1 t/m 15 december 2016

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door 4dogs82, 23 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jij82

    Jij82 Bekend lid

    2 jul 2012
    771
    1
    18
    NULL
    NULL
    En in mijn onderrug (links, net boven mijn broek), doet het pijn en zit er precies 'iets los'...
    I know, rare uitleg maar als ik erover wrijf zit er echt precies iets los :p


    (sorry, klaagdag vandaag!!!)
     
  2. Desstiiny

    Desstiiny Fanatiek lid

    20 mrt 2012
    1.156
    99
    48
    Pijn in onderrug, steken bij blaas en/of plasdrang kunnen inderdaad duiden op een blaasontsteking. Iets wat blijkbaar vaak voorkomt tijdens een zwangerschap, dus zoals al gezegd werd: even je urine laten controleren bij de dokter:).
     
  3. Strandbal87

    Strandbal87 Actief lid

    13 apr 2015
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou inderdaad ook even plasje inleveren.

    Net controle gehad bij de vk: alles prima! Alleen zat mijn baarmoeder al op 1 vinger ONDER de navel terwijl hij gemiddeld nu net boven het schaambot uit piept. Verklaart wel mijn bandenpijn en flinke buik haha. Wel was de baarmoeder wat smaller dan gemiddeld, daar komt het waarschijnlijk door. Allemaal geen probleem, zolang ik maar mijn rust neem als mn buik vermoeid is.
    Bloeduitslagen waren ook prima, alleen is mijn vaccinatie voor rode hond uitgewerkt???? Op zich geen groot gevaar omdat iedereen in Nederland daarvoor geënt wordt, maar mocht ik van iemand in mijn omgeving horen dat hij rode hond heeft, moet ik wel gelijk contact opnemen. En na de zwangerschap mezelf nogmaals laten enten, was het advies. Het hartje weer mooi horen kloppen op 150 slagen per minuut. En ik heb een formulier meegekregen om een afspraak te maken voor de 20 wk echo. Vanmiddag als zoon op bed ligt maar eens bellen.
     
  4. Kimmiez

    Kimmiez Actief lid

    1 mrt 2016
    138
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mooi strandbal!

    Pff 10 weken voorbij nu en ineens is daar de man met de hamer...sinds dit weekend moe en niet vooruit te branden en afwezig. Ik ga moe naar bed en stap moe weer uit bed. Bleeghhhh
     
  5. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Hier gaat het kwa klachten echt op en neer ik had zaterdag een hele slechte dag. Erg moe en misselijk kon om alles huilen. Gister ging het weer beter en vandaag weer helemaal
    Prima. Druk aan de poets.
    Denk dat het er echt bij hoort dat het zo wisselt
     
  6. prima

    prima Bekend lid

    13 jan 2007
    549
    0
    0
    regio Utrecht
    Ik heb vorige week een echo gehad (toen 10.3dgn) en eerst volgende is pas met 20 weken weer. As Woe wel intake met verloskundige maar dan krijg ik geen echo. Ben dan 11.3 Zou ze dan wel het hartje laten horen denken jullie? Zou ik wel heel fijn vinden geloof ik. Sinds gisteren geen bloed meer sinds weken. Ook best fijn. ;)
     
  7. UmmK

    UmmK Bekend lid

    9 mei 2015
    777
    55
    28
    NULL
    NULL
    Ik denk het niet, misschien als je er even om vraagt of eventueel wat weekjes later even hartje luisteren? Ik heb strakjes met 15w en afspraak en dan gaan ze hartje luisteren
     
  8. Strandbal87

    Strandbal87 Actief lid

    13 apr 2015
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij hebben ze vandaag (13 wk) voor het eerst naar het hartje geluisterd. Anders je onzekerheid bespreken? Helemaal in combinatie met het bloedverlies kan ik me zomaar voorstellen dat je nog wel een extra echo tussendoor mag. Of eerder terug komen om naar het hartje te luisteren
     
  9. Antje88

    Antje88 Bekend lid

    8 mei 2013
    859
    13
    18
    Ik zou idd mn urine even laten checken Jij! Klinkt als een blaasontsteking.

    Fijn dat alles goed was Strandbal! Misschien omdat je naar voren draagt, je baarmoeder al zo duidelijk voelbaar is?

    Hier gaan de klachten ook met ups en downs. Vandaag eigenlijk wel een goede dag!

    Hier luisteren ze naar het hartje vanaf 14 weken, maar je kan het altijd vragen toch?

