Baby is alles goed. Baarmoedermond nog mooi dicht en lang. Crp moeten we nog afwachten maar witte bloedlichaampjes zijn wel verhoogd. Kan nierstuwing, blinde darm of het schoppen van de baby zijn (op de verkeerde plek). Morgen bellen en nu naar huis mijn eigen bed in.
32 weken dansje! Vanmiddag pret echo, Heb er zin in. Ik hoop dat het mee valt krakeling en dat de baby gewoon op een gekke plek schopt.
Thanks dames! Ze heeft er gistermiddag voor het eerst geslapen, na wat drama Gisteravond was het niet te doen! M'n man was er ook niet, dus ik ben uiteindelijk met haar op ons eigen bed in slaap gevallen om half 10 en toen ik een uur later wakker werd en haar in haar eigen bedje wilde overleggen had ik zo'n enorme bandenpijn dat ik haar maar in t ledikantje naast ons bed heb gelegd was gewoon marteling van m'n banden geweest als ik verder was gaan lopen met d'r, plus het risico dat ze weer zou gaan huilen De kasten zijn van LeenBakker Koekie Wat naar krakeling! Hopelijk is het nu weer goed allemaal.. Veel plezier onzekeredame!!
Dat is schrikken krakeling! Gelukkig ben je inmiddels weer lekker thuis. Hopelijk zijn de andere uitslagen ook goed. Hoe voel je je nu? Wat een toeval, precies op dezelfde dag horen dat het fout zit en nu in hetzelfde 'uitgerekend' topic. Nog even en dan kunnen we allemaal onze kleintjes zien, vasthouden en knuffelen 😍. Ik hoop dat dat het laatste puzzelstukje gaat zijn om het afgelopen 1.5 jr te verwerken. Ik voel ook alleen maar trots en blijdschap als ik aan het manneke in mijn buik denk. En al helemaal als ik dan aan de toekomst denk: strandbal met haar 3 mooie, lieve, stoere mannen om zich heen! Haha rustige baby ochtend! Gelukkig hebben ze naderhand allemaal goed van zich laten horen! Eigenwijze boefjes zijn het, nu al! 😉
4dogs, geef het de tijd. Zoontje wilde in het begin ook niks van zijn kamertje weten. In het begin speelde hij op zijn kamer zodat het 'eigen' voelde. Later inderdaad alleen de middagdutjes en tenslotte ook de nachten. Heeft ons al met al 3 weken gekost. Op den duur moesten we wel 'de knop' voor hem omzetten; samen zijn oude slaapplaatsje opruimen en (op een liefdevolle manier!) voet bij stuk houden. Naar zijn nieuwe kamertje blijven brengen en er inderdaad bij blijven logeren.
Dank je Strandbal, indd is het nu een kwestie van geduld en niet teveel verwachten. Ik ben blij dat je ook zegt "bij hem logeren". Ik word op m'n Facebook door sommige voor gek verklaard.. nou ik vind dat mijn meisje zich fijn en veilig moet voelen
Onze dame is heerlijk gegroeid! Qua lengte benen en hoofd zat ze rond 32.3 en qua buik gewoon al over de 35 weken! 2100 plus gram was geschat gewicht nu. Ze ligt al lekker laag met haar hoofd naar beneden . Ze zag ook al dat ze een flinke bos haar op haar achterhoofd had hihi. Placenta begon te verkalken , dus ze verwacht heel voorzichtig dat deze dame vroeg gaat komen.
Oh spannend onzekere dame..... hoop niet al te vroeg'. Gewicht is mooi! Dat is ene voordeel mocht ze wat eerder komen.
Gewoon je gevoel volgen 4dogs! Iedereen doet het op zn eigen manier hoe hij denkt dat het goed zit. Zolang man en ik maar op 1 lijn zitten, maakt het me niks uit hoe de rest er over denkt!
Hoera... vandaag een co-sleeper gekocht! Lijkt me zo fijn straks met de borstvoeding 😊 Hoef ik m'n bed niet meer uit. Verder ben ik nu halve dagen gaan werken in overleg met de vk. Heb de hele dag harde buiken die gelukkig wel weer afzwakken in rust, maar devk vond dit toch wel een teken dat ik het rustig aan moet doen. Gelukkig beweegt de baby heel goed! Trappelt er lekker op los in m'n buik.
Wat vervelend krakeling! Hopelijk blijft de buikpijn nu weg! Strandbal fijn om telezen dat je enorm geniet van je zwangerschap! Koekie hoe gaat het met de groei van je kindjes? 4dogs dat zal even wennen zijn voor je meisje! Hopelijk wend het snel! Wat fijn dat het goed gaat onzekeredame. Spannend! Hier dit weekend n klap gegeven op het kamertje! Blij mee! Nu aan de was beginnen!
Spannend onzekeredame! @4dogs wij zijn ook begonnen met camping bed in z'n nieuwe kamer en na een week wennen weggehaald en toen ging ie z'n peuterbed in. Daarna geen probleem meer geweest. Kleintjes moeten altijd even wennen. Nieuwe kamer en nieuw bed is toch heel wat als ze zo klein zijn. Ik betrek hem ook bij de zwangerschap zoals meenemen naar de echo's en controles in het zh en hij vind het wel erg interessant en weet waar de baby is inmiddels hihi zo schattig! Komt vast goed echt @krakeling hoe is het nu? Heel eerlijk herken ik je pijn wel. Kan zeker je nieren zijn die stuwing geven of je darmen. Maar snap wel dat je ervan schrikt. Heb me een partijtje last van m'n onderrug en bekken. Doet echt even zeer allemaal. Even rustig aan komende dagen.
Lieke, mijn meisje gaat ook overal mee naartoe, maar snapt er nog niet echt wat van denk ik? Ze aait wel vaak over m'n buik vooral als ze in een winkelwagentje zit, heel schattig Ze heeft vannacht goed in d'r eigen bedje geslapen wel eerst met mij op het 1 persoonsbed in slaap gevallen daarna overgelegd en ben ik in mijn eigen bed gaan liggen, de deuren open gelaten, kamers zitten tegen elkaar. Vanmorgen werd ze vrolijk wakker Ik ben ook benieuwd hoe het met Koekies kleintjes gaat!?! Onzekeredame, met welke termijn is je 1e geboren?
@lieke: Vanmiddag den nierecho. Gister kwam de pijn weer opzetten en in overleg met het ziekenhuis vandaag een echo. (Zolang de baby goed beweegt kunnen ze weinig ). Vannacht van de pijn niet op mijn rechterzij kunnen liggen en rechterbeen trekt ook. Manlief werkt vandaag gelukkig thuis dus die kan me rijden. Werk heb ik maar afgebeld aangezien recht zitten ook pijnlijk is. Voor 32+3 heb ik een bescheiden buik dus snap wel dat van binnen het een en ander in de knel komt te zitten. @4dogs. Mooi dat ze vrolijk wakker werd . @onzekeredame: goed nieuws dat alles goed gaat! @lin: Kamertje is dus helemaal af??
Update: rechternier is gestuwd . Bevallen is volgens de radioloog de enige oplossing. (Doen we nog maar ff niet). Nu op de poli voor verdere info
Gestuwd? Nooit van gehoord (alleen van stuwing in je borsten), maar ligt je nier klem ofzo?? Rustig aan doen! Hopelijk gaat het gauw beter!!
Was je bloeddruk nu te laag of te hoog vorige keer? Sorry weet t ff niet meer! Yaisa leuk n cosleeper. Ik heb er ook 1! Welke heb je? Krakeling. O nierstuwing is niet fijn! Sterkte