Dankjulliewel dames ik ben erg benieuwd morgen ... Wie heeft er nog meer een guo morgen dan ?? E lucaaaaaaaaa eindelijk mag jij morgen ook !!!! Ik ben zooooooo benieuwd ! Ik denk een meisje bij jou
@Rebekka: jeetje dat gaat goed met jullie huis! Je zou toch zeggen dat het nu wel snel verkocht moet zijn, spannend! Wij hebben ons huis vorige zomer verkocht, ging toen ook vrij snel met kijkers. En leuk die bomen! Misschien wil ik ook wel een boom @HappyZwanger: wat vervelend die misselijkheid als je die kleine voelt bewegen! @Lappie weer een positieve test, jeej!! @Luca: mooie buik! Meiden met een echo morgen: succes! Hopelijk alleen maar goed nieuws!
Morgen gaan we voor drie op een rij qua goed nieuws hoor dames! Hoe laat moeten/mogen jullie? Jaaa die boom is leuk he? Ik wil m ik wil m ik wil m!!Morgen krijgen we al te horen of kijker twee ook een bod wil doen
Haha zo gek iedereen wenst mij nu succes maar ik voel me niet aangesproken haha. Heb zo lang aan anderen succes gewenst en mijn echo was nog zo ver dat ik nu niet helemaal realiseer dat ik morgen echt mag We gaan lekker op tijd van huis om in de stad nog even wat te lopen en een broodje te eten voor de lunch gaat de tijd ook sneller hihi!
Jaaa je mag eindelijk! Zien we eindelijk ook je naam in kleur Nath om half 1 weet je dus meer, nou we wachten in spanning!!
Oh spannend meiden, weer iets dat we afsluiten, de echo's!!! Ik hoop op mooi positieve nieuws en een mooi geslachtsbepaling als kersje op onze blauw/ roze taart! Ik gok ook op een meid luca... laat ons niet te lang wachten hè?
Er is, op basis van mijn medische geschiedenis en medicijngebruik tijdens de zwangerschap een zeer verhoogde kans op een groeiachterstand (en nog wat andere kleine dingetjes). Maar goed, ik denk dat de 20wk echo voor iedereen spannend is. Dus iedereen.... GOOD LUCK!
Luca, hopefull en nath heel veel succes morgen. Ennuh Luca het is gewoon een jongetje hoor ik zag het namelijk aan die rode neus van je.
Jaa waar is de rode neus foto Succes dames, vertrouw op een goede uitkomst doen wij ook voor jullie! En nee Luca, je mag niet de hele dag wachten hoor, spanning is niet goed voor al deze zwangere