Hier is het foute boel. Ik heb bloedverlies. Het is helder rood. Heb de vk gebeld en heb volgende week vrijdag een echo. Ik hoop zo dat het niet doorzet, ik maak me zo'n zorgen.
Ahh nee toch, @Hyacintje ! Heb je ook krampen of andere buikpijn? Wat enorm schrikken! Hoop heel erg voor je dat het niet doorzet!! Mag je niet eerder langskomen bij de vk? Ik leef met je mee!!
Lief van je! Nee geen krampen of buikpijn. Had kort er voor wel steken in mijn baarmoeder.Nee ben volgende week pas 6 weken en dan kan ze pas inwendige echo maken
Heb je naast de steken en het bloedverlies verder nog symptomen van zwangerschap, of van dat het fout gaat? Was het veel bloed, is het nu opgehouden? Ik hoop echt dat het goed gaat en dat je snel duidelijkheid krijgt dan met de echo komende week! (Bij mijn miskraam waren er bijna meteen krampen bij, kwam het bloedverlies in vlagen en achteraf gezien waren mijn zwangerschapssymptomen ook duidelijk al een tijdje minder dan ze eerst waren. Maar dat was met 9/10 weken, dus wellicht totaal niet vergelijkbaar.)
Ik hoop ook dat het niet gaat doorzetten. Een collega van mij, heeft in het begin van haar zwangerschap veel bloedverlies gehad, maar wel gewoon een gezonde baby op de wereld gezet. Het hoeft niet altijd foute boel te zijn. Dikke knuf
Ik heb vanochtend nog een laatste test gedaan die ik had liggen en dat was een knaller. Ik had gewoon nog symptomen alleen raakte net in paniek om dat ik mijn borsten minder voelde maar dat kan ook toeval zijn zei de vk. Bloeden is nu gestopt. Het was een onderbroekje vol. Mijn schoonzus heeft ook gebloed en mijn schoonmoeder ook. Hoop dat het niets te betekenen heeft. Lief dat jullie zo meeleven, dat doet me goed.
Zo te horen kan het inderdaad ook niets te betekenen hebben meis! Dus we houden hoop hoor. Moeilijk om nog zolang geduld te hebben, zeker in deze situatie. Ik duim voor je!
@Hyacintje och meid wat een schrik... bah! Hoop dat t bij deze ene x blijft!! Ga heel hard duimen... Vriendin van mn schoonzusje heeft tijdens haar eerste zwangerschap veelvuldig bloedingen gehad... haar zoontje gaat nu naar groep drie!!! Hoop dat t voorjou ook zo is!! Dikke knuffel voor jou!
Ik heb precies hetzelfde gehad bij Mn vorige zwangerschap. Een middag helderrood bloed en daarna stopte het. Geen krampen of iets dergelijks. Zoontje wordt in september 2. Het hoeft echt niet foute boel te zijn! Toch heb je het liever niet, ik was toen ook totaal in paniek. Mocht gelukkig wel de volgende dag al komen (5+5) en toen was er al een hartje te zien! Ik duim voor je!
@Hyacintje , ooohhh wat eng. Hoop dat het hier bij blijft. Dat is schrikken zeg. Ik ga heel hard duimen !!
Wat schrikken @Hyacintje! Helaas valt er eigenlijk niks over te zeggen. Ik hoop uiteraard dat het vals alarm is! Hier begon de miskraam met af en aan helder rood bloedverlies bij voornamelijk afvegen zonder krampen. Spoedecho gehad met een kloppend hartje maar 2 dagen later was het gestopt. Erg hevig bloedverlies en krampen toen ook gekregen.
Nou meiden, ik maak hier nu toch iets raars mee. Kijk mijn test..... en vanmorgen nog terugloop omdat ie 1-2 aangaf. Was de test dan TOCH niet goed? Ik weet het even niet meer. Deze test zonet gedaan.....
Wat vervelend @Hyacintje Ik heb ook bloedverlies lichtroze, maar was helemaal in paniek. Vandaag overgegeven, maar dat is normaal bij zwangerschap dus hoefde ik me niet druk om te maken. Bloeden kan ook door de blaasontsteking komen, maar ik ben zo bang.. Dinsdag mijn eerste afspraak, hoop dat het goed gaat..
die ziet er prima uit toch! Blijkbaar toch niet goed de test van vanochtend want dit is nog niet eens met ochtendurine toch? En deze heeft meer aan
Jeej wat fijn mama2017! Waarschijnlijk ben je dus toch voor niks ongerust geweest! Vervelend voor de meiden die bloedverlies hebben! ... Ik hoop dat het een onschuldig bloedinkje is geweest! Hier heb ik sinds gisteren zo'n ongesteldheidsbuikpijn! Het trekt helemaal door naar mijn liezen en mijn onderrug voelt ook beurs.. Maak me dan ook gelijk zorgen.. Mijn eerste miskraam begon ook met pijn in mijn onderrug.. Dit houdt echter al twee dagen aan.. Tijdens mijn vorige zwangerschappen had ik helemaal geen klachten.. Dus misschien moet ik het als een positief teken zien? Het voelt alleen echt als een behoorlijke ongesteldheid..
Wat een onzekerheden allemaal he. Tot aan de 1e echo is het super spannend en daarna nog lang ook. Buikpijn, krampen en bloedverlies kunnen erbij horen. Hier heb ik 5 dagen bruin/roze verlies gehad, nu is het over. De 1e 2 dagen zoveel kramp dat het alleen met paracetamol te doen was. Soms denk ik nu wel eens; ik voel me te goed Is nooit goed he haha Vertrouwen en geduld moeten we hebben
Klopt inderdaad. Normaal gedronken maar wel plas opgehouden vanaf 14:00. 18:45 getest. Heel raar dit he.