@pam woow wat een verhaal, sowieso zal je je nu een stukje opgeluchter voelen? hihi. Ik heb niet altijd meegeschreven dus vergeef me voor domme vragen. Heb je tijdens deze zw. schap wel fysio (tips) gehad? Ik heb ook dat knakken, maar geloof dat dat bij mijn stuitje wegkomt, die doet bij mij ontzettend zeer! Vannacht met ziek zoontje op de bank gelegen beneden en dan heb ik vandaag dat ik bij het opstaan maar tot halverwege kom en traplopen is pijnlijk. Maar goed, ik maak uit jouw verhaal op dat het bij jou een stuk ernstiger is...kan jeje fysio pf EEN fysio bellen om te vragen wat je in deze situatie nu het beste kan doen? Misschien is dta juist gecontroleerd blijven bewegen of inderdaad plat liggen, maar dat wil je niet (lijkt me ook qua stijfheid averechts werken?) Ik heb bij de eerste ontzettend last van mijn bekken gehad en heb de laatste weken met krukken gelopen ter ondersteuning, misschien is dat een mogelijkheid? Ik zou er wel even over bellen hoor! Dadelijk doe je dingen waardoor je dus wel straks in zo'n scenario zit wat je beschrijft... Sterkte!
@Mamadeluxe: Ik heb al vanaf ongeveer 12 weken zwangerschap fysio, eerst elke week en toen t beter ging om de 10 dagen.. Omdat ik bijna 37 weken zwanger ben en zij dan stopt (ze wilt niet dat t bijv. door t masseren een bevalling in gang zet en als t dan fout gaat je je af gaat vragen of t misschien te vroeg is begonnen door haar, dus zekere voor t onzekere ) Heb ik nu nog maar 1 keer fysio te gaan.. Ik weet van de vorige keer dat op symetrisch bewegen en rustig aan doen er eigenlijk niks tegen te doen is.. zij masseert me elke keer en dat werkt eigenlijk perfect maar t lijkt dat ik nu gewoon te ver over mn grenzen ben gegaan of dat t gewoon klaar is voor m lijf en dat de zwangerschap gewoon te zwaar wordt. In een rolstoel of krukken doen ze idd nu eigenlijk niet meer omdat je idd moet blijven lopen, dus dat doe ik ook gewoon maar omdat ik nu dat gevoel herken wat de vorige keer een waarschuwing was voor mijn gevoel (wat ik toen niet herkende omdat ik in mn vorige zwangerschap nergens last van had, t kwam ineens 4 dagen na mn bevalling) ben ik een beetje bang teveel te doen en mezelf over die grens te pushen.. en dan kan ik niet meer terug.. Vorige keer knakte t en ik dacht dat dat erbij hoorde.. kreeg een beetje pijn en ineens was t zo erg dat ik niks meer kon. ik heb dus ook 3 maanden een bed in de woonkamer gehad, erna nog maanden een verstelbare stoel en uiteindelijk na 9 maanden fysio zou ik stoppen met de fysio.. Heb toen zelfs afgesproken niet snel zwanger te worden omdat we allebei al dachten dat t dan nog wel s flink terug kon komen maar achteraf was ik toen dus waarschijnlijk al zwanger hihi oeps! haha In principe ben ik door de fysio door mn zwangerschap heen gefloten! bijna geen last van mn bekken gehad dus t ging echt super.. nu van de week gewoon teveel gedaan en dat merk ik dus nu.. T kan nu voor mijn gevoel 2 kanten op.. of ik doe ff paar daagjes rustig en t wordt weer beter.. dan komt t dus gewoon door mn drukke week. Of t gaat niet meer weg en wordt misschien zelfs erger. dan komt t dus door t einde van de zwangerschap en tsjah.. denk dat ik dan alleen kan duimen dat bevallen genoeg is om ervanaf te komen zoals bij de meeste gevallen wel zo is
pfff pam, dan mag ik eigenlijk helemaal niet klagen als ik jou zo lees, lijkt me moeilijk.. kan je anders niet met de gyn pverleggen dat je eerder ingeleid wordt om dit te voorkomen, bv met 38 weken ofzo? hele dikke knuf!
Ik snap je punt, leuk is anders zeker als dit wel doorzet.. maar ergens ben ik niet zo van t inleiden voor nodig.. sowieso was mn vorige bevalling zo zwaar door t inleiden naar mijn mening dus ik zou graag mn lijf de kans geven t zelf te doen dit keer! Ook ben ik wel van mening dat ze komt wanneer zij er klaar voor is.. tuurlijk loop ik liever niet voorbij de 41 weken door de gevaren enzo, maar voor die tijd kijk ik t dan liever aan kan mijn lijf t wel zat zijn maar vind mn kindje altijd veel belangrijker dan mezelf en zal mezelf daardoor altijd wegcijferen zeg maar.. dan maar pijn Enige nadeel is nu dat ik idd al zon lekker ukje heb rennen.. nu weet ik wel dat mocht er echt nood aan de man zijn mn man desnoods thuis kan blijven, of mn moeder of iemand anders bij mij thuis kan zitten als oppas zeg maar, maar natuurlijk voorkom ik dat liever! Dus ik denk dat ik t sowieso aankijk, even voorleg bij mn VK (moet dinsdag weer heen) en dat is misschien wel aangeef dat als mn lijf er nu al klaar mee is ik niet wil doorlopen voorbij de 41 weken. klaar is klaar en zeker met mn ME in mn achterhoofd moeten we toch ons best doen om te zorgen dat ik nog natuurlijk kan bevallen! maar daar zullen ze vast wel begrip voor hebben. Mocht ik t dan rond de 40 weken niet meer trekken geef ik dat wel aan natuurlijk.. zoals ik al zei, mn lichaam moet wel de kracht hebben t zelf te doen en niet bij voorbaat al op zijn! daar schiet niemand wat mee op want ik zal misschien ook wel langzamer of slechter herstellen van een keizersnede hierdoor dus ook die wil ik zolang t kan vermijden!
