Hoi De pil heeft geen invloed op een test! Ik ben zelf door de pil heen zwanger geworden en toen ik dus niet ongesteld werd heb ik een test gedaan en die was erg positief ondanks ik de pil dus gewoon geslikt heb terwijl ik zwanger was
Wie weet of als je de pil gebruikt en misschien zwanger bent wel gewoon ongesteld kan worden doordat de pil dit kunstmatig doet! Of kan het wezen als je de pil gebruikt en zwanger bent je niet ongesteld wordt in je stopweek zodat je weet van he hier is nu meer aan de hand omdat je niet ongesteld wordt!
Het kan beide. Maar het is meestal zo dat je tijdens zwangerschap gewoon niet ongesteld wordt. Ook niet als je per ongeluk de eerste maand de pil gebruikt.
Mijn mams werd gewoon de eerste 3 maanden nog ongesteld hoor. Ze wist toen ook niet dat ze zwanger was. Is bij iedereen anders.
Heb ook een vriendin die de eerste 4 maanden van haar zwangerschap m.b.v. de pil gewoon ongesteld werd. Na vier maanden vond ze het toch opvallend dat haar buik en borsten groeide. Ze heeft toen eigenlijk voor de grap getest en viel zo beetje van haar stoel toen deze zwanger aangaf. Een paar weken later kreeg ze een echo en viel nogmaals van haar stoel, dat er al een compleet kind van 5 maanden in haar buik zat . Achteraf misschien naief, maar ze was toendertijd pas 17 en al helemaal niet bezig met zwanger worden. De verklaring voor de menstruatie/ ontrekkingsbloeding was toch het pilgebruik tijdens de zwangerschap