Ik woon vlakbij ter apel maar dan net over de grens in duitsland! Ik werk in Emmen. Maar weer geboren en getogen in Vlaardingen en sinds drie jaar nu hier. De reden, omdat ik mijn paarden aan huis wilde hebben staan! Geen dag spijt, zo fijn wonen!
Ik kom uit Haarlem maar woon nu al 9 jaar in ijmuiden. De yogales vandaag overleeft zonder al te erg misselijk zijn geweest. Nu weer lekker weekend.
Goedenavond dames, Bedankt dat jullie allemaal duimen, hartstikke lief! Even een update. Heb nu alleen nog maar last van wat bruinverlies bij het afvegen. Ik snap er helemaal niks van. Het bloedverlies van vanmiddag was (lijkt mij) toch echt te weinig voor een miskraam, en heb ook geen stolsels of weefsel gezien. Maar wat is het dan geweest? Zo accuut een bloeding, dat is toch raar? Verder nu nog wel steeds een beetje een zeurderig gevoel onderin mijn buik, maar niet extreem. Mijn vriend heeft er alle vertrouwen in en denkt dat het ondanks de bloeding goed zit. Zijn positiviteit slaat wel een beetje op mij over, ik denk nog steeds dat er een grote kans is dat het mis is. Maar ik heb toch ook een sprankje hoop gekregen weer. Helemaal omdat de bloeding zo kort heeft geduurd. We zullen het wel zien morgen! Ik kom ook uit Groningen btw
Ik kom uit Leidschendam en ben een echte leidschendamse. Mijn man is een ras echte Fries uit de buurt Franeker 😉
Gelukkig dat je niet meer (rood) bloedverlies hebt gehad...Dat geeft hoop! Deze onzekere dag bijna voorbij, hoop dat jullie straks een beetje kunnen slapen en dat het gauw morgen is. Hoop heel erg op geruststellend nieuws dan! Leuk, ook Groningen. Groningen stad? Wij wonen in een dorp. Km of 15 v/d stad af.
Dankjewel, lief van je! Ik ben de hele dag al doodmoe, dus ondanks de zorgen zal ik vast wel snel in slaap vallen. Wij wonen wel in de stad! Jullie in een dorp dus? Ook leuk! De Groningse dorpjes hebben zo z'n charme en lekker veel ruimte
Ah leuk, wij hebben met elkaar 5 paarden bij mijn ouders, 2 verzorg ik, mijn moeder 2 en mijn zusje 1. Vind het momenteel wel zwaar om de verzorging te doen, het mesten op zich vind ik het zwaarst, al hoop ik het lang vol te kunnen houden. Blijf jij je paarden gewoon trainen? Wat heb je voor paarden. Ik een kwpn-er en een haflinger, beide pittige dieren. Maar blijf ze wel regelmatige trainen. Ivm de kerstmarkten deze 2 weken, hebben ze vrij, maar de rijbaan is ook helemaal nat, dus niet echt leuk om te rijden. Maar volgend jaar pak ik het wel weer op.
Cool, ik kom ook uit Groningen, ook stad. Bevallen jullie in het ziekenhuis of thuis? Ik ga als alles goed gaat naar het UMCG. (badbevalling)
Wel grappig dat er zoveel meiden uit het noorden op zitten. Dacht echt dat het merendeel uit de randstad kwam haha...
Als alles goed mag gaan (waar ik nu toch wel heel onzeker over ben) dan wil ik bevallen in het martini. Vorige keer bevallen in het umcg, en dat was nou niet echt bepaald een goede ervaring te noemen. Thuis bevallen is wat mij betreft ook geen optie meer, wij wonen in een portiek woning. De vorige keer was het wel de bedoeling om thuis te bevallen, maar mijn zoon bleek een sterrenkijker dus moest ik alsnog met persweeën en al naar het ziekenhuis. En ze tillen je niet de trap af met een brancard, dus moest ik 4 trappen met persweeën naar beneden lopen, ook dat was geen pretje. Maar een badbevalling zit ook in mijn hoofd, wil tegen die tijd wel informeren bij martini of dat daar ook kan.
Hier iemand uit omgeving utrecht. Vorige keer bevallen in het wkz! Erg goed bevallen opzich alleen echt onzin dat ik na mijn bevalling 2 dagen moest blijven.Omdat ik graag wil dat er bij mijn kinderen utrecht op hun paspoort staat wil ik nu weer in het wkz bevallen.
