1 t/m 15 december 2016

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door 4dogs82, 23 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    2.085
    216
    63
    Hoi Meiden,

    Ik val vanaf hier even in....
    Voel me totaal niet lekker al een hele tijd maar hoort er allemaal bij ;)

    Dames met bloedverlies... wat schrikken zeg.... Maar hoeft niks te betekenen.

    Welkom nieuwe dames... en gefeliciteerd met jullie zwangerschap.
     
  2. pienvd90

    pienvd90 Fanatiek lid

    15 feb 2016
    1.198
    608
    113
    Vrouw
    Hebben jullie ook zo last van je liezen? Ik heb last van links dat doortrekt naar mijn bovenbeen. Zou dat al banden pijn kunnen zijn?
     
  3. Melis123

    Melis123 Lid

    21 jan 2016
    56
    0
    6
    NULL
    Veluwe
    #323 Melis123, 7 apr 2016
    Laatst bewerkt: 7 apr 2016
    He meiden!
    Ik heb zo beetje geteld, en k denk dat ik rond 10 december ben uitgerekend. Hieronder mijn testjes vd afgelopen dagen .
    Heb verder geen kwalen, alleen erg gevoelige borsten..
    Gister een keer niet getest, kreeg een uur later gelijk te horen van mn vriend waar het testje was gebleven haha.

    25 april hebben we intake gesprek bij de vk. 2/3 weken later pas de 1e echo..

    Hoop dat het een blijvertje is,(veel stress afgelopen weken)
    Vanmorgen hebben we mn schoonvader is kunstmatige slaap laten brengen. Het is nu 5 weken dat we weten dat hij.maagkanker heeft, en dat ze er niks meer aan konden doen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  4. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Zo dat is veel bijlezen, ook veel nieuwe zwangeren zo te zien. Gefeliciteerd dames :)

    Kwaaltjes vallen hier wel mee, moeheid vind ik het vervelendste. Dus elke avond lig ik vroeg.

    Dat is zeker even schrikken als je bloedverlies hebt, hopelijk is er niks ergs voor jullie!

    Ik heb ook redelijk vroeg eerste echo , dat krijg ik bij deze vk erbij, je hoeft het niet te doen. Ze wilde bij mij eerste afspraak eerder doen maar ik heb hem zelf later verzet omdat ik dan hoop dat er meer is te zien op de echo, ben benieuwd maandag is het zover.
     
  5. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Yep vooral als k teveel gedaan heb voel k het meteen en trekt indd door naar m'n bovenbenen
     
  6. Chantallcindy

    Chantallcindy Fanatiek lid

    10 mrt 2012
    3.669
    26
    48
    Verzorgende ig
    Fijnaart
    bloedverlies hoeft niks te betekenen. Hier vorige zwangerschap tot ongeveer 16w bloed gehad hoeft ook geen oud bloed te zijn kan er ook gewoon bij horen

    Mamavandj meestal krijg je schommelden als je mks heb gehad anders pas later. Scheelt trouwens ook of je bij de vk of gyn loopt.

    Lieke spannend echo hopelijk idd iets te zien.

    Hier volgende week echo begin nu al nerveus te worden
     
  7. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    ja bij m'n jongste ook vanaf 6 weken en ben toen ivm bloedverlies met 5 weken geweest en klopte het hartje al!
     
  8. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Ik loop gewoon bij verloskundige ga vanaf 20 weken naar zkh
     
  9. Desstiiny

    Desstiiny Fanatiek lid

    20 mrt 2012
    1.156
    99
    48
    Ha meiden,

    Graag wil ik meedoen met jullie groepje :)!
    Ten eerste iedereen van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!

    Als mijn berekening klopt ben ik vandaag 5 weken zwanger en uitgerekend op 8 december.
    We zijn sinds maart 2015 begonnen voor een 2e kindje en nu ontzettend verrast door deze zwangerschap, want heb onlangs weer 3 miskramen achter elkaar gehad en we hadden besloten om tot de zomer wat afstand ervan te nemen om weer een beetje bij te komen van alles.

    Net ook klaar met een vitamine D kuur van 10 weken, want bleek na een bloedonderzoek tekort te hebben (+ B12 waarde was aan de lagere kant als het specifiek gaat om zwanger worden/blijven).... maar goed toen ineens met Pasen weer vermoeider aan het worden en dinsdag de 29e had ik ineens een sterke testdrang en heb toen testen gehaald....1 keer raden wat daar met 5 minuten ineens heel licht zichtbaar was.

