Wat leuk vlindertje dat er hartaktie te zien was, echt super!! Ik vind het ook niet leuk voor andere meiden als er een ledenstop komt, iedereen is toch heel blij en wil het graag delen, net als iedereen. Ik voel mij vandaag prima, het wisselt bij mij per dag, gister erg moe en vandaag juist weer fit en geen klachtjes.
Ik ben ook jaloers! Vind het stiekem zo jammer dat ik echt onderaan de lijst sta voor de echo afspraak. En ja, ik weet dat je dan het meeste ziet etc..maar toch! :x /hormonster
Nou, dat is voor jou ook nog even volhouden dan! Volgens mijn berekeningen zit ik met mijn echo precies op 10 weken dus ik ben benieuwd. Ook wel handig is dat mijn week telling nu precies gelijk loopt met de weken van het jaar
Ik zie bij sommige dat de intake bij de verloskundig op een andere dag is dan de echo.. Maakt jullie VK geen echo's?? De eerste hartaktie is al gezien, super leuk!!! Op naar de volgende 40 hartjes!
San, echo's worden hier idd gedaan door een echocentrum in het Hagaziekenhuis 3n niet bij de verloskundige
Lijkt me lastig als je vk geen echo's maakt... Vlindertje, ik had ook heel vroeg een positieve test Veel vroeger en duidelijker dan bij mijn eerste zwangerschap. Weet 99% zeker dat de datum klopt, heb ovutesten gebruikt én m'n ei gevoeld. Vorige zwangerschap totaal geen last van misselijkheid ofzo gehad of van dat eten me niet of anders smaakte. En nu? Bah, echt ALLES vind ik vies. Ben al een dikke halve kilo kwijt sinds zondag. Hoop maar dat het terug komt, ben normaal zo gek op eten
Hallo dames, Als eerste allemaal gefeliciteerd met dit mooie wonder! Ik hoop dat ik er nog bij mag...zag dat er wat discussie over was of het wel of niet besloten moest worden. Ik ben puk, 25 jaar oud en ben ong. 5 weken zwanger. Dus ongeveer op 10-10-2013 uitgerekend. Na een vmk 1,5 jaar geleden en daarna blijven proberen voor opnieuw zwanger te raken is het ons eindelijk gelukt! Ik heb as dinsdag 12 februari mijn eerste echo bij de gynaecoloog om te kijken of het "goed" gaat in hoeverre ze dat nu al kunnen zien. Dan heb ik mijn eerste afspraak op 28 februari bij de vk en ook mijn echo. Spannend allemaal hoor! Ik wil heel graag in het ziekenhuis bevallen. Ik ben geen borstvoeding-persoon dus ik ga voor flesvoeding kiezen. Op dit moment heb ik wel last van ongi-krampjes maar dat schijnt normaal te zijn. Verder heb ik een raar gevoel in mijn maag maar heb gelukkig nog niet hoeven over te geven. Hihi. Het lijkt me leuk om mijn ervaring met jullie te delen en jullie ervaringen te lezen! Dat we allemaal een gezonde zwangerschap mogen hebben!
Linn, het is idd niet ideaal maar als alles goed gaat krijgen we maar 3 echo's, dus het boeit me niet zo Welkom Puk! Congrats!
Bij mijn vk doen ze wel zelf de echo's. En daar doen ze standaard bij 8, 11-12, 20, 30 en 36 weken een echo, dus 5 echo's! Lekker veel plaatjes kijken...
Haha herkenbaar!! Ik merk dat ik nu meer koffie drink dan anders, onder het mom van 'zometeen lust ik het niet meer. ' ik ben af en toe misselijk, maar nog niet heel erg.