1 t/m 15 December 2015 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door rosalincke, 20 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mavane

    mavane Bekend lid

    14 feb 2015
    640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn broeken zitten ook niet lekker. Heel mijn buik is opgezet. Had dat bij elise ook, toen met 13 weken was het opgezette weg en kreeg ik de echte zwangerschapsbuik. Nu begint het eenk wat eerder
     
  2. Sim88

    Sim88 Bekend lid

    2 okt 2013
    933
    0
    16
    Moet nu al moeite doen om het te verbergen :$
    Bij dl was het winter dus kon ik mooi sjaals dragen. Gaat nu natuurlijk niet.
     
  3. fryslangirl

    fryslangirl Actief lid

    13 mrt 2015
    316
    32
    28
    Vrouw
    Mede eigenaar bedrijf
    Friesland
    Hier ook veel moeite met verbergen. Normaal heb flinke bovenbenen en n bijna strakke buik... nu heb ik ineens een buikje... draag veel strakkke kleding normaal van boven dus heb ook niet echt wat om het te verbloemen. Heb mezelf dus maar ff verbannen bij mn ouders en schoonouders.:cool:

    Nog 10 dagen tot de echo... kan nie wachten!! :D
     
  4. Meisje1234

    Meisje1234 Actief lid

    20 feb 2015
    337
    0
    16
    NULL
    NULL
    Vol gevoel is herkenbaar jaa.. Gisteravond met vrienden uit eten geweest en wilde zo graag me knoop open doen na het eten:D

    Zijn er hier meer dames die merken dat ze eerder wakker zijn als "normaal"?
    het maakt niet uit of ik vroeg of laat naar bed ga, ben elke ochtend weer heel vroeg wakker en kan dan ook niet meer in slaap komen..
     
  5. Plmp89

    Plmp89 Actief lid

    27 mrt 2015
    160
    0
    16
    NULL
    NULL
    Bij mij zie je nog niks! @ meisje.. ik heb een week lang elke ochtend vanaf uur of 5 wakker gelegen. Kon dan niet meer verder slapen. Nu gaat het weer goed gelukkig!
    Zijn er meiden die nachtdiensten werken? Heb er volgende week 4, zie er nu best tegenop! Kan nu al nauwelijks mn ogen open houden s avonds!
     
  6. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Ik heb deze week ook 2 nachtdiensten....daarna direct weer hele dag voor de kleine zorgen. Pffff...ik heb nog steeds soms een slecht gevoel over de baby in de buik. Weet niet waarom....dat er iets mis is bedoel ik dan.
     
  7. mavane

    mavane Bekend lid

    14 feb 2015
    640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat gevoel herken ik bodien. Ik heb dat ook, maar gebaseerd op niks eigenlijk.

    Ik werk ook nachtdiensten. Twee weken terug gehad en vond het enorm zwaar. Over twee weken heb ik ook weer nachten en zie er idd tegen op. Maar ook tegen de avonddiensten want ik ben kapotsavonds. Dit zijn dan wel de laatste nachten. Was al uitgepland vanwege vorige zwangerschap en dat is blijven staan. Dan wel in juni weer zag ik maat dan ben ik 4 maanden ver. Die weiger ik te draaien
     
  8. mik81

    mik81 Niet meer actief

    Hier, op de misselijkheid na, nergens last van. Niks opgezet ... Buik niet en borsten ook niet. En die laatste mogen van mij best wat groeien 😅.

    1 mei de echo. Dus moet nog wat langer wachten dan de meeste hier zo te lezen. Maar aan de andere kant ook wel weer fijn. Ben dan bijna 8 weken en de echo geeft dan ook meteen duidelijkheid. Er moet een hartje kloppen dan ... Geen onzekerheden en misschien vlgd week nog. Het is dan gewoon goed, of niet en dat vind ik wel fijn. Want als je bij vroegere echo's nog geen hartje ziet kloppen moet je een week later weer dus die week is extra spannend, je houd toch een beetje hoop en als t een week later toch niet goed is krijg je alsnog de klap. Dan maar liever iets langer wachten.

