Haha die wasjes, ik ben blij dat ik ze er nog niet bij heb... Heb eerst nog wel voldoende van manlief, mezelf en dochterlief die bezig is met zindelijk worden haha Dochter mag vanaf volgende week naar de peuterspeelzaal! 2 ochtenden in de week. Ik vind t zo spannend!! Net gebeld door de cardioloog, kan vlg week vrijdag al terecht. Ben benieuwd... Ik heb dat ook wel hoor @Prettykitty, ik vind het zo bijzonder dat dit ons voor de 2e keer gegund is, zo'n wondertje in m'n buik. Ben zo benieuwd ook hoe t eruit ziet, of t op grote zus lijkt etc. Hier nog 5,5 week ongeveer, slaat nergens op hoe snel t allemaal gaat...
Nee hoor, eerste, tweede of derde kindje het blijft een onwerkelijk iets Mijn vriend en ik zeiden het laatst nog tegen elkaar, toen mijn buik weer lekker druk op en neer ging en de kleine fanatiek bezig was, de baby zit daar gewoon zo tastbaar al maar nog niet zichtbaar. Wij kunnen ook niet wachten tot hij er is, de kids kijken er ook enorm naar uit en beginnen langzaam ongeduldig te worden haha.
@Prettykitty ik zou idd kijken hoe het zit met vergoeding. Destijds kreeg ik hem geheel vergoed, ik was toen aanvullend plus verzekerd haha nu iets minder goed.. Maar goed, ik heb hem dus al
Bijzonder is het zeker! Wij zeggen vaak tegen elkaar: toen ze het terug plaatste moesten ze onder de microscoop kijken of het slangetje leeg was, nu is het een baby'tje wat schopt, draaid, en alles erop en eraan heeft zitten!
Ik blijf het ook onwerkelijk vinden hoor. Hopelijk over niet al te lang weer een kleintje erbij.. kan me er ook dit keer niet echt een voorstelling van maken. Nu het idee er is dat ze over een week toch wel gewoon kan en mag komen begint mn drang om alles af te krijgen wel te komen.. we hebben nu wel echt een bizar grote hoeveelheid kleding in de kleine maatjes dus misschien dat ik nog maar de minst leuke dingen weg doe naar mn schoonzusje Nog even geduld damesssss
Hey meiden Alles oke met jullie? Hier gaat alles wel en doe ik rustig aan haha.. Ik ga vande week maar is me kinderwagen bestellen..die had ik nog niet besteld en eigenlijk ook vergeten..hebben jullue nu ook allles in huis? Ik alleen nog kinderwagen en dus nutrilon standaart halen en dan ben ik er hoop ik? Gaan de meeste van jullie borsrvoeding geven?ik ben echt alles vergeten wat er geschreven word hier haha.. Bij wie gaan jullie andere kindjes als jullie gaan bevallen? Mijn moeder komt na hier en brengt dan de oudste na school en dan met me andere dochtertje ma spelen en vervelen en wachten haha.. Hoop aan de ene kant een vlotte bevalling en mischien gewoon geen pijnmedicatie en aan de andere kant denk ik gewoon pijnmedicatie en wachten tot ik kan gaan persen..nou dat ik al die 2 bevallingen heb mee gemaakt wat echt nie leuk was ben ik bang dat ik zometeen niks voel wat fijn is natuurlijk maar voel me dan gewoon mischien weer heel anders omdat ik het zelf niet kan ofzo..snappe jullie het een beetje Najah fijn dat de meeste van jullie lekker nuchter zijn en ik dus gewoon bang haha.. Fijne dag vandaag meiden..wie ow wie gaat als eerst bevallen..haha ik weet me datum trouwens al wanneer ik ga bevallen dat word week 38
Ik doe mijn 34 weken dansje! Ik ga flesvoeding geven. Kinderwagen heb ik al een hele tijd. Moet wel nog kruiken halen... dat is volgens mij het enige wat ik nog nodig heb. Hier ook alles oké. Vannacht ging ik plassen. Maar op een of andere manier kon ik niet gaan zit en want de baby zat in de weg ofzo.. Was echt heel raar! Ik kon van staan niet naar zit, deed echt ongelooflijk veel pijn. Maar na een minuut lag de baby anders denk ik en kon het wel. Ik dacht even oh god hij komt toch niet nu al he.
