ik las dus dat thee geven wel oke is voor een baby.. mijn meisje is 6 maanden, maar wat voor thee kan ik haar geven en welke juist niet??
ik geef veel van zonnatura, en dan vooral de kamille, nu oplosthee van zn kamile met pepermunt en 20 kruiden. rooibos kan je ook geven, volgens mij kan je alle kruidenthee soorten wel geven, engelse thee vind ik zelf wat te sterk (theeine/cafeine)die drink ik zelf ook niet graag. hier veel kruiden thee en dan vooral van zonnature
Ik zou zonnetura kiesen nu. Mijn zoon drinkt erg veel thee maar die is ouder. Ik heb meestal Zonnetura thee voor hem of rooibos thee. Rooibos thee vind hij erg lekker. Ik let er wel op dat het TheeIne vrij is (caffeine vrij).
Alle thee die ik in huis heb, net waar ik zin in heb caffeine vrij vind ik een beetje onzin omdat hij hooguit 100ml thee per dag drinkt. Hij is nog nooit gaan stuiteren van dat kleine beetje
Ik geef de Engelse Melange van Perfekt of van AH. Heb groene thee geprobeerd, maar die vind ze niet lekker. Engelse Melange drinkt ze wel, dan houd ik het daar maar bij.
Ik geef Rooibos...maar eigenlijk ook omdat dat mijn favoriete smaakje is en iemand mij hier zei dat het goed is tegen eczeem...en daar heeft Finn vaak last van door zijn KMA.
Rooibosthee, sterrenmix, zoethoutthee, zonnemix, pepermuntthee en groene thee. Als het maar kruidenthee is, zonder theine en looizuur. Zwarte thee drink ik zelf ook bijna niet, ik vind kruidenthee veel lekkerder.
krijg je van groene thee juist niet erg dorst?? en dames, ik ga ook eens bij de tuinen kijken voor die kaboutertjes thee, of in de winkel van die zon nature ofzo iets. ik had mijn meisje van 6 maanden, vandaag 2x 120 cc thee gegeven, 1x sinaasappel thee (pickwick) en de andere perzik thee (pickwick) maar lees dus beter cafeïne vrij (al slaapt mijn meisje wel gewoon nu) maar ik heb het iedee dat ik misschien te veel thee geef?? klopt dat?
Ik zou het ook bij cafeine vrije thee houden. Ik heb begrepen dat je aan zulke kleintjes beter een ´lichte´ kruidenthee kunt geven, linde-, kamille- of venkelthee.
hier krijgt ze eigenlijk alle vruchtenthee'en en kruidenthee'en die ik in huis heb. Gewone 'zwarte' thee of earl grey ofzo, is het enige wat ik niet geef. Thee op deze leeftijd en deze hoeveelheid kan zover ik weet geen kwaad, alleen moet het niet ten koste gaan van de hoeveelheid melk die je kleintje drinkt/ moet drinken.