Ook meiden wat een gedoe met jullie zeg..... Hopelijk hebben jullie snel de kleintje op de buik liggen. Hier vandaag lekker rustig aangedaan maar af en toe een kramp dat ik niet kan lopen moet dan echt stil staan alleen is niet regelmatig of wat dan ook helaas..
Helaas is dat hier niet de gewoonte. Dus we wachten rustig af. Ze zijn wel mega toegankelijk als je slecht slaapt enzo. Maar daar heb ik dan weer geen last van Fijn dat er een plan is voor je! Heeeel veel succes morgen!! Hopelijk niet teveel zenuwen en kun je nog een nachtje goed slapen.
Hier ook een lekker rustig dagje gehad. Ga nu lekker een beetje tv kijken in bed en daarna slapen.. @Ladylola hoop dat je nog een beetje kan slapen vanavond. Ben j nerveus? Denk morgen aan je.. @poedel2015 hoop morgen ook goed nieuws van jou te lezen. Fijne zaterdagavond en (hopelijk) slaap lekker voor straks..
Nou hier wordt het ook morgen ochtend de vk bellen, die komt kijken of ik al ontsluiting heb en of ik te strippen ben. Succes dames vanavond en morgen!
Nee nog niet. Ben ook te druk met appen haha! En me vent verbouwd het huis nog ff hahaah. Opruimen enz. En dank je! Hopelijk merk jij ook snel wat! Mooss andere speen geprobeerd? Zo’n havea die donut’s kindje heeft is zo’n mega ding. @poedel2015 hoe is het bij jou? Al nieuws?
Even een ego berichtje van mij ! Ik heb een hoge vliesscheur dus niet de onderste vliezen die gebroken zijn . Ben opgenomen omdat weeën heb af en toe heb voor de nacht een slaappilletje en 2 paracetamol gehad en lig nu in een suite met manlief samen ! Morgenochtend om 7 uur weer ctg en dan weeënopwekkers ! Dus morgen word ze zo ie zo geboren .
Nou zie je!!! Dacht al waar blijf je! Maar jeeeej morgen gaan we gelijk op om 7u! Slp lkkr als het lukt! Wie weet komt het zo wel op gang! Succes!
Sorry ff ego! Vanmiddag om 16.38uur is onze zoon T.hijs geboren. We moesten voor controle vanmorgen en dat was allemaal goed. Dus naar huis rond 12 uur kreeg ik bloedverlies en slijm... daarna meteen lichte weeën. Uurtje later vk gebeld en hoppa 7cm!!! En dat bijna lachend! Totdat ik mocht persen.... hoofdje ging na de wee helaas steeds weer terug.. Ja 3 kwartier met spoed afgevoerd naar ziekenhuis met ambulance. Daar vacuüm pomp erop en toen was hij er zomaar.! Schrik niet hij is echt mega .... 5360 gram en 56 cm. !!! Moeten 24 uur blijven ivm suiker test die tot nu allemaal goed zijn. Ik voel me wat minder. Zo beurs en alles doet me zo zeer ik heb zoooo hard geperst.... knip gehad ... En nu dus koorts komen ze achter maar voel me verder wel oké zolang ik maar lig..... T.hijs doet het super.!!!
Oooh spannend meid!! Zet m op!! Ik heb nu iedere 9/10 minuten een soort pijnlijke harde buik/wee, maar dan alleen onderin m'n buik. Hoop zo dat het nog doorzet vannacht. Maar zal wel weer niet. We zullen zien! Slaap lekker dames!
Toch op de eerste hulp beland Vanaf half 3 dronk die niks meer ineens 38.8 koorts liep helemaal rood aan en reageerde amper en ademde heel zwaar alles gecontroleerd en komt het door een verkoudheid Alleen ook te horen gekregen dat die een hart ruis heeft
Wauuuuuw meeee!! Wat een beer!! Jeetjemina! Wat een knap wijf ben jij! Natuurlijk ben je beurs en heb je hard geperst! Wooow hoe hebben ze dat gemist zeg??? Nou gelukkig is je kereltje er en maakt hij het goed! Nu bijkomen van zoveel geweld! Kanjer ben je hoor! Wauw!
Ja krijg een afspraak om het nog even na te laten kijken maar de meeste groeien eroverheen zei die maar toch even schrikken voor zo kleintje hij keek zo eng uit zijn ogen vanmiddag werd er bang van liep helemaal rood aan eerst hap gebeld maar waren 8 wachtende voor me dus toch maar besloten naar de eerste hulp te gaan kom ik daar aan gaat ze alle gegevens invoeren half uur tijd zegt ze daarna we hebben geen kinderarts hier ga maar na ander ziekenhuis nou Dan word je toch woest gewoon dus snel gehaast naar een ander ziekenhuis
Jee Jeetje zeg, dat is ook schandalig!! Ik ga nu maar naar bed. Mocht t ineens doorzetten dan heb ik misschien nog ff geslapen. De weeën komen nog steeds iedere 10 minuten.