Voor de meiden met baby met kraampjes.. .. Wij hebben op advies van andere moeder die er ervaring mee hebben een kip kep wollet gekocht svheind ideaal te zijn
Bedankt al voor de tips, maar helaas had dat allemaal geen nut.. Die kipkep hebben wij trouwens ook, daar had ik nog niet aan gedacht!! Zodra er een flinke scheet kwam, werd b.o wat rustiger. Hopelijk is het bij ons dan ook maar een paar dagen!!
Ik hoop het voor je linnel zo niet miss is de osteopaat dan een optie vriendin van mij had een dochter met krampjes tot wel 10 weken en trok t niet meer en is naar de osteopaat gegaan en dat hielp enorm
Woooww.. ik ben er helemaal stil van.. 03:30 wakker met lichte weeen.. 04:30 VK gebeld, omdat ik dacht wtf wat gaat het snel en doet het zeer. VK kwam; 7 cm ontsluiting en om 05:47 is hij geboren❤️. Hij heet J.ens en is 51 cm en 3420 gram.
@Nyna87 hoop dat t heeft doorgezet! @Mooss ahhw wat een moppie zeg! ♥️ Voor grote broer ook ff wennen nu hij zijn aandacht met de baby moet delen. Komt ook weer goed! Heb hier ook een erg jaloerse dochter ben benieuwd hoe dat straks bij mij gaat. @Linnel he gatsie die stuwing weet ik ook nog wel. Zo pijnlijk vond ik het!. Hoop dat t snel over is. En zielig dat je kleine zo'n last heeft van krampjes. Ik deed altijd een warme pittenzak op hun buikjes, maar heb vernomen dat het tegenwoordig niet meer mag? En temperaturen wil indd ook nog wel eens verlichting geven. @poedel2015 en @Ladylola Hoop echt voor jullie dat t strippen gaat helpen en dat jullie niet ingeleid hoeven te worden! Lijkt me ook erg zuur dan. Maar misschien komen de baby's wel uit hun zelf. Je weet maar nooit. Wat een storm en regen buiten! Ik lig nog lekker ff op bed. Jongste dochter ligt gezellig naast me en heeft een dagje vrij ivm de stakingen. Ik vind t heerlijk even een dag niet vroeg opstaan. Voel me ook gelijk niet zo vermoeid. Mijn oudste is op kamp en hoop voor haar dat t weer nog gaat opknappen. Dit vind ik ook zo sneu. Vandaag lekker een rustig dagje en mijn dochter eens alle aandacht geven nu ze een keer helemaal alleen is met mama. Fijne dag iedereen! ❤
Gefeliciteerd nyna ook al zn snelle jelle wat een schatje ook ! Je bent gewoon in 2 uurtjes bevallen .... geniet er van
Wauw Nyna, wat super snel!!! Gefeliciteerd!! Hier gisteren avond gezellig gehad met vriendlief.. nu wel wat aan t rommelen, maar niks om te timen. Ga zo even naar de action met m'n moeder en zoontje, hoop dat beetje wandelen een beetje mee helpt. Hoop zo dat t nou een keer doorzet. Heb helemaal geen zin om ingeleid te worden Heerlijk weer om lekker lang op bed te blijven of om op de bank te liggen. Dus dat gaan we na de action ook maar eens lekker doen
Wauw gefeliciteerd Nyna!!!! Prachtig ventje en wow wat een snelle bevalling! Hopelijk zet het door Wendy! Geniet van de quality time essje! Krampjes.. volgens mij had mijn dochter daar best lang last van.... Ik ga de kipkep onthouden voor als het hier (zoals we wel zal zijn) ook weer last van krijgen... Eerst maar es uit die dikke buik komen!
Nynaaaaa wauuuuw turbooooo!!! Hahhaha geweldig! Gefeliciteerd met je kereltje! Wat een knappert en hoe maken jullie het?
Aaawh essje je arme meid! Hopelijk trekt het snel weg voor der. Maar wel heeel cosy storm op kamp! Al die giebelende meiden haha. Voel me hier niet zo oke. Drukkend hoofd, opgezwollen kop en bloeddrukmeter onderdruk komt steeds tussen 93 en 104. Heb nog niet eerder boven de 100 thuis gemeten. Hoop dat het zo weg trekt en anders ga ik met 2 uurtjes even bellen. Maar goed weet waar het op uit draait als ik bel en niet goed is. En wil ook niet voor onzin bellen.
Hallo meiden even gauw een ego update. Ik weet zeker dat er inmiddels nieuwe mama's zijn Gefelicteerd!! Hier gaat mijn herstel helaas moeizaam. Nu net weer n beetje mens, maar veel pijn. Mag gezien n nierziekte alleen paracetamol of morfine.. die laatste 1x snachts genomen ivm rillen vd pijn! Maar word je zo duf en misselijk van. Troep!' D.uuk is tevreden alleen zuigt ie niet lekker aan de borst. Kolven lukt ietjes.. maar wat lastig zeg om vol te houden met proberen en proberen.. Hij is zo dichtbij.. hoop dat het gauw lukt!! Zijn nu mer voeding zo 1,5-2u bezig met proberen en daarna kolven en dus weer voeden. Heb afgelopen na nachten 2 uurtjes geslapen ivm de pijn en als je net ligt kun je weer jezelf ophijsen voor het voeden. Al met al even een draai vinden maar vind enorm frustrerend dat je zelf niks kan beginnen. Bah. Ik moet zo een poging wagen tot douchen. Gister dacht k dat k nooit meer zou lopen haha.. savonds naar de wc gelopen. Hopelijk nu weer n stukje beter!! Ik lees zo gauw mogelijk even bij.
@Appelsientje89 och meid, doorzetter ben je hoor! Moeilijk als t zo moeizaam gaat..! Heel veel succes. Hoop dat t gauw lukt... Niet niks zo'n keizersnede, ook nog voor je lijf om dan energie in borstvoeding om te gaan zetten.
@Linnel, foeke , drollie en donutlover ! Die had ik nog niet volgens Gefelicteerd volgens mij. Dames super!! Hoop dat alles goed is verlopen. Gefelicteerd met jullie wondertjes lekker genieten.
@Appelsientje89 borstvoeding vergt een hoop energie van je lichaam ! Dus het zegt al veel over hoe toegewijd er aan bent maar kwel je zelf niet meid als het nou echt niet wil en je raakt gefrustreerd stop dan . Aan een gefrustreerde en verdrietige mama heeft duuk niks . @Ladylola zometeen nog een x meten en als hij dan wel nog zo hoog wel bellen al weet je dan al wat er gaat gebeuren! Het is beter voor je kindje en beter voor jou om het dan niet langer uit te stellen. Hopelijk voel je je verder niet ziek ! Ik heb af en toe het idee koorts te hebben en het gewoon niet te hebben dis dan ga je denken miss krijg ik griep maar nee toch niet ook aangegeven bij de vk en die zegt gewoon doodleuk ja zullen wel opvliegers zijn van de hormonen ! Welja ach he stel me verschrikkelijk aan