We hebben de wandelwagen en reiswieg van het merk maxi cosi. Er zat alleen geen autostoeltje bij. Dus nu moeten we nog de keuze maken of we deze wel los willen aanschaffen.
Ja zo, je bedoelt ook de gewone maxi cosi die je op de kinderwagen kunt zetten? Maar zonder maxi cosi kun je denk ik ook niet. Je mag je kind zelfs niet mee nemen uit het ziekenhuis zonder maxi cosi..
Hier ook al aardig voorzien haha gister op mamalous babysjop een hoop besteld daar is het toch wat goedkoper als in de winkel! Ook joei. Hydrofyle producten en zo Hier staat het kamertje al Badje, waskussen alle hudrofyle producten gister besteld, badcapes beddegoed Flessen en alles wat er bijhoort (verwarmer en steralisator en zo) Kleertjes (gister bataviastad geweest en bij lief was alles 50%) Box met alles erop en eraan , baby gym, wipstoel, knuffels en miziek mobiel Duuussss bij. Heel de uitzet is er al hahaha Heb gister mn beddegoed getest z hier ff een foto posten (gok dat ze weer gedraaid zijn haha) en omdat neefje boaz nog rustig aan moet doen met zn beroken sleutelbeentje hebben we nijntje maar gebruikt als proef konijn
Wauw, dat ziet er mooi uit, MvanL! Wij hebben nog maar heel weinig in huis. Eigenlijk alleen spullen die we gekregen hebben, zoals wat slabbetjes, een dekentje en een wieg (die nog in elkaar gezet moet worden). Verder willen we toch even wachten op de 20weken echo. Misschien wat erg voorzichtig, maar ach, daarna hebben we ook nog tijd zat om de boel in te richten!
Toch wel wat last van de lage bloeddruk in combinatie met het warme weer en toegenomen bloedvolume. Namelijk hartkloppingen! Dus maar iets rustiger aan gaan doen met dit weer! Ik heb sowieso bij tijd en wijle last van hartkloppingen maar nu weer meer. Vanavond gezellig met ons gezin bbq aansteken en morgen bij mijn schoonouders. Had zelf al alles gehaald ervoor en toen belde schoonmoeder om te vragen of wij morgen wilde komen. Geen probleem, haha!
Elfenprinses, hoe wil je dat na een evt ziekenhuisbevalling doen? Je zal dan toch wel opgehaald worden? Dan moet je kindje wel in een maxi cosi.
Hee meiden. Morgen ben ik weer terug van vakantie en zal ik proberen wat bij te lezen. Hier gaat het stukken beter gelukkig. Hopelijk gaat het goed met alle kleintjes Liefs
Hier vandaag echo gehad! Alles was goed, loop wel alweer een week voor kwa grootte maar dat was al te verwachten met mijn grote dochter envelop netjes afgeleverd zodat de taart gemaakt kan worden! Volgende week zondag weten we het! Ik denk nog steeds een meid hihi
Ohjee weer zo'n enorme baby Die van ons was qua grootte precies 16w6d woensdag, die loopt dus precies volgens schema Op hoeveel gram schatte ze jouw ukkie? Die van mij 196 gram, ben benieuwd of ze dat gemeten hebben bij jou.
164 gram zei ze, komt totaal niet overeen dan he volgende de echo was ik 17+5! Maar goed onze eerste zeiden ze 3800 gram en was 4480 gram
Woow Esther, dat is idd een flinkerd geweest. Hier was Dinand 2850 gram en Fabiënne 2920 en beide 47 cm lang. En dat terwijl ML 1.96 is en ik 1.80. Maar als baby zijnde waren we ook niet groot. Ik maar 2440 gram en 46 cm. ML weet ik zo 123 niet haha!
Mmmm nee niet echt. Misschien een ander bereken programma? Maar met het opmeten van hoofdje, hartje, hersentjes, niertjes enz... kwam het allemaal op 16w6d behalve de hersentjes die zaten op 16w4d klein hoofdje dus hihi
Hier meten ze hoofdomtrek, buikomtrek, bovenbeentjes. Joëlle was 55cm ik ben zelf 1,64 en ml 1,94 maar groot van stuk haha.
Ja andere meting dus, ohja buikomtrek is trouwens ook gemeten. Maar bij jouw gaaf hij dus 17w6d aan, qua grootte
Jeej 17 weken dansje!! Ik heb over een week pas weer controle. Ik krijg geen echo, maar kan de vk ook voelen hoe zwaar t kindje is? Over 3.5 week de 20 weken echo.. Pff wat gaat dat hard! Vind t nu wel weer spannend.. Controle die er aan komt.. Zou alles goed zijn.. Klopt t hartje nog.. Ik groei nog steeds dus je zou denken van wel.. Spannend
Wij hebben morgenavond weer controle bij VK. Weer hartje luisteren *smelt*. Dinsdag over 2 weken weten wij ook wat het wordt! We gaan het verder niet vertellen ook niet aan de familie. Maar jullie mogen uiteraard even pb-en hihi
Nu nog niet maar later in de zwangerschap wel! Niet dat dat exacte wetenschap is hoor! Hier was de jongste eerst een flinke baby en daarna een kleine baby!