Grappig dat jullie het ook nog zo onwerkelijk vinden. Ik weet trouwens wel dat ik een goede moeder zal zijn, en heus wel een baby kan aankleden enzo. Maar als ik er aan denk word ik wel heel onzeker. Zo van zal ik het wel goed doen. (Echt achterlijk, want met logisch nadenken kom je al een heel eind) en zo moeilijk zal het niet wezen. Maar toch... ik denk dat mijn faalangst van vroeger komt opspelen ofzo. Herkennen jullie dat ook? Net als de baby voor het eerst in bad doen. Ik denk dat ik mijn vriend de leiding laat nemen (meestal doen de mama's dat toch en de papa's helpen... nou ik wil het anderssom) gewoon omdat er dan iemand op mijn vingers staat te kijken. En ik ben als de dood dat ik mn baby laat vallen.
Hahaha @Prettykitty dat herken ik. Maar! Ik heb mn dochter nog nooit laten vallen. Heb dr wel op andere manieren per ongeluk pijn gedaan maar niet laten vallen. De eerste dagen heeft mn vriend dr voornamelijk in bad gedaan omdat ik nogal gammel was. En gefeliciteerd! Ik ga ook voor flesvoeding, dat moet ik nog halen net als flesjes.. @kroelen Hier ligt het een beetje aan wanneer ik naar het zkh moet. Het word of de go of mn vader. Heerlijk dat je al weet wanneer het gaat gebeuren! Kinderwagen heb ik nog staan dus dat scheelt een hoop.
Hier de kinderwagen al een poosje staan. Ik ga flesvoeding geven, donderdag toevallig een pak Etos in huis gehaald. Flesjes heb ik ook al, die kleinste zijn van Philips avent? Iets grotere van difrax. Hoeveel hebben jullie er daar an in huis? Hier vannacht zo weinig geslapen, en verkouden aan het worden, voel me niet echt fijn. Vanavond nog een verjaardag, dus nu maar even op de bank. Alleen slapen lukt nog steeeeeds niet
Ik zou er niet te veel doen want je weet niet hoe je kind op bepaalde flessen reageert. Onze dochter kreeg van avent krampjes dus we zijn na enkele weken over gegaan op dr brown. Daar gaan we nu mee beginnen. Ik denk dat we genoeg hebben aan 2 kleine flesjes (en we hebben 2 grote staan nog). Ze zijn snel genoeg bijgehaald ook..
Ik heb nu 2 van die avent, en dan wat grotere van difrax (ik gok een stuk of 4) daar kom je het eerste poosje wel mee door neem ik aan toch?
Mijn moeder staat standby dag en nacht rond die tijd dus die kan ik altijd bellen en woont hier 10 min vandaan. Ik ga borstvoeding geven, bij onze dochter ook gedaan.. valt me op dat er hier veel al sowieso weten dat ze flesvoeding gaan geven! Wil echt geen discussie starten hoor, ieder zijn eigen keuze. Maar viel me gelijk op! Kinderwagen duurt meestal wel even toch voordat die geleverd kan worden? Ach ja je hebt hem ook niet gelijk nodig mocht hij er nog niet zijn... hier is eigenlijk alles wel in huis!maar goed we hadden ook nog alles van onze dochter..
Haha ja viel mij ook op. Ik heb het bij de eerste geprobeerd. Mn productie kwam maar niet op gang en mn dochter viel enorm af.. ze wilde niet aan de borst dus moest kolven. Al met al gingen we er samen zowat aan onderdoor. Dus zolang het er deze keer niet uit spuit ga ik voor flesvoeding!
