Balen Woerdie! Hopen dat het meevalt Combinatietest:Doen wij zeker wel. En we zijn ook zeker van wat we doen met welke uitslag. We hebben die met onze middelste ook gedaan. Bij de oudste niet, toen was ik pas 26 en ik weet ook eigenlijk niet of die toen al bestond. Vanwege een scala aan afwijkingen en problemen bij andere zwangerschappen zitten we sowieso in een protocol bij de gyn in het ziekenhuis met 1000 onderzoeken en controles. Vertellen: Onze oudste is er zo blij mee. Hij hoopt op een zusje, want een broertje heeft hij al :-D Misselijk: Gisteren de hele dag in bed gelegen en overgegeven Morgen moet ik de hele dag werken, zie er best wel tegenop.
Ik ben inmiddels nog 4x wezen plassen en niks meer gezien met afvegen... Hoop dat t veroorzaakt werd door de gezelligheid met manlief vanmorgen ☺️ Morgen gelukkig even spieken op de echo, ik hoop dat alles goed gaat met ons kleine frummeltje!! Zeker gaat ons kindje voor op m'n werk maar kan m'n collega ook niet zomaar in de steek laten en de cliënten ook Al niet,.. Zou ik nou krampen krijgen en als t erger word kan ik altijd nog kijken of ik naar huis kan toch?
Jazeker, zolang het nog goed voelt voor jou is het toch prima. En het feit dat je inderdaad verder geen krampen hebt of nog meer bloedverlies, klinkt jouw bedachte oorzaak best logisch
Gelukkig morgen echo woerdie! En we willen een mooie baby zien! Morgen 9 weken zwanger, joepie dat begint al ergens op te lijken. Kan niet wachten tot de hele wereld het kan horen
Welkom nieuwe dames Mavene dat gaat hard ik morgen nog maar 7 😉 Ik tel af nog 10 dgn tot echo, vrijdag over een week Heb even de bibbers trouwens vandaag ineens kwaaltjes zo goed als over.. Als dat maar geen slecht voorteken is ofzo
Had ik vorige week ook, maar vandaag echt mega veel last van bandenpijn en groeipijnen, dus wil niks zeggen meis!
Fidel ik had het weekend ook opeens geen kwaaltjes meer. Helemaal niet meer misselijk.. maakte me ook zorgen maar het is nu weer volop terug! Dus lekker van genieten als het ff wat minder is veel plezier en. Succes vandaag met de echo woerdie!
Hier voelde ik mij gister ook een stuk beter, heb mij weer beter gemeld op werk...maar vanmorgen werd ik wakker en alles is weer keihard terug...en nu vandaag werken van 14.00 tot 22.00 En mijn baas komt zo langs met mijn nieuwe contract ...hij weet nog niet dat ik zwanger ben hoor...klinkt lullig maar eerst teken ik en over 5 weekjes ofzo vertel ik het wel... Xx
Succes Woerdie alles zit vast nog goed!! Hier hetzelfde kwaaltjes komen en gaan. Vorige week zelf 4dgn weg dus was als de dood gelukkig bleek alles op de echo nog goed.
Succes met je echo Woerdie!! Zou ook niks zeggen hoor dames met een contract verlenging. Er wordt zoveel gediscrimineerd op dat gebied. Beter eerst de boel maar veilig stellen!!
Probeer er toch van de genieten als je je even beter voelt. Nog even en dan hoeven we ons daar niet meer druk om te maken, als we leven gaan voelen. Hier zijn de kwaaltjes nog volop aanwezig. Misselijk, zere borsten en zo moe. Laat de tijd maar snel gaan dan voel ik me hopelijk wat beter. Woerdie succes met de echo!