Hier ook verschrikkelijk veel last van opvliegers!! Echt verschrikkelijk erg! @ juffie; wat fijn dat alles er zo goed uitzag! Nog lekker genieten! Ik moet vrijdag weer op controle bij de gyn, ben benieuwd hoe groot hij alweer is
Bedankt meiden voor jullie reactie's op lekkende borsten... Heerlijk zo'n meeleef en beleefplek waar iedereen in hetzelfde schuitje zit borsten zijn hier weer iets rustiger, even in de gaten houden. Cayth hopelijk is weer alles goed bij de gyn! Volgende week ook 30 weken echo, woensdag, toch ook weer een beetje spannend! De baby beweegt hier volop, niet altijd op de handigste momenten, soms heb ik het gevoel dat ik op moet springen bij een rare manouvre Maandag komt de kraamzorg langs voor een kennismakingsgesprek! Hellen niet meer ziek geworden na zondagmiddag?
Ik groei de laatste weken helemaal niet meer zoveel, in zeven weken tijd 0,2 kilo op de weegschaal terwijl die weken ervoor kilo's per week Ik zit nu op + 12 als ik dat vergelijk met hier enorm veel... Op mijn werk zeggen ze nu ook allemaal dat ik bijn niet gegroeid ben. Zou het zich stabiliseren na die enorme gewichtstoename?
Voel me nog verschrikkelijk! Leef elke dag met barstende hoofdpijn Ik ben meer bij mijn ouders dan thuis, ze nemen de zorg voor wesley een beetje over, en ik hang maar wat rond.. Ik kan eigenlijk nog geen winkel in omdat ik dan bijna instort van de hoofdpijn! Echt verschrikkelijk dit.. Autorijden doe ik ook liever niet dan wel Temazepam 20 mg doet ook helemaal niets, slaap net zo beroerd met als zonder, dus daar ben ik maar weer mee gestopt, zonde van me lichaam om van alles te slikken terwijl het toch niet werkt! Maar goed, de 30 weken gehaald, nu echt aftellen! Vanaf het begin van mijn zwangerschap geroepen dat ik deze zwangerschap wel 42 weken zwanger wil zijn.. maar daar kom ik nu echt op terug, ik ben blij als hij zich net zoals wesley spontaan meld met 37 weken!
Cayth je kunt met recht stellen dat jij tot nu toe een nare tijd achter de rug hebt, zo is zwanger zijn een drama lijkt me Hopelijk komt er nog enige verbetering in de situatie zoals die nu is!!! Wat een geluk (als je daarvan mag spreken) dat je zulke ouders hebt Hoe zijn zij eronder en je man? En merk je ook nog wat aan je zoontje? Hoe was je 1e zwangerschap verlopen?
Ja ik baal er ook echt van.. had zo gehoopt op een zorgeloze zwangerschap! Bij de 1e had ik tot 17 weken spugen (nu tot 20 weken), en daarna kreeg ik netelroos tot week 27, maar vanaf toen was het genieten ( ondanks de zorg om zijn klompvoetje) Ouders wonen 5 minuten verderop gelukkig, ze hebben hun bootvakantie maar niet door laten gaan.. ze gaan nog wel een weekendje weg, maar ze doen het met liefde, ook al voel me wel eens bezwaard.. ze kookt ook elke dag voor ons namelijk.. en vd week heeft ze ons huisje even gepoetst.. Manlief is gelukkig erg lief, hij neemt veel uit handen weg, ik deed altijd de tuin, hij wou echt nooit grasmaaien ( hebben gelukkig heel klein tuintje) maar toen ik gister wou grasmaaien was hij het er niet mee eens en heeft hij dat gedaan, zo veel meer.. echt een schat! Wesley is wat uitdagender, maar ook wel heel lief.. komt meerdere malen per dag knuffelen met mij en met zijn broertje, hij snapt heel goed dat er een baby in mijn buik zit, wel heeft hij er last van gehad dat ik een nachtje niet thuis heb geslapen..hij heeft het nog steeds over mama dokter ziekenhuis slapen.. heeft veel indruk gemaakt op het mannetje!
Dikke knuffel voor jou Cayth. Ik heb bewondering voor hoe je het allemaal draagt! Ik ben niet meer beroerd geweest, maar fijn voel ik me ook niet. De warmte vreet energie, de laatste weken op mijn nogal veeleisende werk vallen me zwaar en thuis schiet niets op. Tel daarbij op de vele slapeloze nachten (Ik zat vannacht om 3 uur op omdat ik niet meer wist hoe ik moest gaan liggen) En relationeel gezien gaan dingen om niet soepel. Schijnt bij zwangerschappen wel vaker voor te komen, maar leuk is anders. De eerste zwangerschap woonden we 150 km uit elkaar en ben ik dus vooral alleen gezwangerd en pas toen ons meisje 2, 5 was is hij bij ons kunnen komen. Ik had bij deze laatste zwangerschap toch gehoopt op veel ontspannener. Maar het zit er dus niet in een dat is best jammer. Morgen de groeiecho. Ben héél benieuwd of ie nog zo voorloopt en wat de voorspellingen zijn!
