Hallo allemaal, Binnen enkele weekjes is ons kindje 1 jaar en graag zouden we toch een klein feestje organiseren. Ik was aan het denken om iets na de middag iedereen te laten komen en dan pannenkoeken maken en verschillende soorten beleg te geven. (aardbeien - chocoladesaus - appeltjes -...) En dan nadien taart. Wat denken jullie hiervan? Of hebben jullie nog betere ideeën?
Hangt van je kindje (en van jullie) af Dl was nogal eenkennig met 1e verjaardag. Een kamer vol bezoek was erg spannend voor haar. We hebben iedereen na het eerste slaapje uitgenodigd en zijn na de taart naar een lokaal park gegaan, waar we met z'n allen een ritje in een toeristentreintje hebben gemaakt (dl is dol op dat treintje, en het leek me leuk voor haar familie eens in dat gekke ding te zien). Daarna kon ze lekker naar bed en de rest kon in het park blijven, want het was prachtig weer en de mensen kwamen niet van om de hoek.
Uhm... misschien zijn wij dan saai, maar hier gewoon s morgens en s middags visite, koffie met een stukje taart, gewoon thuis.. Zowel s morgens als s middags 2 uurtjes feest. Op de dag zelf zijn we nog met zn 3en naar t pannenkoeken restaurant geweest.
Ik vind het erg leuk klinken! Bij mijn zoontje had ik een zaaltje gehuurd en er waren zo'n 30 mensen. Dat was mijn grootste fout ooit, het was veeeelste druk. Heb niet eens met iedereen kunnen praten en voelde mij achteraf ook best schuldig. Gelukkig hebben we de foto's nog . Als tip zou ik je dus meegeven om niet al te veel mensen uit te nodigen.
Als de de mogelijkheid hebt, zo ik het bezoek twee tijden aan geven. Bijvoorbeeld van 10:00 tot 12.30 (kindje dan in bed) en van 15:30 tot ? Dan heb je het bezoek lekker gespreid en is het niet zo druk voor je kindje. Hier ook een dochter die het helemaal niks vond zoveel bezoek dus wij doen het tegenwoordig zo. Kunnen we zelf ook nog een beetje kletsen Qua eten, pannenkoeken leuk idee. Wij doen altijd iets makkelijks. Soep met een broodje. Even opwarmen en klaar. Iedereen kan zelf pakken. Of broodje worst/knakworst oid
Dank je wel allemaal voor de reacties. We gaan sowieso niet veel mensen vragen. Enkel mijn ouders - broer en zussen en mijn schoonouders + schoonbroers. Maar dan zijn wel al met 15 denk ik, dus vind dit al genoeg. Het zullen dus pannenkoeken worden met enkele soorten beleg en een ijstaart die ik ga laten maken. Weet nog niet of ik de pannenkoeken al op voorhand ga bakken of niet, maar dit komt wel in orde. Groetjes,
Wij vieren zondag mijn dochters verjaardag en hebben een grote familie, va 1 uur komt iedereen, familie, vrienden ,buren en bij behorende kids. Al gauw een stuk of 30 mensen en kids. Super gezellig vinden wij, lekker de bbq aan en taart eten. Mijn dochter vindt dat prachtig allemaal.
We hebben de verjaardag van mijn zoon (op de dag zelf) met zijn 3 gevierd, lkr rustig aan en in de avond naar het pannenkoekenrestaurant. In het weekend gevierd voor de opa's en oma's en onze broer/zus. Vanaf 15:00...taartje...bbq...dat was genoeg voor het mannetje, want om 19:30 was hij gesloopt. Eigenlijk was het eerder al genoeg...alle kado's en aandacht . Pannekoeken en taart is altijd goed hihi