Jane Mooi nieuws! Ben benieuwd wat je kan zien bij je volgende echo.. Weet je wanneer die is? Danjo Volgensmij is dat ook nog steeds zo..
Ooh, fijn nieuws Jane! En fijn dat je volgende week de echo ook nog gewoon krijgt! Ik ga daar nu over twijfelen, heb het niet gevraagd. Hij is volgens mij vervroegd naar morgen, dus volgende week zou dan komen te vervallen als ik het letterlijk neem!
Als het medisch is niet als t goed is. Idd nog niks te zien. Las iemand met een ma jij zou gewoon eerder een echo kunnen Krijgen en dan rond de 12wkn weer. Wel vertelt toen je belde over Je ma?
@Jane goed nieuws!! @Liefjes ws hangt het er ook vanaf wat er al te zien is...anders krijg je miss volgende week nog wel een echo? Afwachten tot morgen.... als het hartje al te zien.is is de kans groot dat het letterlijk een vervroegde echo is en die andere vervalt... spannend
Wat leuk Jane! Kunnen ze ook al zien hoever je precies bent? Spannend... De eerste echo' s van iedereen komen er nu aan... Ik zit juist met het probleem dat ik niet af moet vallen... Ook ik probeer vooral gezond te eten en niet te veel aan de snack en chips. Maar met die verminderde eetlust van nu ben ik bang dat ik toch wat gewicht ga verliezen. Wat moet ik eten om gezond, niet te vet te eten maar wel genoeg voedingsstoffen binnen krijg?
Gewoon gevarieerd eten. Kijk eens op de site van het voedingscentrum. Staat precies wat een zwangere vrouw nodig heeft. Fijm dat alles goed was jane!
Ja en toen zei de vlk gelijk dat ik een extra echo kreeg daardoor. Ik was bij mijn zoontje trouwens niet medisch en heb toen een echo gegad met 8.3 en 11.5 heb ze niet hoeven betalen