Oeh hopelijk blijft ie niet in stuit liggen! Of is dat niet raar rond deze periode? Hier ook een druk kereltje! Merk dat het vooral bij opstaan is en vaak net voordat ik naar bed ga. Soms zie ik hem gewoon bewegen 😍😍
Ja geweldig is dat hé als je je buik ziet bewegen! Mijn kinderen vinden dat ook zo gaaf. Hebben ze echt al een beetje contact met hun broertje - zo lief. Volgens mij is de ligging - stuit of geen stuit - nu nog niet zo relevant want ze kunnen nog alle kanten op. Ik ben wel benieuwd want mijn middelste bleef in stuit. Het maakt me op zich niks uit want dit wordt toch een KS, ongeacht hoe hij ligt, vanwege afwijkende baarmoeder en andere complicaties. Gewoon bevallen heb ik ook al eens mogen doen dus heb alle ervaringen gehad . Mij maakt het allemaal niets uit, als de baby er maar gezond uit komt. Wat gaan jullie vandaag doen?
Hihi leuk idd dat zien bewegen Leuk IH5 dat je kinderen zo ook meer contact hebben al Lijkt mij ook dat de ligging nu nog niet van belang is. Vorige week zei vk ook dat de baby nog veel ruimte heeft en nog alle kanten op beweegt. Afg. vrijdag lag de mijne met zijn kont omhoog Nou inderdaad dan heb je alle ervaringen gehad qua soorten bevalling, kun je niet gemist hebben in ieder geval. Vandaag aan het werk en vanavond misschien naar verjaardag van een vriendin haar zoontje die 2 is geworden. En jij?
Oh gelukkig maar dan! 😃 Leuk dat jouw kindjes nu echt contact hebben met hun broertje! Hier is dl nog veel te klein daarvoor. Ze komt wel naar m'n buik en dan wrijft ze erover en roept ze awwwh maar wrs meer omdat ik altijd zo doe en dan zeg awwwh broertje 😜 Ik denk dat wij vandaag het zwembadje maar opzetten. Zometeen eerst nog een bakkie doen met een oud collegaatje. Werk er al vier jaar niet meer mee maar contact blijft echt super leuk!
Super ih5 dat je buik al kan zien bewegen ! Wel spannend een keizersnee, is de datum al bekend of is dat nog te vroeg? Wvw , ik ga ook lekker het badje laten vollopen of naar de plas( 15 min lopen) verder lekker rustig aandoen straks naar de glijbaan achter het huis , kan het manneke even zijn energie kwijt. Vanavond komen twee van mij vriendinnetjes eten en het is echt al meer dan twee jaar geleden dat we samen hebben gegeten, dus heb er zin in
Morning, Hier is de beeb ook bijzonder druk, werd er vannacht gewoon wakker van! Je ziet ook mijn buik bewegen (wat ik echt een freaky gezicht vind!). Hier nog 2 daagjes werken!!! Ben druk bezig alles voor te bereiden zodat mijn collega's mij makkelijk over kunnen nemen en tussendoor tel ik de uren af.
Joos wat lekker zeg, ga je op vakantie? Zo dat je er zelfs wakker van werd joh hihi. Ja vind je het een eng gezegd.. snap ik wel, maar ik vind het wel gaaf haha!
Ik vind het een erg grappig gezicht dat bewegen. Had het al heel vroeg heb zelfs een filmpje van 18 weken dat je de beweging al kan zien. Ik ben dan ook wel dun dus je ziet alles erg goed. Nu wordt het steeds duidelijker en krachtiger. Vind het erg leuk! Soms schrik ik er wel van. Zijn bij jullie de schopjes en bewegingen ook zo laag?? Ik zie en voel het meestal net boven mijn schaambot het meeste.
Mijn plannen vandaag: de verloskundige komt zo langs. Mijn bloedddruk was gisteren 140/90. Geen eiwit gelukkig. Als mijn bloeddruk vandaag nog zo hoog of hoger is mag ik naar het ziekenhuis om uit te zoeken hoe ik aan die hoge bloeddruk kom. Dus ik ga of naar het ziekenhuis of ik ga werken. (Ik ben zo moe, maar dat vind ik geen reden om me volledig ziek te melden) We zijn uit het geboortekaartje en ook uit de naam van uksel.
He bah Lionne, niet leuk! Hopelijk is je bloeddruk een beetje gezakt! Het klinkt misschien raar, maar ik voel mij nog steeds niet enorm zwanger. Mijn buikje zit er wel, maar is niet enorm en ik kan gewoon nog alles wat ik anders ook deed. Misschien dat ik het daarom zo'n raar gezicht vind, dat bewegen en trappelen. Enfin, ik heb nog 16 weken om eraan te wennen @WVW, jaaa, zo lekker 3 weken vrij! Eerst 2 weken naar Frankrijk en daarna een weekje in huis klussen.
Bloeddruk was nu 135/85 Straks gewoon werken. Ik ga wel overgedragen worden aan het ziekenhuis. Maar het heeft geen spoed.