Ik heb medische indicatie om te bevallen in het ziekenhuis. Mag niet thuis bevallen. Ben zelf geboren met hart afwijking, (gaatje tussen kleppen in, wel overgroeid trouwens) En zoontje ook geboren met hartafwijking (ruisje) En met bevalling zoontje teveel vocht en bloed verloren tegen transfusie aan. En in 2011 long embolie gehad. Dus genoeg redenen voor een medische indicatie voor het ziekenhuis. Vind ik zelf ook wel het fijnste trouwens, dan altijd veiligheid om je heen mochten er complicaties uitbreken. Mijn zoontje had tijdens de bevalling in het vruchtwater gepoept, en daardoor een infectie opgelopen, en ik door hem weer een infectie opgelopen waardoor we beide 8 dagen in het ziekenhuis hebben gelegen. SYRV, hoe gaat et nu met je? Je kon vandaag langs bij de vk toch? @ de rest hoe gaat het vandaag met jullie? @hier, wat voel ik me lam en ellendig zeg, voel me behoorlijk emotioneel, onzeker op een of andere manier.. Bang dat het HG weer terug gaat komen en ik al die ellende weer mee moet maken door de misselijkheid.. Echt behoorlijk moe... Soms een beetje het gevoel alsof mijn vriend me niet snapt ofzo? Ja de mannen die kunnen natuurlijk niet echt inleven over hoe wij ons nou moeten voelen, aangezien er eigenlijk aan de buitenkant behalve een positieve test nog niets te zien is qua zwangerschap enzo. Dus hij weet ook niet echt hoe hij daar mee moet omgaan. Zonet wel een berichtje gekregen van doe vandaag maar lekker rustig aan, ik weet dat je er niets aan kan doen maar ik wil niet dat er weer wat met ons kindje gebeurd. (vorige was MK) dus ga maar lekker even op de bank liggen en proberen te slapen, ik help je vanmiddag wel met het huis opruimen. Gelukkig tot aan 2 uur even nog tijd voor mezelf, dus denk dat ik inderdaad maar weer even ga liggen in de hoop dat de misselijkheid en het overgeven weer gaat zakken,
Goeiemorgen meiden! @Syrv: Ja, wij woonden voorheen wel in de stad, Helpman. Wonen hier nu dik een jaar. Heel mooi de ruimte! Maar de stad vind ik ook erg leuk wonen hoor! Waarom was de bevalling in het UMCG geen goede ervaring? Hoe gaat het nu met je? Hoop dat er goed nieuws is..! @Puk: Grappig dat je ook in Groningen woont. Ik had inderdaad ook verwacht dat het merendeel in de randstad of het zuiden zou wonen. Ontzettend leuk, de paarden! Ik vind paardrijden ook fantastisch, maar doe het helaas op het moment maar nu en dan. Wel wat jaloers hoor, haha. Hoop dat je er nog een tijd van kan genieten. @Mamaniess: Veel succes vandaag idd lekker rustig aandoen. Toch wel fijn dat je vriend wel lief voor je wil zijn. Ik wil graag thuis bevallen maar de verloskundige vertelde al dat 50%! van de dames die bij een 1e bevalling thuis willen bevallen toch in het ziekenhuis beland. Mocht ik naar het ziekenhuis moeten hebben we gekozen voor Martini, omdat mijn man daar een fijner gevoel bij heeft.
Meiden, wat schrijven jullie gezellig veel! Paar dagen niet gelezen en zo alweer tig pagina's verder, dus haak ik hier maar weer in. Alle 'nieuwe' zwangeren, gefeliciteerd!! @woonplaats; hier geboren Amsterdammer, maar nu wonend in de Zaanstreek vlakbij Amsterdam. Sinds de geboorte van onze oudste zes jaar geleden. Wel grappig; omdat de verhuizing en inschrijving in de gemeente nog niet helemaal geregeld waren rondom zijn geboorte woont hij nu een dag langer in ons huis dan wij zijn ouders! Onze papieren kwamen een dag later pas rond @misselijk en HG; ook mijn grote angst en het wordt per dag erger... Dus Mamanies, ik herken je gedachten/gevoelens helemaal... Hier nog niet overgegeven trouwens, dus mag eigenlijk nog niet klagen! Lekker rustig aandoen, waar mogelijk. En toch maar vasthouden aan de gedachten waar we het allemaal voor doen. Als ik heel erg ziek was tijdens mijn vorige zwangerschap ging ik in gedachte de babykleertjes langs die we al hadden liggen van onze eerste en stelde ik er de nieuwe baby in voor. Hielp mij toen wel een beetje... @bevalling: eerste keer in ziekenhuis in Zaandam. Thuis begonnen, maar ook een sterrekijker, dus uiteindelijk naar het ziekenhuis. Vond ik toen goed te doen. Tweede keer thuis bevallen en vond ik toch stuk fijner. Maar deze derde keer wil mijn man graag dat we naar het ziekenhuis gaan (mede in verband met mijn leeftijd, 38 jaar), bang dat het op het laatst toch mis gaat. Ik snap hem wel en heb zelf geen sterke voorkeur, dus waarschijnlijk doen we dat.