    Mijn eerste echo staat gepland met 8 weken op 28 april. Spannende weken weer, maar ik probeer het het maar los te laten..uiteindelijk heb je geen controle over het beloop ervan.
    Enigste wat ik niet kan laten is mijn testdrang, zoals te zien op de foto's:):D
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.069
    1.037
    113
    Vrouw
    Hoi allemaal! :)

    Gefeliciteerd met jullie zwangerschap :D

    Ik wil graag met jullie meekletsen als dit mag? :)
    25 jaar, zwanger van mijn tweede kindje. 13 december 2016 uitgerekend!
    Hiervoor 1 miskraam gehad.

    Hierbij mijn testjes van 12 dpo en 15 dpo (daar is de testlijn zelfs knallender dan controle) :D. Nog nooit zo vroeg zulke knallers gehad! Bij mijn zoon en vorige zwangerschap op 12 dpo een heel licht streepje :). En voor het eerst geen innestelingsbloeding, vorige keren wel (zegt idd niks dus, bloed. Bij mijn zoon een week lang, ook met rood, bloed verloren :) en hij is kerngezond! Vorige keer minder en dat ging alsnog mis).
    Maar moet wel zeggen dat het me een hoop stress scheelt om een x geen innestelingsbloeding te hebben. Deze zwangerschap zit nu dus al vol verrassingen :)

    Ik ben heel moe en was voor mijn positieve testen al misselijk (dacht dat ik ziek werd). Onstilbare honger. Verder hormonaal :p ... dorst ... 's nachts wakker worden om te plassen en levendige dromen.

    Ik heb 2 mei afspraak bij de verloskundige. Dan ben ik 7+6 weken zwanger. Ik krijg ook een echo. :)

    Bij mijn zoontje woonden we nog ergens anders en daar heb ik met 10+5 weken eerste echo gehad. Vorige x met 7+5 en daar was te zien dat ons kindje niet goed groeide en hij/zij een trage hartslag had; dit ging mis.
    Nu hopen we dus dat alles goed gaat. We gaan er vanuit!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Welkom nieuwe meiden!!
     
  12. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Vandaag laatste testen gedaan.... Nu stop ik ermee. Donkerder zullen ze niet worden denk ik. Ga nu genieten.... Wat zeggen jullie van het rijtje?
     
  13. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Mooi rijtje hoor ;) al mijn testen kan je zien in m'n profiel.

    Welkom en gefeliciteerd nieuwe dames!
     
  14. Kahlan83

    Kahlan83 Bekend lid

    24 jul 2013
    904
    0
    16
    Hier is na twee dagen bruinverlies net het rood doorgebroken, dus wij mogen weer opnieuw beginnen.

    Ik hoop dat jullie allemaal een super zwangerschap tegemoet gaan met ontzettend veel mooie baby's in december!!!

    Liefs
     
  15. ingie87

    ingie87 Actief lid

    7 mrt 2015
    126
    0
    16
    Kahlan83 Wat ontzettend rot! Veel sterkte voor jou en je partner. Hopelijk komt er snel weer een zwangerschap die wel blijft.. Xx
     
  16. Desstiiny

    Desstiiny Fanatiek lid

    20 mrt 2012
    1.156
    99
    48
    O nee Kahlan83, zo kort er maar van mogen genieten :(! Sterkte ermee en ik hoop voor jullie dat een volgende zwangerschap wel goed mag verlopen.
     
  17. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.069
    1.037
    113
    Vrouw
    Sterkte :( ... niet leuk. Hopelijk snel zwanger van een plakbaby.
     
  18. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.069
    1.037
    113
    Vrouw
    Mooi rijtje hoor! Loopt netjes op :)
     
  19. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Wat verdrietig Kahlan! Heel veel sterkte en ik hoop dat je gauw weer zwanger zal zijn! Sterkte met alles! :(
     
  20. pienvd90

    pienvd90 Fanatiek lid

    15 feb 2016
    1.198
    608
    113
    Vrouw
    Ah wat heftig zeg! Heeeel veel sterkte! Hoop dat mijn bruinverlies niet doorzet
     

Deel Deze Pagina