He bah lionne sterkte en beterschap Zit met een broodje op de bank en voel ons kleintje ook lekker trappelen 😍 Hier alweer hoofdpijn 😔 vanmorgen al 2paracrtmol op maar helpt niet dus zo maar ff lekker liggen
hooi meiden, hier is de kleine ook vol op aan het bewegen! heel erg leuk en idd. ook erg laag, ik krijg best vaak een trap in de buurt van mijn blaas Ik heb vanmorgen het konijnenhok afgemaakt...straks nog even om een bak voor er in en dan kunnen onze konijntjes in hun nieuwe huisje trekken haha, verder nog even de tuindeur in de grondlak zetten! Quinn ligt nu lekker in bed, dus eerst even rusten! ik ben afgelopen dinsdag nog naar de gynaecoloog geweest, echt heel bizar maar mijn kweek blijkt helemaal schoon te zijn, terwijl de kweek van een dag eerder nog blaasontsteking in bleek te zitten...nu dus gelukkig geen antibiotica, maar wel nog steeds klachten! de gynaecoloog heeft toen met de echo naar mijn nieren gekeken en volgens haar is mijn rechter nier vergroot, dus dat duid waarschijnlijk om nierstuwing, mogelijk omdat de kleine de urine leider beknelt.. bloeddruk was ook weer omhoog gegaan, maar dat vonden ze niet erg, waarschijnlijk ook wat door de pijn zat nu op 75/116 en 3/4 weken geleden 53/85 as. dinsdag mag ik bij de uroloog langs en die gaat even beter kijken! gister moest ik ook nog op controle bij de verloskundige en toen was mijn bloeddruk weer 52/106, maar volgens mij kan dit nooit kloppen als die de dag er voor nog 75/116...erg vreemd.. maarja nu weer even afwachten tot en met dinsdag, al hoe wel er aan nierstuwing eigenlijk niets te doen is, behalve pijnstillers.. nou geniet nog even van het heerlijke weer meiden!! xx
Lijkt me vervelend die nierklachten en ook die blaasontsteking: balen! Omdat ik me in opdracht van de gyn volledig ziek heb moeten melden op.mijn werk toen ik vorige week plotseling opgenomen werd, kwam vandaag mijn leidinggevende langs thuis. Heel attent! Met een mooi boeket en alle begrip. Het is ook duidelijk dat werken nu niet gaat hoe erg ik.dat ook vind. Ik verzuim letterlijk nooit. Maar nu dus wel. Zonet ging ik mijn kinderen ophalen van de kinderopvang en ik vertelde daar dat deze baby weer een jongen is. Zegt ze: "Oooh ben je zwanger?? Wat leuk zeg!" Pfffff en ik vind dat ik al best een buik heb haha! Wat een hitte overigens. Ik haat het.
Had ik bij de eerste ook! Had een flinke buik toen en voelde het bewegen maar dat was alles. Heb nooit ergens last van gehad, ik zou zeggen geniet er maar lekker van en dat je alles kan! En ik vond dat zien bewegen bij de eerste ook "eng". Vind het nu nog steeds een bizar idee trouwens dat dit allemaal "zomaar" binnen in je buik kan groeien 😉
Ja raar he dat er zo'n mensje in je zit!!! Wel heel mooi! Mijn man voelde hem pas weer bewegen en toen zei hij 'hij is nu al heel lief'. Ahhh Maar wel grappig, want dat denk ik ook vaak als ik hem voel bewegen Joos lekker hoor zo'n vakantie, leuk naar Frankrijk, veel plezier alvast! Lionne wel fijn dat je dan goed onder controle wordt gehouden in het ziekenhuis. Je voelt je wel goed genoeg om te werken? Kwiebeltje leuk van het konijnenhok. Gek dat je bloeddruk zo schommelt of dat het elke keer anders wordt gemeten.. IH5 wat een voorbeeld leidinggevende je hoort wel eens anders.
Hoi lieve dames! Hier alles nog steeds goed, mag vanaf volgende week weer wat gaan doen, dus bijvoorbeeld even een klein stukje door de straat lopen. Bijna de 24 weken gehaald!! Echt een opluchting voor ons, dan krijgt ons meisje tenminste een eerlijke kans als ze geboren wordt. Ze doet het ook super, alles ziet er elke keer goed uit en voor nu hoef ik me echt geen zorgen te maken. Misschien gaan we toch over 2 weken een weekje naar frankrijk, wel in overleg met de artsen natuurlijk want ik wil geen gevaar lopen. Naam: Zag iemand vragen naar de naam en zag dat er veel nog niet uit zijn. Wij gelukkig wel, vond het ook heel belangrijk. Als ze eerder zou komen zouden we hoe dan ook een naam klaar moeten hebben. De volledige naam zeg ik nog niet, maar als het met een C begint is het al niet zo moeilijk meer Het past (vinden wij) ook mooi bij de namen van de andere meiden. -LunaP: Echt balen van je werk!! Vooral omdat je niet zomaar aan een nieuwe baan komt als je zwanger bent/kinderen hebt. Voor de rest hoop ik dat iedereen ook een fijne vakantie heeft! Na de vakantie zal ik hier wat meer reageren
KleineFee wat fijn te horen dat het allemaal zo goed gaat! Was al erg benieuwd toen ik even niks hoorde... Gelukkig alles oke! Verlies je nog wel vruchtwater? Heerlijk die 24wkn dat heb ik ook zo in mijn hoofd. Weer een mijlpaal en dan weer naar de volgende. Zou fijn zijn als je nog even op vakantie kan na die spanningsvolle weken.
@wvw ik ben heel erg moe. Maar niet ziek genoeg om me ziek te melden. En ik wil mijn werk niet teleurstellen.