Ook hier net terug van de gynaecoloog voor de eerste echo! Ze is tegen het "digitaliseren van baby's" dus we kregen enkel een fotootje mee (en er zijn maar op 12 en op 22 weken nog eens een echo). Maar het hartje klopt!! Wij konden helemaal geen details zien, het was een zwart plekje met een wit puntje (dat je alleen maar heel vaag in intensiteit zag veranderen, dus niet echt kloppen). Volgens de gynaecoloog zijn we 2 dagen minder ver dan gedacht, dus 7 weken. Geboortedatum nu 10/9 ipv 7/9. Beautje meet nu 11mm en mama is content.
Ik ben nu 1 dag vooruit gezet maar over 3 weken kunnen ze pas echt zien hoe ver ik ben dus heb op 14-02 de termijn echo
Bij mn eerste heb ik 1x geklust die maand dus ik wist wanneer ik bevrucht zou zijn. Toch werd ik een dikke week teruggezet door de VK! Ze zei toen tegen mij dat een vruchtje soms een paar dagen stillicht alvorens het gaat ontwikkelen. Dus geen zorgen meid!! Mijn zoon is 3,5!! Sorry dat ik even niet ben geweest dames. Ik was zaterdag jarig en vrijdag kregen we bericht dat mijn vader (hartpatient) weer een vernauwing heeft en dus weer gekathetariseerd moet worden dus ik was een beetje down.. Maar morgen EINDELIJK ECHO!!! ooooooooh pffff wat duurde dat lang zeg Danjo: Gefeliciteerd meid!!!! Supergoed! Jane: hihihi leuk!! Oh hahahahaha ik heb ook al een zak engelse drop achter mn kiezen Foliumzuur;Ik heb gewoon foliumzuur ik eet gevarieerd en goed, dus dan heb ik al die pietemientjes echt niet nodig Behalve vitamine D, die moet je tegenwoordig ook nemen!! Anna: Schrikken he meid Ik weet er alles van. Maar het is bij mij weggebleven en ik had t bij de eerste ook Ftmom: Hahaha leuk leuk op ringenjacht!! Saja: Ik heb gehoord na een kloppend hartje nog maar 1.2% kans op MK Oh hihi al antwoord gehad dus JEEEEEEJ gefeliciteeeeerd met de mooie echo!!! Bibinm: Fijn dat de pillen helpen! Annie: Oh meid wat heftig zeg Sterkte... Hoe is t met je nichtje? Naam: Bij ons is t Frummel. Nr 1 was Kruumel, nr 2 was Frupsel en nr 3 is Frummel Jane: Mooie echo!!!! WAUW!! Bekken: Lekker, mijn bekken is alweer op niveau onhoudbaar nadat ik gisteren op mn werk sneeuw heb geschoven AU!!! Dat belooft wat als t nu al zo vreselijk pijn doet!!!! Susan: Oh meid wat akelig en rot zeg Tja een vriendin van me heeft 11 weken gebloed, maar ik weet niet of daar steken en stolsels bij zaten Ik hoop dat t goed gaat meissie Hoe laat vandaag?? Noukiee: Welkom meid!! En gefeliciteerd! Mixedbeeb: Ja ik dus met BI... Maar heb het de 2e keer ook zo heftig gehad Tbtje: hahaha jawel dat is ECHT BI. Kenmerkend: Startpijn!
Saja Wat leuk een onverwachte echo! Leuk zeg! Mooi dat het hartje klopt! Susan Wanneer moet jij dan voor je echo? Word je niet naar voren geschoven??
susan: hoelaat kan je vandaag terecht?? sterkte! babbelbol: aah leuk zijn we weer blij mee.... het kan misschien ook aan mijn stuitje liggen want deze is door te vallen toen ik jong was verder naar binnen gaan staan dus misschien ook eerder kans daardoor op bi?
Saja en Lorelai fijn dat jullie het hartje hebben horen kloppen. Hopelijk gaat het bij de rest net zo goed! Susan: duim voor je dat je een goede echo krijgt!
Jeetje Susan, wat ellendig! Hopelijk heb je snel duidelijkheid! *knuffel* Hier over een klein halfuurtje intake en echo bij de VK! Spannend!!!
Lekker bij mijn schoonmama op bezoek. Ik moest zo veel vandaag maar er komt niks van. Geen puf om wat te ondernemen. Ik hoef lekker niet te koken dat word vandaag voor me gedaan. Lekker andijvie stamppot. Echt wintervoer!
Al wat van Susan gehoord hier? @hier echt kotsmisselijk loop al de hele dag te kokhalzen en tot overmaat van ramp word vriendlief opgeroepen om te werken dus zit alleen met de kleine zucht.
babbelbol - ohh oke dan maak ik me geen zorgen wat vervelend van je vader!! dat is niet zo leuk om te horen. hoop dat je morgen een mooie echo hebt!! alle dames met mooie echos gefeliciteerd!!!
Jeetje Susan.. Sterkte!! Hopelijk heb je een goede echo! En degene die een goede echo hebben: gefeliciteerd!!! Ik heb 7 feb mijn intake. Kan iemand dit op de lijst aanpassen? Hier verder alles goed. Dat kleine beetje oude bloedverlies dit weekend bleef gelukkig bij dat ene kleine beetje. Kan niet wachten tot ik een hartje hoor, echo zie of wat dan ook! Zodat ik in ieder geval zeker weet dat alles goed zit! Spannend hoor..
Ha dames, proficiat voor alle goede echo's!! Hier helaas slecht nieuws. Op de echo was zelfs niets meer van een vrucht of vruchtzakje te zien! Waarschijnlijk tijdens de bloedingen er al mee uit gekomen. Maar voor de zekerheid nog een extra echo bij ge gyn gekregen en bloed laten prikken. Zo kunnen ze er achter komen of het toch geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap is. Als m'n hcg te hoog is (hoor ik vanavond) dan over een paar dagen nog eens controleren en hopen dat het hcg zakt. Stijgt het hormoon, dan zou het vruchtje ergens anders kunnen zitten. Klote nieuws dus... Ook geen idee dus wanneer het eventueel al mis is gegaan. Gelukkig geen curettage nodig Nu wat rust houden tot de bloedingen stoppen en buikpijn verdwijnt. Ik zal jullie nog wel blijvenvolgen hier, maar hoop me over een tijdje weer bij een nieuw topic aan te kunnen melden. Jullie allemaal een hele fijne zwangerschap gewenst en hopelijk vanaf nu alleen nog maar mooie en goede echo's!!
Een erg prettig gesprek etc. gehad bij de verloskundige! We begonnen gelijk met de echo! Zo mooi en bijzonder om te zien! Het hartje klopte en het zag er allemaal prima uit! Met de eerste meting kwam ze op 7 weken uit, een 2de meting gaf echter 8 weken aan (wat overeenkomt met wat wij zelf ook vermoedden). Zal zo even kijken voor foto!
Oh Susan wat erg voor je, terwijl ik zelf net zo'n blije post geplaatst had! Vind het echt zo naar voor je! Laat je ons wel nog weten hoe het verder allemaal loopt? Ik hoop voor je dat je snel weer mag gaan genieten van een klein wondertje!
Susan sterkte meis! Ik hoop voor je dat niet bbm is, en dat je lijf het zelf allemaal opruimt! Heel veel sterkte met t verwerken van jullie verlies! Noli, proficiat meis!! Ik moet nog twee dagen wachten! over 48 zijn we onderweg naar de VK... Alleen omdat ik nu zo beroerd ben, voel ik me weinig zwanger meer, alleen nog maar doodziek!