Jeetje pamp wat een verhaal. Ik kon ook niet veel de vorige twee zwangerschappen maar als ik jou verhaal lees valt dat in het niets. hier vandaag uiteindelijk niets gedaan. Kan ik echt vernemen geen last van rug en heupen dat is wel erg fijn. Kids nu in bad, doet manlief. Vanmiddag nog 1 1/2 uur heerlijk geslapen. Ga even kijken of manlief zich er een beetje door heen slaat met de twee jongens.
Jeetje Pam jou verhaal klinkt echt rot! Hoop dat het dit keer niet zo ver komt! Voor de bloeddruk dames! Hoop dat het bij de volgende controle alles goed is en dat jullie baby's mogen komen wanneer ze er zelf klaar voor zijn! Hier vandaag samen met lief de zolder opgeruim, nou ja samen Ik vertelde waar alles moest komen staan en hij deed het werk hihi De box schoongemaakt en neer gezet Baby heeft duidelijk minder ruimte en schopt nu pijnlijk hard tegen mijn ribben!
Pamp. Heftig verhaal. Duim voor een stabiele situatie bij jou. Wel prettig van je hypo. Geeft weer rust! Ik heb twee vriendinnetjes met bi, beiden hebben te horen gekregen dat het beter is om niet in te leiden. Je lichaam geeft aan wanneer hij er het beste aan toe is, zeg maar... Wel heeft een van hen een homopatisch middel gehad met 38 weken om een en ander op gang te helpen en hebben ze haar zo snel als mogelijk gestript. Dit is misschien wel iets wat je dinsdag kunt bespreken? Hier nu even tvoh op de bank en straks nog even klusje wegwerken, vandaag lekker opgeschoten, maar lijstje blijft lang... Morgen gaan we de wieg plaatsen, ben zo benieuwd! Wij weten het geslacht van de baby niet. Maar hebben beide nu sterk het gevoel en idee dat het een meisje is. Dat heb ik alleen een beetje krom verwoord in mijn vorige bericht. Nu ik het terug lees besef ik de verwarring. Fijne avond, tot later. Groeten LieveK
@Mamadeluxe: heb je ook toegevoegd op faceboek. (en nog wat meer bekende namen de ik tegenkwam ) @Pam: aangezien het eerder is gebeurd is het geen vreemde angst. Kan niet anders zeggen dat je dus echt niet meer over e grenzen moet gaan en goed moet luisteren naar je eigen lichaam. Hoe moeilijk dat ook blijft. Sterkte en hopen dat het dit keer niet gebeurd. Hier helemaal gesloopt van het winkelen vanmorgen de kinderverjaardag van vanmiddag. Was wel erg gezellig maar ik lig er niet te laat in. Morgen naar mijn schoonfamilie (bah) dus de hele dag pootjes geven.
Goedemorgen! Wat is het rustig hier! Lieve wat spannend dat jullie het geslacht nog niet weten Vaddie ben je goed geslaagd? Ben een beetje te vroeg wakker nou ja voor het tijdstip dat ik erin ging in ieder geval! maar weinig plannen vandaag dus misschien tussendoor even een dutje!
goeiemorgen, pam ik snap heel goed wat je bedoelt, aan de ene kant moet je wel goed voor jezelf zorgen maar ik heb idd ook gehoord dat inleiden vaak een moeizamere bevalling geeft omdat ze er nog niet 'klaar'voor is dan. Ik moet zeggen dat ik gister een goede dag had, maar manlief was gister natuurlijk ook gewoon thuis om me te helpen en met mn mans verjaardag heb ik heel braafjes gezeten, hoe moeilijk ik t ook vond.. straks naar ballorig, kinderfeestje van neefje van kids. ben benieuwd hoe ik me vanmiddag voel, duim duim duim!
@Sjennie: ja zijn goed geslaagd. Hier ook al voor de wekker wakker maar dat had ik al wel verwacht. Kan geen 12 uur meer in bed liggen. Werd rond 9 uur idd wakker van de rugpijn. Wel heerlijk geslapen. Maar 2 keer eruit geweest. Hier nu even lekker op ons gemak wakker worden, beestjes verzorgen en straks naar sfamilie. (bah)
Lig lekker op bed met tablet. Toch makkelijk zo'n ding... Lief is met zijn broer de verlichting in de tuin aan het maken. En straks komt een vriendinnetje eten. Gezellig!
Goedemorgen allemaal! Vannacht weer 2 uurvwakker geweest. Nuttig besteed, heb een to do lijst gemaakt voor de komende dagen Hannaman heeft S lekker aangekleed en ik heb uiteindelijk nog lekker geslapen tot kwart voor 8. Yojo, heerlijk he, hier een ipad! Trishka, veel plezier in Ballorig! Mamadeluxe, ik heb je ook toegevoegd. Fijne dag allemaal!
Hier ook ene die een slechte nacht heeft gehad... Kan niet meer liggen hoe ik wil en me omdraaien betekend een hele volksverhuizing in bed.... En inderdaad die rug en mn ribben pffff. Dadelijk ook naar schoonmoeders verjaardag, maar eerst nog even stiefdochtertje ophalen en dan mogen we 2 uur in de auto zitten naar Zeist. Ben benieuwd hoe ik me vanavond voel. Ik heb de slaap nog in mijn ogen zitten en volgens mij wordt ik verkouden... Fijne dag allemaal. xxx Nofje