1 April t/m 14 April 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Pluisje30, 25 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Ik kan wonder boven wonder mn eigen kleding nog aan, was vorige keer wel anders... Maar ik zal wel een grote buik krijgen, net als de vorige keer. Ik was net een skippybal...

    Mijn zkh zit overigens 35km verderop... Omdat het zkh dichtbij niet gespecialiseerd genoeg is... Dus ik moet woensdag bloedprikken en dan de maandag er op voor een echo. Hey bloedprikken kan helaas niet tot die maandag wachten, maar die echo naar voren halen ho maar... (Ik dacht nog, meet you in the middle op vrijdag ofzo).
    Sorry ik mag niet klagen maar het moest er toch ff uit.
     
  2. Tioman

    Tioman Actief lid

    27 nov 2016
    442
    700
    93
    Pff bij mij slaat de onzekerheid hard toe! Ik heb nog steeds geen kwaaltjes en daardoor ben ik bang dat het straks weer mis gaat.. Ik ben het vertrouwen in mijn lichaam helemaal kwijt..

    Dinsdag om 11:00 uur krijg ik de eerste echo. Voor mijn gevoel kruipt de tijd echt voorbij grr.... En stel dat de echo goed is dan kan er daarna nog steeds van alles mis gaan... Dan ben ik waarschijnlijk enkel voor een dag geruststellend.. :oops:

    (Tjonge.. Wat kan ik mezelf toch gek maken..o_O)
     
  3. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    24 jul 2017
    837
    713
    93
    Vrouw
    Och @Tioman, wat maak je het jezelf moeilijk. Nog 2 dagen en dan heb je een echo en dan zie je vast een heel mooi knipperend boontje. Nog even geduld meid :)
     
  4. Paris91

    Paris91 Fanatiek lid

    22 jul 2017
    1.390
    1.285
    113
    Vrouw
    Hoi dames, hier weer een lang verhaal van mij. Sorry.

    Ik ben zwanger geweest, maar op een onbekende locatie.
    Mijn baarmoeder is helemaal schoon; wat zij vrijdag als vruchtzakje aanzagen is een bloedpropje.
    Mijn hcg is helemaal niks veranderd in die twee dagen.
    waarschijnlijk is er sprake van een 'tubaire abortus', dit betekent dat ik een miskraam heb van een zwangerschap die in de eileider heeft gezeten. Mijn hcg is niet gestegen, wat betekent dat het niet vitaal is. In dit geval een goed teken, anders zou mijn eileider verwijderd moeten worden. Helaas
    is het hormoon ook helemaal niet gedaald, dus moet dinsdag nogmaals heen om opnieuw bloed te prikken en nog een echo te maken. Als het hormoon dan met 20% gedaald is moet ik wekelijks een controle om het verloop in de gaten te houden. Is het niet gedaald dan gaan ze verder kijken naar evt medicatie om de miskraam verder op te wekken.
    Ik heb nog steeds veel pijn, maar nu we weten dat er geen levend kindje zit mag ik gelukkig wel zwaardere pijnstilling nemen.
    Voorlopig nog niet klaar in het ziekenhuis dus...
     
  5. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    @Paris91; wat vind ik dit verdrietig om te lezen. Ik has stille hoop dat je voorgevoel er naast zou zitten. Heel dubbel, maar in dit geval zou je bijna blij moeten zijn met een mk, omdat een bevrucht eitje in de eileider voor heel veel narigheid kan bezorgen. Maar deze zwangerschap waa zo gewenst, dat het me moeilijk lijkt om het nu zo af te moeten sluiten.

    Gelukkig word je in het ziekenhuis goed in de gaten gehouden. Heel veel sterkte de komende tijd meis. Schrijf het lekker van je af, en praat met familie en vrienden erover. Dikke knuf
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  6. PollyBaby86

    PollyBaby86 Bekend lid

    15 jul 2013
    510
    37
    28
    jeetje zeg wat heftig! Veel sterkte en fijn dat je nu in ieder geval iets tegen de pijn kan nemen!!
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  7. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    24 jul 2017
    837
    713
    93
    Vrouw
    #767 Aardbeitjes, 13 aug 2017
    Laatst bewerkt: 13 aug 2017
    @Paris91 ...shit zeg. Dus toch een bbz :( Sterkte voor jullie allebei
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  8. Hyacintje

    Hyacintje Bekend lid

    11 apr 2013
    968
    253
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    Wat ellendig allemaal weer @Paris91 . Heb echt met jullie te doen. Het houdt niet over he meis. Doe rustig aan en heel veel sterkte.

