Bodien, fijn om te zien dat ze in ieder geval mooi oplopen. Het blijft toch altijd onzeker he?!. Ik ben ook wel benieuwd naar mij test morgen.. Sporten durf ik ook niet zo goed, bang dat het misgaat ook al kan dit natuurlijk helemaal niet. Vertellen, bij een duidelijk test (als die komt) vertellen wij het net als voorgaande keren alleen aan ouders en broer/zus. De rest pas rond de 12 weken.
Hier lastig om het niet te vertellen.. Aangezien ik al erg lange tijd in de MMM zat en mij dit regelmatig vrije dagen kosten zijn mijn collega's op de hoogte. Ook familie en vrienden weten dat wij bezig zijn met IVF/ICSI. Oftewel degene die erom vragen hoe het er voor staat weten het. Ik hang het niet aan de hoge klok maar mensen vragen het en ik kan niet liegen.. Enerzijds ook wel fijn vind ik. Je hoeft je niet in allerlei bochten te wringen waarom je niet drinkt of bepaalde dingen eten en ook mijn onzekerheid kan ik uitspreken. De vorige keer toen het misging waren mensen wel onwijs betrokken en lief dus ik zie er niks op tegen. Het echt openbaar maken via socialmedia doe ik denk ik ook pas rond de 12wkn.
Mijn leidinggevende weet het ook. Heb een risivovol beroep en daar kan nu rekening mee gehouden worden. Mijn ouders heb ik het verteld toen ik zeker wist dat we zwanger waren. Het was alsnog een verrassing voor ze omdat ze niet verwacht hadden dat we 3,5 week na de miskraam weer zwanger zouden zijn. Vorige zwangerschap wisten ze niet en vond het heel rot zre te moeten vertellen dat het fout was gegaan en dat ze het leuke moment van de test niet hadden ervaren. En ik had ze echt nodig als steun. Mijn beste vriendinnen weten het ook. Die weten eigenlijk zo goed als alles. Overige ouders/zussen horen het na de eerste echo. De rest van de wereld mag het weten na de termijnecho
wij wachten ook nog ff met vertellen tot we iets meer zekerheid hebben....misschien ouders wel wat sneller ben ik nog niet over uit Maar hier volgende week een bruiloft waar we op de fiets heen zouden gaan... eens kijken hoe ik me daar onder uit ga praten
Blaasontsteking... altijd goed.... kan je nie fietsen want dan moet je gauw naar de wc in de kou... en beter ook nie alcohol drinken en niemand kijkt raar als je een steek in je buik hebt en naar je buik grijpt... t zit in dezelfde regio
Ik had 2 twijfeltesten op donderdag (mijn NOD)/zaterdag en toen op zondag een CB test gedaan, en deze gaf positief aan. @vroege/late echo. Ik hem de echo pas 13 mei, dus ook erg laat. Heb nog nooit een mk gehad, en de verloskundige vroeg of we een prenetale screening willen. Dit willen wij niet dus ze zag geen noodzaak om de echo al met 8 weken te doen, want nu krijg ik een mooier plaatje zei ze, dat is ook wat waard @sporten, daar doe ik niet aan al ben ik dol op voetbal en turnen.. en kijk op tv bijna alles haha.. maar mijn lijf is niet gemaakt voor sport helaas. Zolang er niets op je buik komt, je niets nieuws/intens gaat doen en je jezelf goed voelt lijkt het mij dat je kan blijven sporten! Is juist gezond lijkt mij.
Hier doen ze een echo met 7 a 8 weken en rond 10bweken de termijn echo. Ik ga me later deze week ff inschrijven...eerst ff laten bezinken... O ja blaasontsteking maar denk niet dat ze erin trappen 😉
Ik ga denk ik ff een poosje niet zo veel meer op internet. Lees en hoor zoveel negatiefs over traag oplopende testen. En ik doe het allemaal zelf...ik vraag of klikwat aan. Kom ik weer van die nare plaatjes tegen waar ik van moet jjanken.Ik weet ff niet meer hoe ik me moet voelen. Ik wil blij zijn maar ben het nog niet. Ik ga de fertiliteitsarts vragen om hcg onderzoek denk ik. Trusten ik ga lekker slapen
Begrijp het Bodien dit is helemaal niet fijn en maakt alleen maar onzekerder.. Doe wat goed voelt voor jou! Weet dat je alles kan zeggen en vragen. Hoop en duim dat het goed afloopt Bodien. Goed dat je de fertiliteitsarts gaat bellen hopelijk kunnen zij je wat meer zekerheid geven. Dikke knuffel!!
Hier vanochtend weer eens getest. Had wel een donkere test verwacht. De onderste is van de action. Die is heel licht te zien de 2e streep.
Ik zie ze allemaal anoniempje. De laatste is niet helemaal duidelijk, maar die zou ik niet vergelijken met de andere 2. Die vind ik van vandaag wel duidelijk.
Anoniempje ik vind het mooie streepjes, die v action is lichter maar tr zien en wat ik hier lees zijn die vande action minder zichtbaar. Dit is die van mij van vandaag. De laatste van de zes die ik heb. Dit is de uiterst gevoelige van z&k.
Hmm gaf foutnelding aan, is kijken of hij hem nu toevoegt... Nou zeg teveel bijlagen geplaatst sinds ik op zp zit, waardoor nu capaciteit vol en moet ik eerst verwijderen bij berichten ofzo:s. Nou mijn test staat in ieder geval in mijn foto album.
Bij mij werden de action testen niet donkerder. De kv is een mooie test. Als je wíl doortesten zou ik dat alleen nog met de kv doen. Of stoppen met testen want hij is positief. Denk dat een digitale nu ook zwanger aangeeft
In mijn fotoalbum zie je ook testen van toen ik zwanger raakte van me zoontje. De kruidvat was een echte knaller en action bleef licht Ga ook niet meer testen. Dit waren de laatste 2 haha
Ik heb nog een cb met indicator liggen. Ik twijfel of ik hem deze week doe of als ik 5 weken ben. Met 5 weken zou die dan +3 moeten aangeven. Zou wel een geruststelling zijn.