    Hoewel ik de dagen wel voorbij kan kijken hoor 😉. Was het maar vast zo ver. Verloskundige ook nog niet gebeld. Durf niet te voorbarig te zijn. Eerst echo in t zkhs afwachten. En tot die tijd duimen ☺️!
     
  9. KleineFee

    KleineFee Bekend lid

    22 feb 2015
    820
    307
    63
    Sorry dames toch weer iets later dan gepland! Ineens een zieke peuter en een sprongetje bij de jongste, echt niet prettig.

    Ik zie wel prachtige echo's al!! Fijn dat de echo's goed waren, komende weken hebben er al veel een echo gepland staan en hopelijk is het bij iedereen goed.

    - wvw & Nonie: Ik zie dat jullie morgen je eerste echo hebben, heel veel plezier en succes!! Hopelijk goed nieuws van jullie morgen.

    Nog 11 dagen tot de echo zooo spannend, ben er heel zenuwachtig voor. Voel me gelukkig wel zwanger en ben ook wel zichtbaar zwanger. In de avond al best opgeblazen. Ik hoop wel dat we het toch nog tot na de echo geheim kunnen houden.
     
  10. KleineFee

    KleineFee Bekend lid

    22 feb 2015
    820
    307
    63
    Bevallingslijst 1 t/m 15 december 2015 ♥

    29 november
    Rosalincke – ? jaar – 2e kindje
    Joos1 – 35 jaar – 1e kindje

    1 december
    KleineFee – 27 jaar – 3e kindje
    Fryslangirl – 30 jaar – 1e kindje
    IS88 – 26 jaar – 2e kindje
    Freubel40 – 40 jaar – 1e kindje
    Mavane – 29 jaar – 2e kindje

    2 december
    Noa2 – 30 jaar – 2e kindje

    3 december
    Plmp89 – 25 jaar – 1e kindje
    DisneyMama – 26 jaar – 2e kindje
    Wvw – 28 jaar – 1e kindje

    4 december
    Fortunae – 26 jaar – 2e kindje
    Miekiej88 – 26 jaar – 1e kindje

    5 december
    Lunap – 32 jaar – 2e kindje
    Nonie – ? jaar – 1e kindje

    6 december
    NathalieD – 24 jaar – 3e kindje
    Sim88 – 26 jaar – 2e kindje

    7 december
    Bodien – 27 jaar – 2e kindje
    xMeliisz – 24 jaar – 1e kindje
    Mik2sept – 33 jaar – 3e kindje

    8 december
    Mywish2014 – 24 jaar – 1e kindje

    9 december
    Anoniempje25 – 28 jaar – 2e kindje

    10 december
    Vrouwtje1983 – 31 jaar – 1e kindje
    Woerdie – 35 jaar – 2e kindje
    Lionne – 34 jaar – 2e kindje
    Suzanneke – 23 jaar – 2e kindje

    12 december
    Belony – 37 jaar – 1e kindje
    Meisje1234 – 27 jaar – 1e kindje

    13 december
    Mik81 – ? jaar – 2e kindje

    15 december
    Fidel2010 – 30 jaar – 2e kindje

    Afspraken April ♥
    13: wvw, eerste echo & gesprek mvm
    13: Nonie, eerste echo
    15: Woerdie, intake mvm
    16: noa2, eerste echo
    17: IS88, eerste echo
    17: NathalieD, eerste echo
    17: Miekiej88, eerste echo
    20: Sim88, eerste echo
    20: anoniempje25, eerste echo
    20: Woerdie, eerste echo
    21: mavane, intake vk & eerste echo
    21: Fortunae, intake gesprek & eerste echo
    21: Bodien, eerste echo
    21: Plmp89, intake vk & eerste echo
    22: fryslangirl, eerste echo
    22: joos1, intake gesprek & eerste echo
    22: Disneymama, eerste echo
    23: KleineFee, intake vk & eerste echo
    23: IS88, intake gesprek
    24: lunap, intake gesprek
    29: Mik2sept, intake gesprek & eerste echo
    29: Belony, eerste echo
    29: Lionne, eerste echo
    30: noa2, intake gesprek

