4w5d. Mijn testen liepen ook maar heel langzaam op. Dus voelde ook al niet goed. Nu voelt het echt veel beter aan. Voel ook niet de drang om obsessief er mee bezig te zijn deze keer.
Dat is een goed teken Marlijn. In het begin toen ik zwanger was van m'n zoon die te vroeg geboren is, had ik al de gehele tijd het idee dat het niet goed zou aflopen. Had tenslotte 2 gezonde kinderen op de wereld gezet en 3de keer zou toch onmogelijk zijn. Je hoort zoveel over miskramen en daar kon ik niet over mee praten. Maar de echo met 8 en 12 weken waren hartstikke goed! Maar kon dat gevoel niet loslaten en achteraf....
Gek is dat he, ik negeerde dat onbestemde gevoel een beetje, maar keek niet raar op toen ik begon te bloeden. Was wel verdrietig hoor, maar had er onbewust eigenlijk al op gerekend. En dan liever met krap 5 weken dan zoals bij jou met 16 weken.
Ook ik wil me alvast voorzichtig aanmelden! Voelde me gisteren erg raar, misselijk en zo ontzettend chaggie hihi. Dat ik midden in de nacht, toen VL nachtdienst had toch maar even een testje had gedaan. Die van de kruidvat, heel licht, maar positief. Geen flauw idee wanneer mijn NOD is, maar vandaag een CB gedaan, die geeft 1-2 weken zwanger aan. Kan het nog niet echt bevatten, 5 juli namelijk mijn ongi gehad. Ik heb nooit een goede cyclus gehad, altijd 40 dagen. Snap er helemaal niks van, maar 2 testen liegen er niet om lijkt me
Lijkt me ook niet Daphne! Meiden ik ga jullie ff verlaten. We vertrekken morgen vroeg op vakantie voor een weekje. Dus volgende week ben ik weer terug!
Daphne welkom! Gefeliciteerd! Hier besef ik het ook nog niet hoor! Reckless fijne vakantie! Het is in iedergeval een goed begin van je vakantie! Hier ook bijna vakantie...
Ja inderdaad Anita, maar ook voor jou zeg je moest ook gewoon bevallen las ik? Zwaar! Hoop voor ons allemaal op mooie plakbabies! Al kan ik het bij mij echt nog totaal niet geloven..
Ha meiden, gefeliciteerd! Ik kom me hier ook aanmelden. Vanmorgen een mooie positest in handen! Ik ben 27 en heb al een dochtertje. Als het goed is op 2 april uitgerekend 😄
Hoi dames ik kom me ook aanmelden hier laatst ongi geweest 25 juni en vrijdag positief getest ik heb een positieve ovulatie test gehad op 11 juli ik denk dat ik dan uitgerekend ben op 5 april maar als ik anders tel kom ik op 1 april wat denken jullie? leuk om hier mee te kletsen! En duimen voor plakbabys
Welkom dames! en gefeliciteerd uiteraard! @ Reckless, fijne vakantie toegewenst! Willen jullie even met mij meedenken? Normaal heb ik een cyclus van ong 40 dagen.. toen werd ik zwanger van Nikolai, na de bevalling eerste ongi na 8w3d (5 juli) en nu 1-2 weken zwanger volgens CB die aangeeft: test tot 4 dagen voor NOD. iemand enig idee wanneer mijn NOD ook maar zou kunnen zijn? Dan heb ik mijn ei wel heel vroeg gehad deze maand.
Ik heb 3 juli een negatieve test gehad. Dacht al niet dat ik zwanger was, maar wilde het 100% zeker weten omdat ik dat weekend een groot feest zou hebben. 5 juli werd ik dus ongesteld.
Hoi Dames, Ik mag me ook aanmelden. Ben 29 jaar (over 2 weken 30) en als het goed is 1 april 2015 uitgerekend van de 2e. Vorige week 3 testen van de action gedaan die allemaal positief waren en vandaag een clearblue digital gedaan en die was ook positief. We twijfelde of we al niet wat langer zwanger waren, maar is toch 4 weken 5 dagen. Vorige maand een rare menstruatie met veel buikpijn gehad en was ook veel eerder dan ik eigenlijk zou moet worden. Vandaar de twijfel. Deze keer houden we het zo lang mogelijk geheim, want bij onze eerste kon ik mn mond niet houden voor de 12 weken en het is eigenlijk nog zo pril. Verder alleen last van gevoelige borsten, sneller moe en af en toe vlagen van misselijkheid.
Welkom minieme en esje! Twinny ik zeg ook 5 april uitgerekende datum maar dat blijft vanzelf met de 12 weken echo Wat goed dat je je hebt aangemeld voor moeders voor moeders! Daphne ik zeg ook tussen nu en 1 augustus. Als je uitgaat van een cyclus van 25-28 dagen
Ik zou dan als ik jou was het gemiddelde nemen, 31 juli ofzo. Gefeliciteerd trouwens, fijn dat je zo snel al weer zwanger mag zijn.