Hier ging Lex en Ryan met 1,5 om 8 uur naar bed en soms om zeven...het lag een beetje aan hun bui..meestal als ze van alles gaan uitproberen dan weet ik dat het bedtijd is de boefjes! En Quinn gaat nu ookal om 8 uur naar bed
Liam is 19 maanden oud en gaat om 19.30 uur naar bed en wordt de volgende dag tussen 7.30 en 8.00 uur wakker. Ik kan hem dan gerust nog een uurtje laten liggen, hij gaat liggen kletsen en spelen. Als ik hem er te snel uithaal, is íe chagrijnig. Zijn jullie kleintje ook altijd zo blij als jullie hem/haar naar bed doen? Hier is het altijd een groot feest!
Mijn dametje ligt in bed rond 19:30 en om 8 uur s'morgens maak ik haar wakker. Soms is ze al wakker maar ligt dan lekker te spelen. Ze doet nog 1 tukje overdag van 11 tot half 2.
Hier gaat Nilo (bijna 17 maanden) rond 17.30 naar bed, en dan slaapt hij tot ongeveer 7.00 door. Overdag slaapt hij dan wel maar 1 keer (zo'n 2 uurtjes).
Mijn zoontje is nog geen 1,5, maar 15 maanden. Hij gaat rond 20.00 uur naar bed en wordt 's ochtends tussen 6.45 (als pech hebben )en 8.00 uur (als we geluk hebben) wakker.
Hier eentje van bijna 16 maanden. Meestal gaat hij rond de klok van 19:00 naar bed (maar uiterlijk 19:30) en hij slaapt meestal tot 7:30 - 8:00. Vanochtend was het opeens 6:45! Het was gisteren avond een bijzondere avond geweest met Sinterklaas en familie e.d. Beetje spanning??? Maar normaal dus zo'n 12 - 13 uur Hier ook een mannetje die het fijn vindt om naar bed te gaan. Daar is zijn favoriete knuffeltje Nijntje. Hij kan ook goed aangeven dat hij naar bed wil (ook overdag). Hij slaapt overdag nog één keer (13:00 - 15:00, behalve vandaag...) En ook een mannetje wat je nog gerust een half uur kunt laten spelen in bed. Als hij er echt uit wilt, laat hij zich wel horen
Kyan gaat rond 20:30/21:00 naar bed. (laat ja ,maar tis echt een laatslaper. Ik en mijn vriend ook dus wie weet heeft hij het van ons) Maar word dan ook weer later wakker. Zo rond 10:00. Ik ben ook fulltime thuis. Dus ach, waarom niet. Wij leven excact hetzelfde, en mijn broers en ouders ook. Zit in de familie denk ik
Heerlijk toch? Je hebt een paar jaar voordat ie naar school moet dus waarom er niet van genieten? Ik vind 8:00 al prima (mede omdat hij 2 x per week naar het kdv gaat) maar 10:00 op de andere dagen zou me goed uitkomen... ik geloof niet dat dat een ritme is wat ik er hier in zal krijgen
Hier tussen 6 en 7 naar bed en dan ook weer rond 7 uur wakker. Ik werk ook, dus is dit ritme ontstaan vanwege het kdv. Anders had ik t ook wel geweten hoor. (vind 8 uur, half 9 s ochtends toch een stuk prettiger opstaan, maar ja)
Hier gaat hij rond 19.30 uur naar bed (soms iets eerder, soms iets later) en hij komt er rond 07.30 uur weer uit.
Mijn zoon gaat rond half 7 op bed en slaapt tot half 8 in de ochtend maakt meestal nachten tussen de 13 a 14 uren aan 1. Van zijn dagslaapjes maakt hij een potje momenteel maar zolang hij 's nachts goed slaapt ben ik tevreden
Commentaar? misch is jou kindje gewoon een avondmensje? mijn broertje vroeger ook nooit vroeg slapen en nu is het nog steeds een avondmens voor 1 uur 's nachts ligt hij niet op bed
Mijn zoontje is 15 maanden en gaat rond 7 uur op bed en is meestal rond half 8 / 8 uur weer wakker. Dat is eigenlijk al een hele tijd zo, dus hoop dat dat ook lekker zo blijft.
Sjonge jonge zeg, ik hoop maar dat jullie beseffen wat een enorme bofkonten jullie zijn met zulke slapers (behalve 1 uitzondering die ik hier heb gelezen). Onze zoon gaat tussen 19 en 19.30 naar bed en en is altijd tussen 05.45 en 06.15 wakker (en ook nog vaak tussendoor wakker)........
Dat besef ik zeker en sta er ook regelmatig echt bij stil.... Maar ik vrees met grote vrezen voor over een paar maanden.... Ben erg benieuwd hoe het zusje van Eva is! Ik ga er maar vanuit dat het wat slapen betreft tegen gaat vallen. En dan maar hopen dat het meevalt
Sasha gaat tussen 19.00 en 20.00 naar bed en is de volgende morgen om 8.30-9.00 wakker. Klinkt als een engel, nou NOT! Hihi. Ze komt gemiddeld nog 6 keer per nacht en overdag slaapt ze absoluut niet.
@draak.. nou van mij krijg je ook geen commentaar hoor! Er zijn hier ook dagen (vaak!) dat Sasha ook pas om 10 wakker is, lekkkeeer!