@Chats de fysio heeft het even goed los gemasseerd. Daarna even een paar uur pijn vrij rondgelopen heerlijk. Ze konden nu nog niet goed zien waar het vandaan kwam. Alle spieren waren nu zo gespannen door afgelopen weekend. Dat elke beweging pijn doet en voor hun dus moeilijk te zien is waar het aan ligt. Heb nu wat ontspanningsoefeningen mee. En volgende week weer terug komen. Ik werk 3dagen in de kinderopvang en een halve dag in de ondernemingsraad. Maar de ondernemingsraad ga ik laten vallen na mijn bevalling. Ik heb daar grote moeite mee. Maar ik weet dat het voor mij en mijn gezin wel meer rust gaat geven. Nu werk ik even niet, met die pijn. Kan ik thuis niet eens normaal functioneren. Laat staan op een babygroep.
Oo ja en @Chats Gefeliciteerd met jullie mooie echo weer. Wat is het al goed te zien allemaal. Ben benieuwd wat wij morgen te zien gaan krijgen
Wauw chats wat een prachtige echo. Morgen zijn wij weer aan de beurt. Ik vind het allemaal nog zoooo onwerkelijk. Het is net of het niet over mezelf gaat. Ook als de echo wordt gemaakt. Zo apart!! De zwangerschapskleding ben ik nog niet aan begonnen. Mijn spijkerbroeken kan ik niet meer aan maar ik draag graag jurkjes dus die zitten nu prima. Sommige zie je teveel buik dus die laat ik in de kast. Ik werk full time in het onderwijs. Ik denk dat ik 1 dag minder ga werken en mijn vriend ook 1 dag minder. Maar dat lijkt nog zo ver weg, net als kraamzorg dus daar moeten we nog overnadenken,
@ Chats mooie echo zeg! Hier ook vanavond de Termijnecho gehad, ben zelf iets vooruit gezet, uitgerekende datum is nu 6-12-17. Verder alles prima kleintje groeit goed en was al 3,71 cm Hoe gaaf al bijna 4 cm haha.
@Chats wat een mooie duidelijke echo, en wat fijn om je kleine weer te zien . @Ziva15 alweer wat langer zwanger dat je dacht is altijd prettig bij het aftellen. Hier heb ik al wel een kraamzorg gekozen maar nog niet gebelt , binnenkort maar even doen @sereenalian wat fijn dat de fysio heeft geholpen lucht altijd op. Ik doe zelf een opleiding (thuisopleiding ) en een dag vrijwilligerswerk bij mijn oude stage op het kinderopvang. erg leuk☺️ Dus het valt allemaal bij mij nog mee . Hierna nog 3 jaar en ben ik klaar maar naardat ik met deze klaar ben zien we wel wanneer we de vervolg opleiding doen, gelukkig ben ik alweer bijna klaar met deze .
@Chats ik heb nog niks geregeld ivm mijn man veel werkt en de komende dagen weer een paar dagen vrij heeft. wat ik ook zo mooi vind aan je echo, dat je baarmoeder net een hartje is
Oh wat heerlijk Boedah! En wat super dat je het hartje kon horen. Hoelang ben je nu precies? Kraamzorg heb ik ook nog niet geregeld, ga ik na de volgende echo doen. Zie nu al op tegen kraamzorg, ik ben lekker op mezelf en vind het helemaal niet fijn als er een vreemde in mijn huis rond loopt. Dus ik ga voor het minimale aantal uren zorg. En mijn schoonmoeder is er dan ook trouwens. De kraamverzorgende hoeft voor mij geen broodje te maken ofzo, of de wc schoon te maken. Ze hoeft alleen maar naar mij en de baby te kijken en ons te verzorgen. Voor de rest verwacht ik niets! Ik denk dat ik ga voor de kraamzorg die verbonden is aan het ziekenhuis. Lijkt me wel praktisch! Vannacht was ik trouwens wakker geworden omdat ik moest plassen, maar was echt kei duizelig. Stond te tollen op mijn benen! Ik had op mijn rug geslapen, en denk dat dit de oorzaak was! (Ik was ook redelijk snel opgestaan) Vanmorgen had ik er nog een klein beetje last van, maar nu niet meer! Ik houd het natuurlijk wel even in de gaten. Denk niet dat het mijn bloeddruk was, 2 mei was die nog perfect. (Maar kan natuurlijk altijd veranderen) Hoe is het verder met jullie? Voor de dames die last hebben van misselijkheid. Neemt het al ietsjes af? Lijkt me echt heel naar als je zo misselijk bent.
@Prettykitty hier gaat t wel goed met de misselijkheid! Echt Zo anders dan bij mn dochter! Toen was het echt de volle 40wk feest en nu heb ik maar een paar ochtenden de wc bezocht Ergens maakt dat me ook wel weer onzeker hoor maar goed mag morgen weer even kijken
10+2 ben ik nu pretty kitty! Het was wel weer een inwendige echo, terwijl het vorige week bij de verloskundige al via mijn buik ging, Maarja.. Dat tollen op Mn benen herken ik helaas, alleen dan van Mn bloeddruk. Wel even in de gaten houden inderdaad! Bij mij gaat het ook beter met de misselijkheid! Wel fijn hoor.. het is nu alleen smorgens nog, of als ik niet optijd eet.
