En drink normaal superslecht, mn man zegt vaak 's avonds tegen me: "heb je al wat gedronken vandaag?" uhhhh... :) Maar probeer me hier nu echt toe te zetten! Alles voor mn beebje!
     
  17. Linda99

    Linda99 Bekend lid

    18 sep 2009
    721
    0
    0
    @Chantal, mooi filmpje zeg. Wat is de tekst van het liedje. Kan ik het ook ergens opslaan :)
    @Daylinn, ja koud de hele dag door. En ik heb juist helemaal geen eetlust. Moet goed de klok in de gaten houden om wat te eten.

    En over drinken. Ik ben een echte theeleut, maar moet nu wel wat minderen ivm de caffeine.
     
  18. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    2 mrt 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Hoi dames,

    Ook ik sluit me aan bij deze topic.

    Zal me even voorstellen:

    Ik heet dion en ben 32 jaar, woonachtig in Arnhem. Ben nu bijna 1 jaar 22 april) getrouwd met een superlieve man.

    Heb 1 april een zwangersschaptrst gedaan. Ben nu bijna 5 weken zwanger van ons eerste kindje. Erg spannend allemaal.

    Fa morgen met de vak bellen, ze waren maar tot 14.30 te bereiken ;(.
     
  19. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Reni en Elisa- in de warmte van mijn schoot

    Heb gelezen dat thee niet goed is, met name groene thee, zou voorkomen dat (volgens mij foliumzuur) goed wordt opgenomen. Weet niet meer waar ik dat nu gisteravond las, maar minder wel even met mn groene thee met citroen. :)
     
  20. Rossi85

    Rossi85 Actief lid

    25 jul 2011
    216
    0
    0
    Omgeving Rotterdam
    Welkom Didi : ook voor jou een mooie zwangerschap!

    over t drinken, ik moet echt veel drinken voor mijn nier, dus ik ben er altijd wel mee bezig en nu helemaal!!! pfff ik ren om de minuut naar de wc
     

Deel Deze Pagina