Heey dames! Ik ben nieuw hier en heb nog niet heel goed door hoe je alle onderwerpen/vragen moet opzoeken, dus ik plaats maar een nieuwe.. Wij zijn bezig voor een 2e kindje, alleen kan ik me de symptomen van mn eerste zwangerschap nauwelijks nog voor me halen. Ben nooit erg ziek geweest, en ze kwam ongepland dus ben er voordat ik overtijd was ook totaal niet mee bezig geweest. Ik zit nu 4 dagen voor mn nod, en heb gewoon wat kleine dingetjes die ik normaal gesproken voor mn nod niet heb. - 5 dagen na eisprong?? 2 dagen lang steken in mn buik - elke dag wat witte afscheiding (niet veel hoor) - sinds 2 dagen zeurderig gevoel in onderbuik dat soms wat doorstraald naar rug en billen (normaal gesproken heb ik dit ook wel, alleen dan pas 1 a 2 dagen voor menstruatie) - steken in linkerlies (gister zelfs zo erg dat lopen me moeilijk afging) -andere eetlust (minder eten, sneller vol maar toch honger) -misselijk met vlagen ik heb een cyclus van 27 dagen (kan de klok erop gelijk zetten) en heb dus maandag mn nod. Ik weet niet of ik het niet testen wel zolang volhoud, aangezien er 1 in de kast ligt te wachten op me.. Hebben julle ervaring met vroeg testen en wat denken jullie van de bovenstaande verschijnselen? Zou het iets kunnen zijn, of komt het gewoon erg veel overeen met menstruatieklachten? Heb zelf het gevoel dat ik er niet meer redelijk over kan oordelen, dus vandaar dat ik jullie advies vraag.. Oh als jullie het leuk vinden ben ik ook erg benieuwd naar jullie symptomen en hoelang voor de nod dat dan is? xx
ik ben nu 5 rondes bezig en mijn lichaam heeft me erg vaak voor de gek gehouden. je klachten lijken wel op zwangerschapsklachten maar het kan ook ontpillen zijn. Of misschien houdt je je er veel mee bezig en voel je alles wat er rommelt. ik hoop dat je positief test maar ik zou ff wachten tot na het weekend. negatief testen is heel rot!
Wij gaan nu richting ronde 14 en iedere x dacht echt dat ik zwanger was en had ik weer geen klachten, een paar klachten of juist heel veel klachten...maar iedere x was ik niet zwanger....dus je hoofd en je lijf kunnen een heel gemeen spelletje spelen....dus pas op dat je lijf en je hoofd geen loopje met je nemen...al gebeurd dat bij mij ook iedere maand wel een xtje Ik hoop natuurlijk dat je hartstikke zwanger bent!!! Ik kan alleen maar zeggen geduld hebben en testen op je NOD Succes meid ik zal keihard voor je duimen!!! Liefs Pien
Jaa ik weet hoe je lichaam je erg onzeker kan maken, echt om gek van te worden!! Het kan niet zijn dat t ontpillen is, want ik slik al sinds mijn 1ste zwangerschap geen pil (ben dr altijd ontzettend slordig mee, dus vond t niet echt nuttig), dus we gebruikten altijd netjes een condoom. Ja testen na het weekend is idd wel het slimst om te doen he?! Ik duim ook voor jullie, hoop dat jullie straks beide met een positieve test in jullie handen mogen staan! Al wat symptomen of is het daar nog te vroeg voor bij jullie? xx
Helaas hier helemaal geen symptomen...en ik wacht nog even met testen tot na mn NOD...heb te vaak mijn neus gestoten en de teleurstelling is dan zo groot.... Dus proberen sterk te zijn en pas over 3 dagen te testen als ik niet eerder ongi ben geworden...wij zitten nu in het mmm traject dus de eerste stappen voor hulp zijn gezet dus ik hoop ook heel snel net als iedereen hier op dit forum op een super mooie roze streep Heel veel succes meid!! Ik hoop dat je een knaltest hebt Liefs Pien
Hihi, je zou ook morgen kunnen testen en evt. zaterdag een nieuwe halen voor maandag... Lees wel dat je vanaf 4 dagen voor NOD positief kunt testen... Ik ben wel van de testen, anderen zijn fel tegen te vroeg testen dus t hangt van jezelf af denk ik Je kwaaltjes klinken me wel zwangerig in de oren, maar dacht eerst ook nog even aan een eisprong. Heb je je eisprong gevoeld? Lijkt me inderdaad wel wat vroeg voor menstruatieklachten? Maar zoals gezegd kan je lichaam je voor de gek houden Ik ben benieuwd als je test! Laat je het dan weten?? Succes!
Wat is het mmm traject als ik vragen mag? Jaa ik wilde er zelf ook niet teveel mee bezig zijn, maar zonder dat je het doorhebt ga je toch weer van alles zitten opzoeken en voel je ineens van alles en nog wat, stom lijf. Nou dan maar afwachten he, laat je het even weten? Ik hoop voor je dat je menstruatie uitblijft en je positief mag testen, is dit voor de 1ste?
Nee mn eisprong heb ik niet heel duidelijk gevoeld, alleen rond die tijd erge hoofdpijn, wat krampen in mn buik en meer slijmverlies. Heb overigens nog nooit echt mn eisprong gevoeld dat ik meteen dacht; ja, daar is die! Ik zal t zeker even laten weten als ik heb getest. En jij? loop je al tegen je nod aan of nog niet?