Ik doe even hetzelfde als Tatie, heb ook even geen tijd om bij te lezen. Het is best druk op t werk @woonplaats: Hier Zwolle, maar wil tzt dus verhuizen naar Amsterdam. Daar woont de pappa van de kleine en het is toch fijn als we bij elkaar in de buurt wonen. Voor de 1e jaren is het nog niet heel erg, maar als kind naar school gaat natuurlijk wel! We doen trouwens een co-ouderschap. Hij is een super lieve homo van paar jaar ouder dan ik @bevalling: Ik krijg alle controles ed via de gyn dus vermoed dat ik ook gewoon in het ziekenhuis beval. Moet zeggen dat me dat wel een veilig gevoel geeft. Tevens moet het bloed uit de navelstreng meteen worden nagekeken of mijn kindje mijn ziekte ook heeft en ik denk dat je daarvoor toch ook in t ziekenhuis moet zijn, lijkt me nogal logisch. @misselijkheid: pff lijkt me heftig dat HG. Iemand van mijn app clubje heeft dit ook gehad. Vooralsnog ben ik niet misselijk (wel als ik moet eten) en heb ook nog niet overgegeven. *klopt af* Vandaar gaat t wel oke, ben alleen zo moe en heb heel veel pijn in mijn lijf. Komt deels door de zwangerschap en deels door het weer. Thnx to de Bechterew .
Hallo dames! Wat een lekker weertje he? Ik voel mij thuis net of ik in de film The Shining zit... Hier op het moment met de misselijkheid gaat het goed. Gister was weer een ramp. Gelukkig niet overgegeven, maar wel bijna... Juich nog niet te vroeg, want het kan zo weer toeslaan! @SYRV: Wat mij gister avond laat nog te binnen schoot was... heb je misschien last van obstipatie gehad waardoor je iets te hard gedrukt hebt? Klinkt lekker smakelijk... maar daardoor kunnen je bloedvaatjes dus ook knappen. Hoe is het nu? Beetje kunnen slapen? Je kreeg vandaag een echo toch? Brr.. ben het alweer helemaal kwijt! Bevallen.. in het ziekenhuis please! Het is hier zo gehorig, ik heb echt geen zin dat mijn buren mee gaan genieten. Daarnaast heb ik vrijwel 100% zeker een ruggenprik nodig en vind ik het fijn om in een ziekenhuis te zijn omdat ik natuurlijk kans heb op ontstekingen. Mijn heup staat ook scheef lichtelijk, dus dat kan ook problemen veroorzaken. Ik hoefde daar niet eens over na te denken.. ziekenhuis it is! Moet nu alleen nog even bekijken welk ziekenhuis. Ik woon hier pas net dus heb totaal geen ervaringen met de ziekenhuizen. Ach... Waarschijnlijk zal het gewoon dichtstbijzijnde ziekenhuis worden. @MamaNiess: Ik heb ook een hartruis, ook mee geboren.. niemand die zich er om bekommert. Wel aangegeven bij de VK en zij vond het wel belangrijk om te noteren. Wel fijn dat je man/vriend zo lief reageert. Hier ook een klein beetje onbegrip van mijn vriend zijn kant. Gister heb ik de hele dag op de bank gelegen, vond hij niet erg, maar kreeg toch wel de opmerking toen ik zei dat ik moe was van "Hoe kan dat dan? Je hebt toch de hele dag lekker op de bank gelegen?" Ach.. ik kan me er niet boos om maken. Hij staat aan de zijlijn.