En je mag meestal een cadeautje uitzoeken Ben benieuwd of ze de armbanden/kettingen nog hebben Dan heb ik een setje straks hahahaha
Taadaaaa wow zo'n knaller had ik van mijn zoontje niet hoor! Dat was toen een tuurstreepje hihi Bekijk bijlage 296119
@All Hier nog een zwangerschapssymptoom ontdekt! Ik heb donkere vekleuring aan de rand van mijn tepels, echt bizar. Areola heet dat volgens het internet. Nog meer die dat hebben??
Mooi Saja!!!! ♥ Jill: Ja ik heb donkerdere tepels gekregen bij mn eerste zwangerschap. Echt roze zijn ze nooit meer geworden. Wel iets lichter. Maar ik ben een langvoedster, misschien scheelt dat ook
Nog tips voor mooie boeken over zwangerschap?? Tis voor mij de eerste keer dus kan alle info gebruiken.
Heb je een iphone? Ik vond de zwanger-app (heet volgens mij 'zwanger') erg fijn. Je kan er week voor week in zien wat er in je buik aan de hand is, hoe groot het kindje is, welke ontwikkelingen er zijn... Erg leuk. Boeken, geen ervaring mee. Tegenwoordig staat alles op internet
Heb hier de boeken : - Krijg nou tieten, Claudia de Breij - Veilig zwanger, Beatrijs Smulders - Dikke van Daphne, Daphne Deckers Heb ze uiteraard nog niet uit dus beloof niets in eerste instantie lijkt het leuk. Die eerste en laatste zijn gewoon leuke leesboeken en de tweede ook leuk maar echt informatief.
Saja, wat een mooie streep. Hier vanmorgen cb gedaan. 3+ dus kom maar op morgen met MvM. Ik zag de doek op fb, leuk! Vanavond ga ik de lijst bijwerken. Vandaag gewerkt en ben kapot. Last van mijn rug. Veerr, haha pincode vergeet ik gelukkig nooit! Koop te veel! Heb gelukkig ook geen grote borsten, maar merk het wel nu als ik bijvoorbeeld de trap afloop.
Vind het toch fijn om een goed boek te hebben. Internet bronnen zijn niet altijd even betrouwbaar. Maar ieder zijn ding he. Ik hou ook erg veel van lezen. Lekker op de bank met een boek.
Bellybell Klopt maar ik ben een boekenwurm! Haha, ja app op gsm heb ik al! Saja Oooh leuk zeg! Je eerste baby dingetje? of heb je al meer?
Ja heb nog veel van mn zoontje van baby dingen haha. Maar goed altijd leuk om dit soort dingen te krijgen
Ik vind die kalender altijd leuk. Een nieuw begin volgens mij. Kan hem even niet zo snel vinden. Bruna verkoopt hem.
Saja Ooh ja dom ik zie ook staan "brusje" haha. Dacht ff dat het je eerste was. Annie Klinkt leuk, ik ga ook zoeken..
Kan hem nergens meer vinden. Het is een kleine kalender waarop elke dag iets staat over de groei van jezelf of baby. Grrr, als ik iets erg vind dan is het dat ik iets niet kan vinden.
Volgens mij heet hij nu anders. Je zwangerschap week na week. 12,95 Ook altijd leuk om cadeau te geven.
Nee Veerr, het is een kalender waar je zelf de datum op kunt schrijven. Je telt af. Hele leuke testen staan erop. Denk dat hij nu anders heet. Dochter is ook al weer 3 jaar. Schoonzus heeft hem van mij gekregen en is er ook heel blij mee. Zij heeft dezelfde als die ik had.