Misschien moet ik idd nog leren ontspannen. Ik ben al lang blij dat ik vannacht goed geslapen heb Dat scheelt ook weer. Vanochtend enorme stuwing en T dronk alles tot de laatste druppel. Nu met kolven 100cc... De LK adviseerde om tussendoor even 5 minuten niks te doen en dan weer te kolven. Dus maar even forummen Een kopje thee ofzo vind ik knap lastig wanneer ik dubbelzijdig kolf, haha Dat geeft nog meer stress Fijn dat het in de dierentuin zo leuk was! Mooi hè, die apen. Toch weer een bevestiging van hoe de natuur bedoeld is als je er dan zelf ook staat met de draagdoek. Even terug naar de roots Dat ik niet meer hoef te werken geeft inderdaad een hap lucht! Zeker omdat we ook graag een groot gezin willen en dat is toch lastig wanneer je allebei werkt vind ik. Ik merk dat ik echt een moedertje geworden ben (misschien was ik dat al wel, maar dan zonder kinderen ). Ik wil 16 uur blijven werken, minimaal. Goed voor mijn eigen netwerk en ook lekker om af en toe uit huis te zijn. Die baan van 24/28 zou ik ook nog steeds aanpakken. Zo'n uitdaging! Daar krijg ik gewoon energie van
Haha grappig hoe burgerlijk je kan worden als je kids krijgt. Wij zijn nooit echt flinke stappers geweest dus heb het probleem ook niet dat vriendinnen op stap willen. Die hebben ook al kids dus zitten in hetzelfde schuitje Maar je moet natuurlijk gewoon doen wat voor jou goed voelt Sopann en als je geen zin hebt gewoon niet gaan. Mirpat, nu al geen zin dat R gaat logeren... Kan het me voorstellen. De eerste keer lijkt me dat ook heel raar! Balen Sopann dat er op het werk weinig te doen was. Hoe reageerde cliënten dat je er weer was? Fijn dat je eerder naar huis mocht, hopelijk vandaag ook En neem de rust om te kolven hoor. Cliënten hebben het maanden zonder je gekunnen dus die tijd dat jij kolft ook wel. Maar soms is het makkelijker gezegd dan gedaan, merk ik ook op het werk. Van de week had ik een intake met een nieuwe client en die was eerder, dan zit ik echt niet op mijn gemak nog te kolven. Heeft de 5 minuten rust tussendoor geholpen met kolven? Hier kolf ik iedere keer ongeveer 150 cc als ik kolf op het werk. Precies genoeg voor een voeding. Ik geef eigenlijk altijd gewoon mee wat ze nodig heeft, net een beetje meer mocht ze nog honger hebben. En ik heb ook altijd kunstvoeding voor nood bij mocht L nu echt nog honger hebben. Maar tot nu toe was het steeds genoeg. Maar dan drinkt T echt wel veel, zeker met zo veel voedingen op een dag!! Geen wonder dat het een grote knul is Mirpat, is bij jullie de zuigelingenvoeding ook op in de winkels? Gister een collega helemaal in de stress omdat ze nergens de voeding meer kon kopen. Erg toch in een land als Nederland dat de voeding niet te koop is!
Ik heb nog een pak Nutrilon HA staan. Als iemand in nood zit: er zijn 3 flesjes van 30cc uit. Is houdbaar tot juni 2014. Hier weer spotting. Dan wil het natuurlijk ook niet met de melk... Hopelijk wordt het van de week weer beter. Ik was vroeg thuis. T ligt nu al een uur aan de borst zijn mammahonger in te halen. Schatje Vandaag maar 2 flesjes gedronken. Gelukkig maar Oh wat fijn dat je zo goed kolft Jonneke! Dat geeft wel weer rust
Kan bij ons nog gewoon voeding krijgen. Was ook wel benieuwd of ze t hadden, maar wij hebben van kruidvat eigen merk. Scheelt 15,- per paken er zit t zelfde in als nutrilon forte. Ben blij dat wij niet de enige zijn die burgerlijk zijn geworden.