Voeding: ik ben er uit en ga weer voor borstvoeding. Bij de oudste twee ook gedaan tot ze vier en zes maanden waren en hoewel ik dit keer enorm twijfelde kwam het subtiel toch weer uit op bv. Ik vind het te mooi om niet weer te proberen en dat heeft mijn twijfel doen wegnemen. Flesjes: Die heb ik uiteraard wel een paar gekocht; 3 kleine Difrax flesjes en vanmiddag een speciale borstvoedingfles met twee extra spenen. Zo kan vriendlief een keer een gekolfde voeding via de fles geven als de voeding eenmaal goed op gang is en straks ook voor bij schoonouders en opvang als ik weer moet werken. Kinderwagen: die staat hier al echt heel lang haha. Ga hem in de eerste week van mijn verlof wassen, ofja de hoes van het matrasje en de binnen bekleding zodat ie ook lekker fris is.
Oh nee Jairy, wat zeg je nu! Nog meer was werk totaal niet gedacht aan de kinderwagen! En Boxkleed trouwens ook niet bedenk ik me nu.. Als ik fut heb vanmiddag maar doen, man naar Ajax dus huis voor mezelf! Maar nu met verhoging (37,8) wakker in bed, dus wie weet hoe ik me voel straks..
Flesjes : Ik heb er twee van Dr. Brown. 1 van Avent, 1 kleine van Difrax, en nog een hele mooie van Difrax. (Hoop stiekem dat hij daar graag uit zal drinken) @Lies1611 Haha gelukkig herken je het. Vond mezelf al een beetje raar . Per ongeluk bezeren kan natuurlijk altijd. Zo ben ik vroeger eens met de maxi cosi naar voren geklapt. (Gelukkig stond hij op de grond en viel het heel erg mee, maar me ma was er ziek van) en je wilt als mama natuurlijk alles perfect doen.. dus vooral je kind geen pijn doen. @Boedah Bah! Beterschap! Je voelde het al aankomen he? Hoop voor je dat het inmiddels over is en je je wat beter voelt. Mijn ma kwam gisteren weer met een pakje aanzetten. Te lief natuurlijk, maar hij heeft al zoveel kleding. Wij moeten vandaag maar weer eens voor een geboortekaartje kijken. Ik ben een beetje besluitloos. Voor meisjes heb je zooooveeeeel leuke, maar voor een jongen vind ik het erg moeilijk. Ik ben een zeikerd, want het meeste is met blauw. (Nu heb ik dus liever mintgroen) en op de meeste zitten sterretjes. (Ik vind sterretjes leuk, maar aan de andere kant vind ik het dan net alsof je kindje een sterretje is geworden) Zie je, ik ben echt een zeikerd.
Hey meiden! Oooh die angst om te laten vallen, zoooo herkenbaar! Hier deed manlief dochter voor t eerst in bad, voor t eerst verschonen etc. Ik lag nog plat in het zh. Maar hij deed het fantastisch! Toen ons meisje 9 maand was is ze uit ons bed gevallen, ze kon wel al omrollen, maar dat had ze nog nooit gedaan in het dikke winterdekbed dat op ons bed lag, toen ik heel ff snel wat uit de badkamer wilde pakken (3 meter verderop) lag ze er ineens naast. Wat verschrikkelijk was dat! We zouden die avond naar een concert gaan, en ik was in staat om thuis te blijven, zo beroerd was ik er van... Gelukkig niks aan de hand, maar dat vergeet ik nooit weer. Geboortekaartje zijn we uit, alleen de teksten nog... Ik krijg nu ook was stress. Net afgesproken dat al het babyspul a.s. week bij m'n schoonouders weggehaald wordt, en dan kan ik gaan wassen en schoonmaken. De box ga ik opzetten, dan kan de vluchttas enzo daarin. Flesjes heb ik van Dr Brown, die bevielen ons en dochterlief t best. Maar ik hoop dit keer wat langer bv te kunnen geven, ik lek nu al behoorlijk, dus aan de productie zal t wederom niet liggen hahaha Oooh ik heb nog een heeuul nare constatering gedaan gister. Ik ging me maar weer eens scheren 'down under' en ik voelde ineens wat geks, dus ik spiegel erbij, nou t ziet eruit alsof ik al bevallen ben! Lijkt wel een spatader ofzo... Ik moet morgen weer naar de vk, zal dr eens vragen of ik er wat mee moet...