Onze zoon (12-02-2013) en ik hebben een slechte start gehad door een erg zware, lange bevalling met veel medicatie. Hij heeft twee dagen bijna niets gedronken. Mijn borstvoeding kwam direct geweldig op gang. Dit heb ik afgekolfd. Het probleem is dat hij erg hongerig was en nog vrij slap. Aanhappen gaat goed, maar hij heeft geen zin om moeite te doen voor de melk. Vervolgens wordt hij erg driftig en lukt aanhappen ook niet meer. Zijn zuigreflex is overigens prima. Hij kán overigens wel drinken aan de borst. Dit is nu ongeveer drie keer goed gegaan. Wat kunnen we doen om hem beter aan de borst te laten drinken?
Hoi. Er moet een beleid op maat gemaakt worden voor je om ernaar toe te werken dat je kleintje volledig aan de borst gaat drinken. Om het drinken van je kleintje in goede banen te leiden is het goed om een lactatiekundige in de schakelen bij jou uit de buurt. Dit kan ik je niet via een berichtje uitleggen. Groetjes Saskia
Ik ben inmiddels bij de lactatiedeskundige geweest en de borstvoeding loopt als een tierelier! De slechte start had echt met de bevalling te maken. Gelukkig konden we hem het aanhappen opnieuw aanleren. Mijn zoontje groeit nu tussen de 300 en 500 gram per week. Bedankt voor je tip!