Hallo Ik werd vanochtend wakker en ging naar de wc en zag dat ik bloedverlies had . Dit kan me menstruatie nog niet zijn dan zou ik 1 week te vroeg zijn. Mijn temperatuur is ook vrij laag 36.78 . Ik voel me zelf ook heel zwak en duizelig. Weet iemand wat dit kan zijn?
Je zegt een week te vroeg, maar ben je zo regelmatig dan? Ben je onlangs gestopt met anticonceptie? Kan zomaar dat je eens een (veel) kortere cyclus hebt.
Kan innestelbloed zijn, maar dat komt vaker niet dan wel voor en bovendien vindt innestelbloed zeker niet standaard plaats tijdens het ontstaan van een zwangerschap. Ik heb in elk geval bij beide zwangerschappen geen innestelbloed gehad.. Hoe heb je je eisprong gevonden? Want het zou ook een ovulatiebloeding kunnen zijn. Verder kan je nog erg onregelmatig zijn mocht je pas kort gestopt zijn met de pil.
Hallo, Ik heb nu al 2 dagen heel lichtjes bloed verlies soms wat meer maar alleen met afvegen niet met plassen zelf. Temperatuur blijft hetzelfde, test was negatief. Heb op internet gelezen dat het wel innesteling bloed kan zijn of een vroege menstruatie. Ik gebruik sinds vorig jaar aug geen anticonceptie pil meer. Mijn eisprong heb ik gehad op 24 juli heb dit getest met een ovulatie test en die was positief. Ik wacht het denk ik nog even af anders ga ik weer een test doen. Ben wel al dagen heel misselijk soms met vlagen. Het is echt onze droomwens hopelijk lukt het deze keer wel anders weet ik niet meer wat ik moet doen. Wat kan of moet ik doen?
Positieve ovulatietest op 24 juli betekent dat je ei op 25/26 juli springt. Dan zit je nu pas op MAX 6 DPO, dan kun je nog niet positief testen. Innestelingsbloed is zeer zeldzaam. Zou ook gewoon een (aankomende) menstruatie kunnen zijn. Ik duim dat je over een paar dagen toch een positieve test hebt!
Hallo, Korte update ik was te enthousiast met hopen helaas een teleurstelling. Het bloeden is doorgezet en ben gewoon ongesteld geworden. Moet ik vanaf de 1e dag van me menstruatie nu gaan tellen en temperaturen en testen?
dag 1 is wanneer je helderrood bloedverlies hebt. Je kunt vanaf dag 1 gaan temperaturen. Elke dag op hetzelfde tijdstip voordat je uit bed stapt. Ik startte met ovulatietestestjes ca 5-6 dagen voor mijn eisprong maar ik had een regelmatige cyclus van ca 30 dagen. Ik weet niet hoe dat bij jou is