    Vandaag mooiste kado ever gehad! Tegen het advies van de echoscopiste in, ben ik toch met de angelsound gaan luisteren. Dacht, wie weet laat de kleine zich nu wel beluisteren op mn verjaardag. Ik doe dat ding links thv mn lies en BAM! Daar hoorde ik een techno beat 😍😍 Tranen sprongen natuurlijk gelijk in mijn ogen en mn vriend vond het ook geweldig. Mooier kado is er niet toch?
     
  10. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Wat mooi Antje! 🎉
     
  11. lin1989

    lin1989 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.215
    181
    63
    Wat mooi antje! Gefeliciteerd met verjaardag!

    Jij: er zit iets losin je rug? Ik heb nog nooit n blaasontsteking gehad.. maar n stramme spier kan zo ook n btje voelen! Hopelijk ist niks!

    Hier moet ik morgen op controle vanwege het spugen en afvallen. Zolang ik medicatie gebruik (primperpan) gaat t redelijk. Zodra deze is uitgewerkt ga ik weer spugen. Ik zit nog op hetzelfde gewicht als vrijdag. En als ik niet aankom laat ie me opnemen! Best lastig vind ik dat! Wil t liefst niks gebruiken. Maar zonder gaat het echt niet. Ben zo dankbaar voor deze zwangerschap. Alleen dit is wel n btje n domper voor me!
    Sorry meiden moest het eventjes kwijt!
     
  12. Jij82

    Jij82 Bekend lid

    2 jul 2012
    771
    1
    18
    NULL
    NULL
    Veel succes Lin1989, hopelijk geen opname :(

    Happy birthday Antje

    Ja, ik kan het niet goed uitleggen, maar als ik over dat punt wrijf is het net alsof er zo'n los stukje bot zit... Zal wel niet zijn maar weet niet hoe ik het anders moet uitleggen...
    Straks hopelijk op de bank wat tegen manlief vleien ;) Kan hij wat masseren ;)
     
  13. Smartie85

    Smartie85 Nieuw lid

    23 mei 2016
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Ik kom deze pagina tegen en hoop dat ik mee mag kletsen. Eerst wat over mijzelf, mijn naam is Marit en ik ben 30. Zwanger van onze tweede, uitgerekend op 6 december. Onze dochter is bijna 10 maanden dus de kindjes zitten dicht op elkaar. We wilden de kindjes redelijk snel achter elkaar, maar waren deze keer al zwanger voordat we serieus begonnen waren :) even schrikken dus maar heel erg gewenst.
    Behalve dat ik erg moe ben geweest de afgelopen weken en misselijk als ik niet regelmatig eet, mag ik wederom niet klagen.

    Ik heb niet alle 200 en heel veel pagina's terug gelezen maar hoop dat het met iedereen goed gaat en de zware eerste weken voorbij zijn.

    Groetjes, Marit
     
  14. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Welkom Marit

    Lin sterkte hopelijk geen opname voor jou!
    Ik val ook zo af terwijl ik niet spuug en gewoon eet ben al 4 kg afgevallen baal enorm want ben tenger en kan juist wel 4 kg erbij gebruiken.

    Antje super he dat hartje! Ik hoorde het eergisteren voor het laatst morgen naar de gyn.
    Misschien dat ik stiekum vanavond nog even luister.
     
  15. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Vervelend Lin, hopelijk kom je gauw iets aan!

    Apart Jij82, hopelijk helpt de massage ;)

    Welkom en gefeliciteerd Smartie! Hier ook een meisje van bijna 10maanden ;)
     
  16. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Gefeliciteerd Antje!

    Morgenochtend echo!! Zo spannend en benieuwd hoe ons wondertje gegroeid is 😃😍
     
  17. Lola3

    Lola3 Actief lid

    4 feb 2016
    317
    49
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Spannend Lieke! Ik heb morgen ook echo!! Ben ook zo benieuwd! Laatste keer was met 7 weken! Ik heb m morgen pas om 16:00u.. Van te voren werken, hopelijk zorgt dat voor wat afleiding!
     
  18. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Ik heb morgen om 10:30 echo dus dat valt mee niet zo laat gelukkig
     
  19. UmmK

    UmmK Bekend lid

    9 mei 2015
    777
    55
    28
    NULL
    NULL
    Lin, dat is idd een domper.. Hopen dat je gauw wat aankomt!

    Smartie, welkom en gefeliciteerd 😀

    Voor het lijstje, ik heb 08-06 de geslachtsecho
     
  20. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Ik mag om half 10 al :) donderdag geslachtsbepaling 😃
     

Deel Deze Pagina