    @Tioman laat je niet gek maken meis. En probeer op je lichaam te vertrouwen. Stapje voor stapje. Op naar je eerste echo dinsdag! Is vast een heel mooi wurmpie te zien net als bij mij. :)
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  9. Tioman

    Tioman Actief lid

    27 nov 2016
    442
    700
    93
    Wat ontzettend verdrietig! :(.. Heel veel sterkte toegewenst! Ik hoop voor je dat het allemaal snel achter de rug is!
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  10. Zon79

    Zon79 Bekend lid

    11 apr 2014
    727
    212
    43
    Vrouw
    Ow nee Paris! Wat erg! Gelukkig mag je nu betere pijnstilling, het is al erg genoeg allemaal. Jeetje meid, echt heel heftig dit! Hoop zo dat alles nu wat soepeler verloopt en je snel weer zwanger bent van een gezond kindje!
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  11. Sterre*

    Sterre* Bekend lid

    4 jul 2017
    528
    413
    63
    Vrouw
    He wat naar allemaal voor je! Erg verdrietig zeg.. veel sterkte!
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  12. Sterre*

    Sterre* Bekend lid

    4 jul 2017
    528
    413
    63
    Vrouw
    Wat vervelend voor je die onzekerheid. Probeer vertrouwen te hebben in je lichaam. Dat je nog geen kwaaltjes hebt wil niet zeggen dat er wat aan de hand is. (Ik heb ook nul komma nul klachten en vraag me soms ook af of ik nog wel zwanger ben.. probeer er gewoon vanuit te gaan dat het goed is en je lichaam dit allemaal voor jezelf regelt.
     
    Tioman vindt dit leuk.
  13. sunshine17

    1 aug 2017
    60
    38
    18
    Vrouw
    @Paris91 wat ontzettend naar en verdrietig. Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen hoor. Heel veel sterkte en take care!
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  14. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    @Paris91 och jeetje... wat heftig zeg! Heel erg veel sterkte! :(
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  15. PollyBaby86

    PollyBaby86 Bekend lid

    15 jul 2013
    510
    37
    28
    Ik heb savonds echt al zo'n pensje Jullie?
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    24 jul 2017
    837
    713
    93
    Vrouw
    @Tylmare @MJBP @Tioman en @Claudiaaxx jullie zijn aan de beurt deze week :) Wie nog meer en staat nog niet op de lijst? De actuele versie staat 1 pagina terug ;)
    Ik hoop dat jullie mooie echo's kunnen laten zien hier.
    Ik tel af...nog 11 dagen ;)
     
    MJBP, Tylmare en Tioman vinden dit leuk.
  17. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    24 jul 2017
    837
    713
    93
    Vrouw
    Hier ook meer opgeblazen s avonds. Het voelt dikker dan dat het is, alsof er echt een voetbal met lucht in zit :)
    Ben benieuwd hoeveel ik ga aankomen deze zw, bij de 2e gaat het sneller en is het vaak meer toch? Wie heeft er ervaring mee?
    De vorige zw ben ik 10kg aangekomen (en ben daar weer 12-14kg van kwijtgeraakt) :D
     
  18. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.291
    192
    63
    Vrouw
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    @Paris91 ach meid toch... jeetje wat heftig allemaal!!! Heel veel sterkte
     
    Paris91 vindt dit leuk.
  19. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.291
    192
    63
    Vrouw
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Ik mag vandaag bellen voor een afspraak! Dan kan ik ook eindelijk op de afsprakenlijst als het goed is! Hihi...
     
    Hyacintje en Aardbeitjes vinden dit leuk.
  20. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    30 aug 2014
    810
    173
    43

Deel Deze Pagina