    Afspraken Mei ♥
    6: Vrouwtje1983, intake gesprek & eerste echo
    7: Meisje1234, eerst echo
    7: Bodien, termijnecho
    8: fryslangirl, intake gesprek
    8: fidel2010, eerste afspraak vk
    11: lunap, termijnecho
    13: DisneyMama, intake gesprek & termijnecho
    13: Mik2sept, termijnecho

    ★ Sterretjes ★
    Cdvg, 5 weken

    Als je ook op de lijst wilt, of er moet iets aangepast worden kun je het in kleur/dikgedrukt/onderstreept aangeven. Dan pas ik (KleineFee) het aan. Je mag natuurlijk ook zelf de lijst aanpassen!
     
  11. mavane

    mavane Bekend lid

    14 feb 2015
    640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mujn echo is ook met 8 weken. Nu wel al bijna 7 weken zwanger. Dan lihjt het misschien eerder. Maar ook ik kijk de dagen voorbij... nog 8 dagen
     
  12. wvw

    wvw Fanatiek lid

    19 aug 2013
    1.549
    57
    48
    NULL
    NULL
    Kleinefee bedankt!
    De rest ook met wachten op en Nonie ook morgen!
     
  13. mavane

    mavane Bekend lid

    14 feb 2015
    640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb donkere urine de hele dag door al vanaf het begin. Zal ik dan te weinig drinken of hsbben jullie dit ook?
     
  14. fryslangirl

    fryslangirl Actief lid

    13 mrt 2015
    316
    32
    28
    Vrouw
    Mede eigenaar bedrijf
    Friesland
    Ik heb het ook en ik drink echt wel genoeg. Misschien valt het wat meer op doordat ik het in een witte kan opvang voor mvm, anders mengt het natuurlijk met water. In de ochtend is het bij mij bijna oranje wordt wel lichter gedurende de dag maar blijft vel geel. Terwijl ik anders aan het eind van de dag gewoon geen kleur meer had.
     
  15. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Slapen

    Ja dat heb ik ook,kom slecht in slaap ben meerdere keren per nacht wakker en rondom 07.30 wakker zekfs op zondag..

    Kwaaltjes
    Heb een grotere bh aan en merk dat ik aardig minder last heb, tip voor dames koop straks een meegroeibh, dit scheelt enorm in pijnlijk borsten
    Merk dat ik vandaag teveel gedaan heb, meer verneinige steekjes in de buik, morgen even rustig aan doen
     
  16. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Veel succes en hopenlijk veel plezier bij de echo dames!
     
  17. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    7 nov 2013
    820
    439
    63
    Succes met de echo dames!
    Hier nog steeds weinig kwaaltjes.

    Geen probleem met nachtdiensten, werk op de afdeling klantenservice van een grote zorgverzekering, dus alleen overdag werken..
    Morgen vroeg op dus ik duik mijn bed in!
     
  18. Dide

    Dide Actief lid

    22 jun 2014
    116
    41
    28
    NULL
    NULL
    Hai meiden heb 28 april mijn eerste echo ben dan rond de 8 weken. Eerste kindje dus super spannend!!

    Begin nu overdag vaker moe te worden. Dat ik zo ineens lig te slapen in de bank 😁 gelukkig slaap ik snachts nu wel beter al ben ik wel elke ochtend dik een uur voor me wekker wakker. En mijn borsten doen echt mega pijn en groeien naar mijn idee al volop!

    Succes met jullie eerste echo's

    Mag ik op de lijst? Datum gok ik op 8 december

    Groetjes dide
     
  19. anoniempje25

    anoniempje25 Actief lid

    4 feb 2012
    388
    0
    0
    Bij me lieve man!
    Gefeliciteerd en welkom Dide

    Voor de dames die vandaag een echo hebben succes!!
     
  20. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Pfff nachtdienst erop zitten. En daarna wel een uurtje slaap gehad.
     

Deel Deze Pagina