Ik ben nu al voor de 2e keer met een dikke winterslaapak met mouwen terug geweest naar de Hema. Onderaan de ritssluiting scheurt de stof van elkaar. Ik kreeg weer een nieuwe mee en ze zeggen de klacht vaker te krijgen. 'Tja elk jaar een nieuwe kopen' zei de verkoopster. Dat moet toch niet mogen ik heb juist maat 86/104 op de groei!
Helaas herkenbaar... Ik waste de slaapzak na de aankoop en tadaaa stiksels in de hals lieten meteen los... Had het bonnetje niet meer waardoor ik er niet meer mee terug kon. Heb nu een slaapzak van prenatal en de puckabag. Die laatste is duur in aanschaf maar kun je wel gebruiken tot je kindje 2-2,5 jaar oud is.
Hoe lang had je hem al in gebruik? Als hij na een paar weken al stuk is dan vind ik je klacht terecht, maar van een slaapzak van 15 die je dagelijks gebruikt vind ik het wel aanvaardbaar dat hij bijvoorbeeld na 7 of 8 maanden gebruik kapot kan gaan.
Mee eens Herken het zelf trouwens helemaal niet, de winterslaapzak waar mijn zoontje in slaapt ziet er nog prima uit!
Ik heb verschillende van de Hema. Een paar gebruikte, gekregen van een vriendin die ze niet meer nodig had en een gloednieuwe met mouwen. Maar mij bevallen ze wel goed, al een paar keer gewassen en mijn dochtertje is best wel beweeglijk vooral met haar beentjes.. Heb ook een zomerslaapzak liggen, in de herfst een keer gebruikt en straks in het voorjaar weer (68-80). MAar sowieso gebruik je zo'n ding toch eigenlijk maar 1 jaar/seizoen? Deze van 68/80 kan ik vast volgende winter niet meer gebruiken, mijn dochtertje is dan 1,5. Maar die ik gekregen heb van die vriendin hebben twee kinderen in geslapen en nu mijn dochtertje nog en ze blijven prima.
In oktober gekocht en ik heb er 2 die ik nog afwissel ook. Ik had geen bon meer maar Hema geeft daar wel garantie op!
Hier trouwens ook hartstikke tevreden. Mijn dochtertje slaapt zelfs in een van de Hema slaapzakken waar onze zoon ook in geslapen heeft (en die is inmiddels ruim 4). Nog nooit een kapotte slaapzak meegemaakt en ik gebruik altijd de Hema slaapzakken.
Die van 86/104 verwacht ik in het najaar nog wel te kunnen gebruiken want ze is nu pas 82 cm met haar 18 maanden. Die van 68/80 heb ik vorig jaar januari gekocht en heeft ze tot oktober aan gekund toen had ze bijna geen ruimte meer.
Ik heb er ook 1 en die ging op precies dezelfde plek al na een week of 2 kapot! Nu steekt hij telkens zijn voetje erdoor heen haha. Heb geen bon meer, dus helaas. Koop volgende keer wel weer een ergens anders.
Ik heb dit idd ook bij één van de dikke hema-slaapzakken, maar met een aantal andere weer niet. Leg 'm onder de naaimachine, dan heb je er nog tijdenlang plezier van!
Herkenbaar helaas en al vrij snel zelfs. Zelf weer gemaakt op de naaimachine. Nu nog eentje roze ruit en de mouwen zijn te krap, ook een herkenbaar probleem??
Heel herkenbaar. Mijn dochter is even oud en ik krijg haar armen er echt niet in, zeker niet met pyjama aan. Dan knelt alles af in de oksel, beetje zielig .. Die andere van de Hema is juist weer heel ruim bij de armen en nek, beetje vreemd..
Ik heb ook alleen maar slaapzakken van de hema en nooit geen problemen gelukkig!!! Alleen de allerkleinste, die witte, maat 50/56 heeft ie nooit aangehad want daar van was het halsje veel te nauw.
Hier ook, twee dikke winterslaapzakken van de hema gekocht, en bij allebei binnen 3 weken de ritssluiting kapot. En geen bonnetje meer.... Zonde hoor. Ik koop ze nu bij prenatal..
+1. Het is dat ze niet al te dikke armpjes heeft, maar evengoed is het toch een gewurm om haar armpjes erin te krijgen! We hebben ook eentje met bloemetjes motief en die is lekker ruim. Deze laatste heb ik wel geruild omdat de rits vanaf de boenkant weer openging als ie dichtgeritst zat. Toen ik de nieuwe uitprobeerde kwam ik erachter dat je de rits heel precies dicht moet doen. het gaat snel niet goed genoeg erin (;astig uit te leggen) waardoor hij dus weer opengaat. Wel irritant!
Altijd slaapzakken van de Hema, geen problemen met gehad. 3e kindje slaapt er inmiddels in W.b.t de mouwen van de slaapzakken. Eentje is er hier ook vrij nauw en ik doe deze slaapzak zittend aan. Dus zet m'n dochter op schoot, dan de armen erin en dan pas de rest van het lijfje. Dat geeft geen probleem. Het geeft wel een probleem als ik de slaapzak neerleg en dan haar erop en vervolgens de armen er in wil doen. Dan breek je zo wat de armen. Dus even creatief zijn en het lukt!
Ik heb er ook 2 van de hema maar nog geen problemen gehad. De witte versie heb ik nu voor de 2e winter maar doet het nog prima. De andere pas sinds deze winter. Als een slaapzak van 15 euro een winter goed mee gaat, ben ik tevreden persoonlijk .