Echo is in het ziekenhuis gemaakt dus daardoor miss duidelijker?? Ik mag nu naar de verloskundige heb over 2 weken intake en hoor dan wel wat ik allemaal mag regelen. Ben ook vanwege de misselijkheid nog helemaal niet bezig met kraamzorg haha De misselijkheid is nu te doen door de medicatie. Avonden en ochtenden blijven niet leuk met veel kokhalzen en evt overgeven. Ik kan iig weer werken en werk fulltime dus wel fijn voor mijn collega's haha. Straks ook minder werken maar hoe en wat komt nog wel..... Fijn lies1611 dat je nu niet zo misselijk bent. Kan me idd goed voorstellen dat dat je ook onzeker maakt. Succes morgen! Laat je nog ff foto showen? @Samantha dat had ik nog helemaal niet gezien haha idd een hartje met ons grote wonder erin! Moet zo zijn.... lijkt me haha @ Boeddha fijn dat alles goed was enne bijzonder dat geluid van het hartje
Vandaag een pracht mini mensje gezien. De meting gaf precies tien weken aan dus het loopt exact op schema. Vervelende bijkomstigheid is dat bij mij. Op school de vijfde ziekte is geconstateerd. Nu mag ik dus niet werken. Ga morgen bloedprikken en hoop heel snel uitslag te hebben met een positief bericht dat ik resistent ben dan kan ik weer lekker aan het werk.
@Nic82 wat leuk , en gelukkig was alles goed. Ik werk op een kdv en dachten dat een kindje ook de 5 de ziekte had , ik heb ook bloed geprikt en alles was goed , volgens mij heeft 60 procent de 5 de ziekte wel gehad en als je veel met kinderen werkt lijkt me de kans groot dat je resistent bent. @Prettykitty wat vervelend die misselijkheid, gelukkig valt het nu wel mee . @Boedah wat fijn dat je weer het hartje heb kunnen horen. Ik heb ook nog geen kraamzorg geregeld . Wij hebben hetzelfde als prettykitty dat we liever alleen thuis zijn . We haddenbij me vorige kraamtijd een lieve meid hoor maar Ooh zo druk, nu aan kijken ervoor en dan aangeven dat we een rustigere graag op prijs stellen . Later werkte dezelfde kraamverzorgster bij mij op het werk Dat was wat vreemd Hihi . Hier verder alles goed en volgends mij hebben we 14 juni zo even uit me hoofd de geslachtsbepaling. En we gaan 3 juni naar mijn vader en gaan we het nieuws bekent maken . Mijn vader woont op anderhalf uur rijden hier vandaan . Wie heeft er leuke ideeen om het te zeggen tegen je vader en moeder
Nou ik kan mn foto niet uploaden want hij is te groot en ben te digibeet om het op te lossen.. Anyway m'n echo was helemaal goed! Zou nu 11+2 zijn dus ze houden 5dec aan als uitgerekende datum. Bijzonder hoe compleet zo'n minimensje van nog geen 5cm is.. Mn vriend kon helaas weer niet mee dus denk dat we over een paar weken een geslachtsbepaling laten doen zodat hij wel mee kan.
@Lies1611 spannend de geslachtsbepaling wanneer heb je die geplant ? het s echt heel mooi het verbaast me elke keer weer hoe snel dat gaat , handjes, beentje voetjes , blijft mooi om te zien.
Ik heb hem nog niet gepland aangezien ik het rooster van mn vriend nog niet weet haha. Maar dat zal over een week of 4/5 zijn. Voor de dames met kinderen, weten zij het al? Hoe heb je het verteld? Zo niet, wanneer??
Hier weer een super mooie echo vanavond! Hummeltje zwaaide even, waarna het de rug naar ons toekeerde. Net zo'n druktemaker als onze dochter. Onze dochter is nog wat te jong om echt te beseffen dat er een baby komt, maar ze weet het al wel. Geeft af en toe een kusje op m'n buik, zo lief! Ook mijn foto is te groot, en heb ff geen zin om m aan te passen Volgende afspraak is 12 juni, gewoon reguliere controle.
Ik wilde mijn echo ook plaatsen, maar ook die is te groot helaas.. Leuk om het te gaan vertellen samantha. Bij ons was het heel simpel omdat iedereen door de ivf al wist dat we mochten testen. We hebben ouders en schoonouders een bos bloemen gegeven met daar tussen in een propje sokjes, leek net ook een bloemetje. Maar ik snap dat als het een echte verrassing is, je het misschien liever uitbundiger verteld. Veel plezier iniedergeval! Wat fijn dat de misselijkheid enigszins te houden is door de medicatie chats. Echt heel vervelend als je er zon last van hebt!
Goedemorgen dames, Beetje late reactie. Maar ben de laatste paar dagen zo moe. Dat ik elk rust momentje die ik kan krijgen even ga liggen. Helaas staat mijn zoontje het niet heel vaak toe. Onze echo was helemaal goed. Ook hier zwaaiende armen en benen gezien! Heel fijn en geruststellend. Ik wil het zo graag aan iedereen persoonlijk vertellen. Maar door de moeheid kom ik nergens Dus moet maar even geduld hebben. Nog een paar weken en dan kan ik de kleine al voelen bewegen. Bij zowel mijn zoontje als mijn dochter voelde ik ze al bij de 14/15 weken. 9juni gaan we naar het hartje luisteren. Dan neem ik mijn kids ook mee. Mijn dochter snapt alles zo bewust. En ik denk dat het voor mijn zoontje het zo ook weer even wat echter word