Ja de vraag is alleen hoe lang je geduld moet hebben en dat wachten is dodelijk. Ik ben er ook quasi dag in dag uit mee bezig afgelopen 2 weken.
Lieve schat, hier zijn vrouwen die al jaren wachten... Denk je niet dat de tijd en middelen van een gyn naar dergelijke gevallen zou moeten gaan? Je bent iets langer dan een maand geleden met de pil gestopt, geef je lichaam even tijd. Natuurlijk is wachten vervelend, maar het is nu eenmaal zo en niet anders. Na elke menstruatie ga je weer zitten wachten op de volgende eisprong, en na elke eisprong zit je te wachten op het moment dat je kan testen. En dan begint het riedeltje weer opnieuw. Probeer het een beetje los te laten. Je ongeduld is begrijpelijk, maar ga jezelf geen problemen aanpraten die er niet zijn. Er is geen enkele reden om een dokter te consulteren, je lichaam is gewoon aan het ontpillen.
Als je uitgaat van een cyclus van 28 dgn ben je nu welgeteld wel tien hele dagen aan het wachten. Als je dat al dodelijk vindt iets meer geduld dan dit mag je toch wel hebben hoor. Ik wens je veel succes met zwanger worden !
Na het stoppen met de pil kan het zo een half jaar duren voor je cyclus een beetje normaal op gang is.. En het kan ook zo een jaar duren voor je zwanger wordt. Dit is doodnormaal. Als je 2 weken wachten (over tijd) al lang vindt ga je wellicht een hele moeilijke tijd te gemoet.. Natuurlijk wilt iedereen jn 1 klap zwanger worden, maar zo werkt de natuur niet. Het is normaal dat het een tijd duurt. (En dan heb ik het nog niet over de vele vrouwen die soms jaren bezig zijn).
Ik zit zelf helaas al een aantal jaar in de medische molen (vermoeden op geringe endometriose waar ik in april voor geopereerd ben en vaginisme). Zo raar is het aldus niet dat ik even wat bevestiging zoek.
Het is niet zo zeer het zwanger worden waar ik me zorgen over maken. Wel eerder het feit dat ik niet had gedacht dat ik zou moeten ontpillen
Van elk type hormonale anticonceptie moet je ontpillen. Is niks om je druk om te maken. Bij de ene gaat dat sneller als bij de andere. Zoals al eerder gezegd zwanger worden is heel veel wachten. Je na iets meer dan 1 maand al druk maken is echt niet gezond. Probeer het los te laten en gewoon elke 2-3 dagen seks te hebben, dan mis je iig je eisprong niet.
Dat is jammer voor jou, maar alsnog kan een gyn je niet verder helpen met je ongeduld. Waarom zou jij niet moeten ontpillen en iemand anders wel? Je cyclus kan trouwens ook gewoon 36 dagen zijn gemiddeld he, daar is verder niks raar aan. En een lange cyclus kan ook perfect door het ontpillen komen. Je gaat toch niet elke keer dat je ongeduldig wordt en niet kan wachten naar de gynaecoloog?
Klopt, het is niet omdat ik op heden nog niet ongesteld ben dat ik denk dat er iets mis is.. Het is alleen de geruststelling die eigenlijk nodig heb, meer zoek ik ook niet..
Geen idee, huisarts geeft aan het gewoon af te wachten. Maar is het normaal dat het nu al 3,5 maand uit blijft. Ik heb dit namelijk nog nooit gehad.