Ik kolf(de) ook dubbelzijdig en het lukte aardig hoor. Met mijn rechter hand houd ik de linker kolf vast en hou dan mijn onderarm tegen de rechter kolf aan. Zo kan ik tijdens het kolven dus nog wat doen. Tijdschrift lezen, drinken, zp-en. Mijn melk is trouwens wel erg vet! Had een beetje in de koelkast staan wat ik bij een ander flesje wilde gieten, het had gewoon moeite om door de vet laag heen te komen. Dat geeft dan wel weer een goed gevoel! Ik was bij R ook begonnen met nutrilon maar ben al snel overgestapt op puur en eerlijk van de ah! Die was en goed koper en biologisch!!!! Hoe 2 dgn gewerkt sopann, nu even vrij?
Nou idd! Héél vet!! Van de 120cc is er 10cc doorzichtig en de rest is gewoon dik. Als ik zo wat minder kolf is het helemaal niet erg, haha. Nu hoef ik pas woensdag weer. Blij toe. Ik heb T echt wel flink gemist merkte ik gisteravond. Hebben jullie nog plannen voor het weekend?
Hoe was het ml bevallen sopann om alleen met T te zijn? Hier werkt ml vaak over. Als ik late dienst heb moet hij op tijd naar huis. Mijn moeder zou het niet erg vinden hoor al wordt het wat later maar ml zei al dat hij vond dat hij gewoon naar huis moest gaan. En dat hij het heel fijn vond. Schattig dat hij dat zei fijn dat er wel nog voeding te koop ik dus. Ik heb er nooit op gelet of dat alleen bij nutrilon is. Sopann blijft jouw voeding zo lang goed als het pak open is? Ik heb een klein pakje staan maar is na opening maar een maand houdbaar. Kolven met 1 hand heb ik ook wel eens geprobeerd maar lukt me niet. Heb wel een setje erbij zitten dat ik zonder handen kan kolven maar nooit gebruikt. Wil dat wel gaan proberen nu ik zo vaak moet kolven. Maar fijn dat de melk zo vet is!
Vette melk...ja was hier ook. Nu niks meer. Tis op. Maandag voor t laatst gekolfd en voel niks meer dus zal nu wel klaar zijn denk. Wel lief Jonneke dat ie t zo serieus neemt dat is nog wel es anders. Ik mag ook niet klagen hoor. Weekend plannen straks ff naar de markt met R en de hond. Volgens buienradar blijft t nog ff droog. Morgen verjaardag en verder eigenlijk niks.
Ja grappig hoe mannen kunnen veranderen he als ze een kind hebben. ml was bang dat hij het niet aan zou kunnen maar nu valt het hem reuze mee. Je went er natuurlijk ook langzaam aan. Hij is zo lief met haar. Heeft het soms ook al over een tweede.... uuhmmmm.... effe wachten nog maar! Ik denk dat ik er uit ben met drager. liliputi mei tai spreekt me wel aan. Hier het weekend nog weinig plannen. Het lijkt hier al de hele tijd te gaan regenen dus vandaag doe ik denk ik niks Lekker dagje thuis. Morgen weet ik nog niet wat ik ga doen. Zondag naar een braderie denk ik en s avonds uit eten met mijn familie. L gaat lekker mee in de kinderwagen.
Ik heb hem maar meteen besteld. Voor 14 uur betaald is morgen al in huis. Dus ik ben benieuwd! Ik heb zo lang zitten twijfelen maar al zo vaak dat ik dacht, had ik nu maar zo'n ding in huis en nu dacht ik ik koop hem gewoon! Die babybjorn is toch niet echt mijn ding dus dan maar een andere! Hopelijk bevalt deze wel. Wat voor MT hebben jullie trouwens?
Mijn vriend is ook zo hoor haha Oh leuk! Ben benieuwd hoe die bevalt de MT. Ik heb de Mei Tai casual met zwart met witte bloemen. Tis ff wennen maar ik heb m nu ook beter door hoor.
