Pijn aan rechterkant ribben

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Annelke, 27 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annelke

    Annelke Actief lid

    14 jun 2015
    383
    0
    16
    Dag dames,

    Sinds 3 dagen heb ik pijn aan de onderkant van mijn rechter rib.
    Vooral s avonds wordt het erg!
    Ik vermoed dat dit te maken heeft met de groeiende baarmoeder en de maag en darmen die een kleinere ruimte hebben.
    Iemand tips? Op den duur weet ik mezelf geen houding meer te geven...

    Bedankt alvast!
     
  2. Valerica

    Valerica Actief lid

    26 mei 2015
    127
    0
    0
    Verpleegkundige
    Ik heb het ook vooral als ik op mij zij lig bij mij kwam het omdat de baby zijn of haar voeten er tegen aan drukte. Tja vervelend maar je kan er weinig aan doen, ik hou er soms een warme kruik tegen aan ter ontspanning. Dit kan je wellicht helpen tegen de pijn.
     
  3. RachelleNM

    RachelleNM Fanatiek lid

    19 aug 2015
    3.329
    2.135
    113
    Vrouw
    Hier komt het doordat mevrouw lekker in mijn ribben lag te slaan en te schoppen. Inmiddels zijn mijn ribben beurs. Maar bij mij ligt ze al wel ver omhoog. Placenta ligt vanachter dus alles is extra goed voelbaar :p Al met al een goede combinatie maar niet heus, haha
     
  4. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Dat is je lever die in verdrukking komt, althans, dat zei mijn gyn destijds tegen mij. Ik probeerde de kontjes altijd naar links te duwen omdat daar meer ruimte is, want geen lever ;) Maar ze zaten me toen al graag dwars ;)
     
  5. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    26 nov 2014
    757
    182
    43
    De kans is klein, maar bij mij was dat geen goed teken en was het een van de voortekenen van het hellpdyndroom. Geef het even aan bij je verloskundige, en ben eerlijk over de pijn (ik was nooit echt heel eerlijk in hoe heftig het was)
     

Deel Deze Pagina