Belde net mijn verzekering nogmaals, omdat ze 3 weken geleden me al zouden terugbellen over kraampakket....nu blijkt dat er iets mis is gegaan en het dus nog niet in het systeem stond. Maar ze vertelde ook dat kraampakket pas 6 weken voor uitgerekende datum wordt verstuurd! Nu hoop ik natuurlijk dat ons kindje nog even blijft zitten, maar 6 weken van tevoren opsturen, klinkt mij wat krap in de oren! (Ik kom uit familie waar we allemaal graag week of 6 te vroeg worden geboren, vandaar) Hebben jullie kraampakket al of komt het bij jullie ook pas later?
Ik ben blij om te lezen dat ik niet als enige opvliegers heb! @Cayth: als ik het zo lees, is genieten er nog niet echt bij! Succes! @Juffie, ik heb mijn kraampakket al binnen, volgens mij zo'n 2 weken geleden gekregen...
Wat vreemd juffie, ik zit bij CZ en heb mijn pakket 3 weken terug al gekregen.. Stresskip; ik ga even googelen wat het inhoud! iig bedankt voor de tip
ik word morgen teruggebeld, waarschijnlijk is er iets misgegaan in hun systeem...ik zit overigens bij de Amersfoortse..
Ik heb het kraampakket vorige week ontvangen, toen ik belde zeiden ze dat het ongeveer 3 mnd vtv komt. Zilveren kruis, trouwens.
Accupunctuur heeft voor mijn misselijkheid geholpen! Misschien het proberen waard Cayth? Wat super dat iedereen zo met je meeleeft, heel heftig allemaal, ook voor jullie kleine man die het ook mee krijgt! En de 1e zwangerschap dus ook al ellendig, heel veel sterkte nogmaals! Hellen wat rot dat jullie niet op een lijn zitten, lijkt me heel moeilijk, juist nu
Zo we zijn weer onder de levende. Gister wel ff bijgelezen maar helemaal geen fut om te reageren. Cayth ik snap nu weer ff hoe beroerd jij je moet voelen. Gister weer migraineaanval gehad en enige wat ik dacht arme Cayth loopt al weken met koppijn. Wel fijn dat je familie je zo steunt!! En die Wesley maar toch wel indruk he Mamma die een nachtje weg is. Verder nog geen last gehad van lekkende borsten wel is me rechterborst regelmatig pijnlijk. Maar dat is het al sinds ik zwanger ben dus ik gooi het op de hormonen. Kraampakket heb ik geloof ik ook al een week of drie in huis. Bij mijn kraamhulp zeiden ze dat als je hem week 34 echt moest hebben, maar goed dat je er achter aanzit Juffie. Opvliegers heb ik geen last van. Ik merk wel dat ik steeds meer behoefte krijg aan middagdutjes nog 3 weken en 3 dagen werken en dan eindelijk zwangerschapsverlof!! (hihi en middagdutjes) Zondag had ik de verjaardag van me jongste neefje en toen hebben ze de kleine allemaal kunnen voelen schoppen. Vonden ze wel helemaal geweldig. En ze waren net terug van vakantie dus als cadeau een mooi naambordje voor aan de deur. Heerlijk om naar te kijken. Ik merk dat ik steeds vaker wegdroom naar het moment dat ik onze kleine meid in me armen kan houden!! Ik ga me laatste 3 uur op me werk weer uitzitten (haha klinkt als een gevangenis)
Hihi heb even gezocht, en direct gebeld naar een praktijk hier in de buurt, mijn moeder overlegd even met mijn vader, maar óf ik ga vanmiddag al heen om 16:15 of het word donderdag om 9:20! Al met al, al heel snel, ben erg benieuwd! Hoop dat het helpt!
Super Cayth, stom nooit aan gedacht om je daarop te wijzen terwijl ik zelf heel positief ben... Maar dat was ook nooit zo erg als de klachten waar wij mee kampt! Hopelijk helpt het
@ Kraampakket, Ik krijg hem niet van de verzekering dus heb 'm via een handige link van Wolkje toen besteld. @ Kraamzorg, begint bij iedereen ook al wel beetje te komen lees ik? Hier nog niks van gehoord, ik wacht nog af wanneer ze bellen voor een afspraak. @ Juffie, super dat de GUO goed was! Jammer dat er wat mis is gegaan met je kraampakket. Vind 6 weken van te voren ook wel erg laat om 'm te krijgen. Zou dat ook gewoon aangeven. @ Nmv, ook hier last van opvliegers soms. Vooral als mijn darmen dan ook lekker bezig zijn (not!). @ San, leuk dat jullie een geboortekaartje hebben gevonden. Hopelijk bevalt de proefdruk @ Doppie, volgens mij is +12 helemaal zo gek nog niet toch? @ Cayth, oh wat heb ik met je te doen. Kan me voorstellen dat je enorm naar het einde toe gaat leven van je zwangerschap als je je zo voelt! Hoop heel erg dat de behandeling van vanmiddag wat helpt. Fijn dat je in elk geval gelijk zo snel terecht kon! @ Annsie, lang leve de middag dutjes haha Hier nog niet echt behoefte aan, maar ik slaap 's nachts ook nog best goed (op de aantal keren plassen na). Lekker aftellen naar je verlof dus! @ Hier last van een beste aambei, wat is dat een rot gevoel zeg! Had de afgelopen 2 weken weer flink last van obstipatie maar gelukkig lijken mijn darmen weer wat beter te werken. Vanmorgen bij de DA maar even Curanol gehaald, schijnt goed te helpen tegen aambeien. Hopelijk werkt het vooral ook snel Morgen de 3D echo, ben heel benieuwd! Hoop dat onze mini er goed voor gaat liggen