Mijn hemel!! Ontspannen is wel het toverwoord zeg... Net gekolfd omdat T om 15.00 uur zijn laatste voeding heeft gehad en nu helemaal vertrokken is. Hij was zó moe van alle indrukken dat hij een half uur heeft gehuild (bij ons ook) voordat hij sliep. De opbrengst: 275cc!!! Kortom, mijn borsten willen óók dat ik ander werk zoek (nog niets gehoord trouwens) Wij hebben de MySol Colorado. Nu al lekker ingedragen, al loop ik toch liever met een doek ML is hier ook zo schattig met T. Hij kwam woensdag extra vroeg uit zijn werk en gisteren de pappadag was best zwaar. Hij is nergens aan toe gekomen, ondanks dat T héél veel geslapen heeft. ML durfde niet weg te gaan. Bang dat T honger zou krijgen en hij dan geen fles kon verwarmen. Schattig Met Pinksteren mag hij weer, dus hopelijk vindt hij dan zijn draai een beetje. Lekker rustig weekend dus Jonneke! En Mirpat ook. Ook wel eens fijn Hier ook nog geen plannen. Het weer is wat triest hè. Vind je het niet gek dat je melk op is Mirpat? Lijkt me zo raar. Misschien ook omdat ik natuurlijk nog vol in de borstvoeding zit. Ik bedenk me ineens dat het best lekker is dat ik thuis zo.goed kan kolven. Dan is de druk er op het werk direct af. Gewoon twee avonden als ik thuis ben even kolven en ik heb sowieso genoeg voor de dagen dat ik werk met datgene wat ik op het werk kolf. Dat is dan puur voor het op gang houden ook
Zoooo dat is nog eens een verschil je Sopann! Inderdaad tijd voor ander werk Wat maakt dat je moeilijk op je werk kan ontspannen? De situatie is natuurlijk ook onnatuurlijk Ben je niet bang als je thuis nog extra gaat kolven dat ze nog meer gestimuleerd worden? Of komt T toch zo vaak dat je borsten niet ontploffen als er iets meer tijd tussen komt. Wat lief van je mannetje zeg! SChattig dat hij niks durft te doen. ML heeft het ook wel een beetje. ML durfde niet te klussen in de schuur en dus ging hij maar poetsen. Is er meteen weer gestofzuigd, niet erg toch!
T clustert standaard tussen 15.00 en 17.00. Dat heeft hij nu overgeslagen, dus ik zat echt met enorm volle borsten. Hij is zojuist wakker geworden. Er was weer melk genoeg Ik voel me niet echt op mijn plek op het werk. Dat merk ik echt duidelijk. De cliënten zijn zo lief, maar er is in de 8 maanden dat ik weg was echt niks veranderd. Idioot toch... Al kolvend maak ik me daar druk om En ik vind dat ik niet hoef te kolven: ik wil T gewoon aan de borst
Nou, ik ga dat slaapje van T 's middags toch maar beter plannen! Hij heeft geslapen van 16.30 tot 23.00 tot 05.00 uur! En vanochtend kwam hij pas om 07.30, terwijl hij altijd 06.30 uur wakker is. Fijn trouwens dat je man het huis schoonmaakt Jonneke! Lijkt me heerlijk om in een schoon huis thuis te komen. ML heeft veel trekjes van ADD en daar hoort opruimen dus duidelijk niet bij Als er iemand een chaoot is, is hij het wel haha! Hij ziet het ook vaak gewoon niet. Schoonmaak wel trouwens óf opruimen. Maar opruimen en dan schoonmaken snapt ie gewoon niet. Zo heeft iedereen wat
Natuurlijk wil je T gewoon aan de borst hebben, logisch. Ik mis het ook hoor als ik aan het kolven ben. Maar gek genoeg lukt het toch wel. Hoe ga je T zijn slaapje plannen dan?? Ben benieuwd! Gisteren uitgezocht hoe ik kan kolven zonder zelf de kolf vast te moeten houden. Wat een gedoe. Maar ik heb het aangesloten en werkt wel. Anders kon ik nu niet typen. Maar ander vraagje, sinds deze week kolf ik regelmatig en dan komt er melk in de slangetjes. Ik heb een medela. Geen idee hoe het kan. Ik houd hem volgens mij niet echt te schuin ofzo, of ik moet effe niet opgelet hebben, maar is nu al de 3e keer... dat het gebeurd daarvoor nooit. Enig idee hoe dat kan?