Natuurlijk vragen mag altijd Medische Malle Molen Ja het is voor ons de eerste en inmiddels 14 rondes verder helaas nog geen geluk gehad... Er werd hier net al gezegd vroeg testen...ook ik sponsor de kv testen en zwanger&kids dipsticks vliegen bij ons thuis ook om je oren...maar het blijft lastig als er geen streepje te zien is en wel klachtjes...ik weet precies hoe het voelt Dus ik probeer nu sterk te zijn en te wachten hoe moeilijk dat ook is hahahaha Ik blijf ook hoop houden en wellicht nu met de tussenkomst van het zh wil het wel lukken...dankjewel super lief!! Liefs Pien
Oh zo.. nou gelukkig zijn er tegenwoordig heel veel mogelijkheden om met een beetje hulp toch gewoon zwanger te worden. Het enige wat je kan doen is lekker klussen en er positief in bijven staan toch? Mijn eerste heb ik ook getest met kv 2 voor 5, na 1 minuut al 2 dikken strepen, maar ik was wel al 5 dagen overtijd. Nou spannend hoor, aftellen en duimen dan maar he? haha!
Inderdaad, je lichaam kan je behoorlijk voor de gek houden. Ik dacht de 1e 2 rondes ook dat ik zwanger was, niet dus...De 3e ronde was ik er van overtuigd dat ik ongesteld moest worden (alle klachten voorafgaande aan mijn menstruatie, dus menstruatiepijn e.d.) en toen bleek ik dus zwanger te zijn!!! Het is toch afwachten... Ik heb overigens wel toen ik zwanger was 2-3 dagen voor mijn NOD positief getest Ik had inderdaad ook nog een testje liggen en ik dacht; och, we kijken gewoon effe, dan weet ik zeker dat ik ongesteld ga worden. Toen verscheen er een streepje en ik dacht nog: ohhh, dat streepje zal zo wel wegtrekken, niet dus!!! hahaha Hopelijk is het gauw raak meid!!!
Nou 1 voordeel als het zo onverwachts komt is in elk geval dat het nooit een grote teleurstelling kan zijn als het niet zo is.. Ik had deze ronde ook heel stellig zoiets van; deze maand is het sowieso niet raak.. Maar nu ik toch al wat dagen last heb van menstruatie-achtige klachten en ik dat normaal geproken pas 1 hooguit 2 dagen voor mn menstruatie heb begon ik toch te twijfelen.. Heb de gekke baby ziekte in elk geval goed te pakken en ben zo ongeduldig als wat, haha!
Zou het niet alsnog je eisprong kunnen zijn? Alhoewel ik ook meer neig naar zwanger- maar ssssssssttt dat zeg ik niet te hard Heb mijn ei ook nooit gevoeld. Ik loop tegen mijn NOD aan (over 2-7 dagen), maar ben 3 dagen geleden begonnen met testen omdat ik me ook ineens zwanger 'voelde'. Buikkrampen als bij menstruatie, veel waterige afscheiding, lage zware buik, misselijk, heel pijnlijke tepels, de hele rataplan.... Gewoon heel anders. Voel me afwezig, dromerig. Zwanger Waarschijnlijk hou ik mezelf voor de gek. Heb nog niet positief kunnen testen, het blijven lijntjes die je alleen ziet als je heeeeel lang tuurt. Dus of het de voorgedrukte lijntjes zijn die ik zie.... pffft. Ik ben heel benieuwd. Naar de testen van ons allemaal hahah
Geen idee of het mn ei is geweest.. Voor mn 1ste had ik in elk geval een eisprong die gewoon 'op tijd' was zeg maar.. Mn vriend woonde in een andere stad en we zagen elkaar niet zo veel, dus de bevruchting kon vrijwel alleen op de dag gebeurd zijn voordat ik *volgens de berekening* mn eisprong zou hebben toen ik t later terugrekende.. Maargoed, het zou natuurlijk kunnen dat dat na mn 1ste veranderd is he? We zullen het zien.. denk dat ik morgenochtend toch maar een testje waag, dan zit ik 3 dagen voor mn nod. Ik denk trouwens dat als jij lichte streepjes ziet je toch wel wat meer hoop mag krijgen hoor. Denk niet dat je zo"n voorgedrukt lijntje met het blote oog kan zien. Ohhh super spannend allemaal, wanneer wil je weer gaan testen?
En mamalootje, alweer getest? En?? Vandaag zag ik geen streepje meer, en denk dat mijn ongi ook begint...
Hee yupgup! Ik heb 3 dagen voor mn nod getest en die was negatief. Witter dan wit helaas.. Ben pas van plan weer te testen als mn menstruatie ook echt uitblijft. De buikpijn is minder geworden, alleen nu lijken mn tepels gevoelig te worden.. maar heb ergens de hoop al een beetje opgegeven. En jij? Al wat meer duidelijkheid??
Oh, had je tweede zin helemaal niet gelezen yupgup, sorry! Heb je al bloed gehad of nog niet? Want zodra de duivels er nog niet zijn is er altijd nog hoop he.. Zou gewoon (als je menstruatie niet doorzet) dinsdag of woensdag weer een testje doen..
Oei... even afwachten dus voor jou... En hoeveel ná NOD wil je testen? Hier begon het met bruin slijm, dus had nog hoop.... intussen is het een bloedbad de hoop is vervlogen haha.
pff, balen hé! Ik zit ook altijd zo boos op de wc als het dan toch doorkomt, vooral boos op mezelf dat ik mezelf weer zoveel wijs heb lopen maken. Maargoed, nieuwe ronden nieuwe kansen toch?! Ik wil meteen 1 dag na nod wel testen, want ik kan de klok gelijk zetten op mijn cyclus, ben het nooit een dag te laat. Dus dat word dan dinsdag.. Maar heb er ook niet al te veel vertrouwen meer in moet ik zeggen.. nougoed, we zullen het zien he..