@poppy zeer herkenbaar!had vannacht ook gedroomd dat ik bloedverlies had, dus ben er bewust of onbewust te veel mee bezig! @icsiwonder jee das schrikken!hopelijk blijft het hierbij ik werd net gebeld door MvM, ze komen woensdag langs!
super zeg dat er hier zoveel meedoen aan MVM. Ik heb zelf pregnyl nodig gehad om zwanger te worden, dus super om te lezen. ik zal me over een weekje ook weer aanmelden!
Weer even bijgelezen. Ik denk dat het beetje bloed niet uit me baarmoeder komt Heb daaronder een klein wondje. Tis denk allemaal een stuk gevoeliger daar en misschien even te ruw geweest na het plassen (if you know what i mean) nu namelijk niks meer. Hopelijk blijft het hier bij en kan ik snel gewoon gaan genieten.
Nieuwe dames, gefeliciteerd en welkom! Icsi, wat een schrik. Gelukkig de rest van de dag niks meer, duimen dat het zo blijft! Julix, wat leuk dat je ook draagt! Ik gebruik ook bijna geen kinderwagen, maar eigenlijk altijd m'n doeken. Verheug me er ook enorm op om 2 frummel gelijk vanaf begin te dragen De rest.. Sorry alweer kwijt..
Nou lekker gekletst hier.. Duurde even om alles door te lezen. Ben de helft geloof ik alweer vergeten !! Haha... Allereerst welkom nieuwe mama's!! En gefeliciteerd. Zag weer heftige verhalen, dus hoop op een mooi plak topic!!! Ik heb mijn mvm afspraak as do, vind het toch wel spannend. Ik voel eigenlijk niks bijzonders. Heb het veel koud, niet normaal een ijspegel! Beetje last van mijn buik en mijn rug doet wat zeer, had ik na mijn zwangerschap ook last van. Dus moet lekker blijven bewegen. De zwangerschapsgym was niet suf !! Het was gewoon lekker bewegen op muziek met anderen zwangere dames.. Wel lekker.. Haha.. Klinkt wel suf ja , haha.. Ik kom uit gelderland.. Nog meer dames??!! @sterremama krijg kippenvel van je gedicht, prachtig beschreven... @icsiwonder hier in mijn vorige zwangerschap helderrood bloedverlies gehad, had een gevoelige baarmoeder.. Hoeft niks te zeggen dus probeer positief te blijven, hoe moeilijk het ook is. Nou ben het verder alweer kwijt... Haha...
Er vroeg iemand om de testen te showen, ik heb er nog wel Lopen mooi op toch Bij de zwangerschap van mijn zoon liepen ze ook zo op alleen al iets eerder, al heb ik wel begrepen dat de testen van de kv nu minder snel positief zijn dan een paar jaar geleden. Ik wil donderdag een cb digitaal doen
Ik kijk er ook naar uit om kruimeltje vanaf het begin te gaan dragen, heb verschillende doeken en een manduca, heb mijn zoon niet vanaf het begin gedragen dus ben heel benieuwd hoe dat is. Maar manlief is toch meer van de wagen.
gelukkig maar!! ik denk dat ik zelf toch pas echt kan genieten als ik een goede echo heb gehad en ik de 12 weken voorbij ben!
ik stak daarnet mijn grote dochter in bed, toen die plots begon te snikken, dikke tranen over de wangen "ik heb het niet kunnen ophouden", zei ze. Eén van de juffen had haar gevraagd: hoe gaat het met je? En zei heeft geantwoord: heel misschien zit er een baby in mijn mama's buik... ocharme het bolleke
Aan de draagsters onder ons: hebben jullie dan ook nog een wandelwagen en zo nee hoe doen jullie dat als de uk uit logeren gaat? Ik verwacht zo dat ouders wel graag achter de wagen willen lopen... Ennuh wij willen beiden ook heel graag gaan dragen, wat voor adviezen hebben jullie qua aanschaf, mijn idee gaat nu richting een geweven doek.
ik heb de dochters ook vaak gedragen. ga zelfs een nieuwe moeten kopen denk ik De sling en de klassieke trico slen
Rhaps, prima om met een geweven doek te beginnen! Daar kan je het langste mee maat 6 is de meest gangbare maat. Kijk maar gewoon eens rond op internet of op FB (draagpraat en draagdoekenmarkt). Maar mocht je vragen hebben, shoot Wagen.. Als uk ging logeren namen we de kinderwagen mee. Zelf doe ik er alleen niet veel mee Zelf ben ik ook direct met een geweven doek begonnen. Nu nog steeds geweven doeken (inmiddels een paar meer ) en een scc voor m'n man.
µof misschien toch een tricot versie, dat rekt wat mee, kan je veel beter mee oefenen dan een geweven versie, lijkt me
Welkom perzik!!!!!!! Wintersun: asos.com heeft ook veel leuke jurkjes en gratis verzending Hier denk ik ook een draagdoek, likt mij makkelijker met de hond uitlaten