Kolven gaat dus gewoon weer goed. Fijn hoor. En al die overbezorgde papa's haha Wel lief. Tis idd wel gek dat de melk op is. Eigenlijk toch een beetje opeens, want in t begin ging t afbouwen natuurlijk voor geen meter maar toen ik de middagvoeding ertussen uit haalde ging t met sprongen terug. Heb je de doek al geprobeerd Jonneke?? R heeft sinds vandaag harde poep. Gisteren hele dag niks en net ewn harde keutel. Denk vd fv. Iemand een tip om t wat soepeler te laten verlopen??
Wat meer water met de zelfde hoeveelheid poeder in iedere fles. Wil dat niet werken dan wat drupjes olijfolie. Jonneke, hmmm vreemd. Ik heb ook een medela en heb dat echt nog nooit gehad. Is het wel melk? Is het niet gewoon nog een beetje vocht van het uitkoken? Mannen en poetsen/opruimen. Ik heb hier een verplaatser!!!! Maar ook een " als het maar uit het zicht is"! Gisteren zag ik dat hij mijn sloffen in de trapkast gooiden!!! Daar had ik gerust dan een hele dag naar kunnen zoeken als ik dat niet gezien had! Nou sopann, jij hebt een bb baby! Ik heb hier een boulimia baby!!! Steekt net na de voeding haar duim zo ver der mond in dat ze zat te kokken!
Mijn doek ligt bij de buren en die zijn niet thuis. Balen! Heel even weg geweest en het pakketje is bezorgd en de buren ineens weg ja ik weet zeker dat het melk is. Echt wit. En het apparaat maakt dan ook ineens meer herrie dus stop dan ook, weet niet of het kwaad kan namelijk. Voorheen heb ik het ook nooit gehad dus ik snap het ook niet. Verplaatsen van spullen. Ja lekker handig, NIET dus! ML kan er ook wat van hoor boulimia? Dat begint ook al vroeg. Heb je B nu al een complex aangepraat?
Niet zozeer dat ik het slaapje plan, maar dat ik niets plan waardoor het slaapje onderbroken wordt of zelfs overgeslagen Vandaag trouwens meteen weer niet gelukt... Overal op visite voor moederdag en vanwege de nieuwe baan van ML. Welke Medela heb jij Jonneke? Ik heb een Freestyle (gesloten motor). Er kan dus nooit melk via de slangetjes bij de motor komen, want dat is het gevaar wanneer je melk in de slangetjes krijgt. Geen idee hoe je dat kan voorkomen? Zit er geen water op je koppelstukken? Ik merk dat er wel water opgezogen wordt wanneer ik het niet goed droog gemaakt heb. Ik zou trouwens ook handsfree moeten kunnen kolven, maar het ziet er zo ingewikkeld uit dat ik het eigenlijk niet durf te proberen Balen van je doek! Heb je hem inmiddels al wel? Hoe snel het dan kan gaan met de melk hè. Hoe is het met jouw dip dan Sukke? Wil het weer een beetje? ML kan ook erg goed verplaatsen. Vooral alles in één kast proppen. Hahaha, toen ik net bij hem woonde had hij overal wat liggen. Administratie in de servieskast, klusspullen in de keukenkastjes en geen kleding in de kledingkast, maar alles op één hoop. Hahaha! Ik wist niet wat ik zag. Gelukkig is dat nu héél anders.