Hier hoort een streepje te staan! Ik ga zo weer testen, alleen haalt mijn vriend een da test .. Ipv kruitvat. Is die ook goed?
Streepje is meer dan duidelijk hoor. En neem aan dat van DA ook prima is. Ben benieuwd! Plaats je nog een foto?
Helaas had ik geen goed licht of werkte de Camera niet goed. Wij zien weer een licht streepje. Wat zien jullie?
Ik wou met een clearblue digital een mooi kaartje maken voor oNze ouders met zwanger en hoeveel weken. Elke test had een licht streepje .. Maar deze gaf net .. Niet zwanger aan .. Hoe kan dat?
Misschien te weinig om nu te spotten voor een clear blue. Heb je wel binnen de tijd de resultaten afgelezen? Welke testen waren dit? En wanneer moet je ongesteld worden? Of ben je nu over tijd? Sorry heb nog niet terug gelezen
Ik had al even op internet gesnuffeld en deze cb digitaal is inderdaad meer hcg nodig. Ik had getest met da testen en een test van coop supermarkten. Test van coop was 1 dag voor NOD licht positief en da gisteren ook licht positief. Gisteren was mijn NOD, ik ga straks even kruitvat halen .. Die moet aardig gevoelig zijn. Ik zit nu best in onzekerheid, schok ervan
Ik zie zeker wel een streepje hoor.. wat licht, maar wel net zo dik als de teststreep. Dus ik vind het wel positief!
2v5 test, net genomen .. Alleen 2 tot 3 min te laat afgelezen ivm mijn zoontje. Die viel nogal hard .. Dus kan morgen of over morgen weer opnieuw doen ..
Ik zie wel wat, maar nog heel licht inderdaad. Ik zou over 2 dagen weer testen als ik jou was. Dan zou hij zeker moeten zijn opgelopen.