@Jonneke: Het lijkt dat er bij jouw echo een duidelijke nub te zien is! als ik dan de regels toepas van wat ze erover zeggen,,, gok ik een jongen haha heb je de foto al bij het nub topic geplaatst? hihi
mamavandaisy en sopann wat een mooie echos!!! zo leuk om te zien. Sopann, dan heb jij nog best wel wat slaapdiensten. Knap hoor! Ben blij dat ik er nog maar 2 heb. En wat vervelend dat jij dadelijk alleen nog maar het hoognodige mag traplopen. Zeker niet handig met een kantoor boven. Maar goed aan jezelf denken hoor een ander doet het niet en jij hebt er last van! Moet ik zeggen, ik kan dat ook moeilijk hoor Wat een leuke echo van die beentjes. En dat piemeltje lijkt me idd ook eerder het staartbeentje, is wel erg duidelijk en dat is meestal bot. Mamavandaisy, jij denkt bij mij een jongetje te zien? Hmmm... ik heb hem nog niet in het NUBtopic gezet. Missschien wel een idee. Wat komt er bij jou uit volgens de experts?
Heb 1 reactie gehad dat gedacht werd een meisjesnub te zien was... zelf dacht ik dat de nub niet te zien was... Haha we zullen zien, nog 3weekjpes! Zo benieuwd!
Hier mijn echo meiden. Alles was goed en blijf staan op 10 feb. Heb 2 reacties op de nub, beiden een jongen.... We zullen zien.
Mooi! Ik reageer de volgende keer even uitgebreider. Ik moet zo aan het werk... Maar eerst een feestje omdat de 12 weken nu officieel een feit zijn
Gefeliciteerd sopann dat is een feestje waard! Wel leuk die nub theorie maar ben benieuwd of het ook klopt. Maar ik kreeg een stuk of 5 reacties die het met jou eens waren mamavandaisy, ze zeggen een jongen. We wachten af. Sukke, fijn dat alles goed was. Super. En een mooie echo. bij jou zou ik ook denken een jongen vanuit die echo gezien.
@Jonneke, ik snap niet waarom ze bij mijn vorige echo, zelfde termijn niet wilde zeggen omdat het te vroeg was. En bij jou wel. Ik heb vanochtend weer eentje gehad Ik ben verwend. Nu afkicken eventjes. De cyste is nog steeds 3,5 cm Maar ik ben wel gerustgesteld. Ik hoef niet meer terug te komen. Als de baby er is, kunnen ze nog kijken of hij ernog zit, maar waarschijnlijk is ie dan verdwenen. Voor het eerst het hartje gehoord! En bij de inwendige echo zagen we baby bewegen!! Heel mooi!
pip, fijn dat je gerustgesteld bent! Mooie echo en inderdaad iedereen nu over de 12wkn heen. Weer een mijlpaal! Eigenlijk mogen ze vanaf 12 wkn ongeveer pas officieel de termijn stellen. Daarvoor kunnen ze het wel meten maar is het nog zo klein dat het er ook langs kan zitten. Ze hebben het toen wel gezegd maar ik mocht me er niet aan vast houden. Achteraf klopte het wel maar kon dus ook weer anders zijn. Ik denk dat ze het daarom niet altijd zullen zeggen.
Ow zo.... ja das vreemd. En jij hebt hem ook gewoon hier op ZP geplaatst? Reacties die ik kreeg waren hier op ZP he. Kon die van jou namelijk niet vinden... Wat denk je zelf? Voorgevoel?
pip, heb het toch gevonden. Ja ik denk dat mensen soms ook maar wat roepen hoor... Die van mij was ook nog wel vroeg maar dan denken ze iets te zien en reageren ze daarop. Maar ik moet nog maar afwachten of het klopt hoor. Hopelijk over 3 weken dat we het weten!
@Jonneke, eigenlijk wil ik het niet weten haha. Maar toch nieuwschierig he.. Man wil het wel weten, dus we moeten het er nog over hebben. Ik denk een jongetje. Krijg jij verder nog onderzoeken om situatie van je dochtertje? Of was de nekplooimeting genoeg? Krijg je over 3 weken een pretecho of een medische? Ik vind pretecho's wel duur hoor. Vooral die 3/4D echo's. Maar zo bijzonder he. Dat wel
Pip, dat is lastig als jij het niet wil weten en je man wel Mijn vriendin had dat ook. Uiteindelijk hebben zij er voor gekozen dat zij het wel wist en hij niet. Vond ik wel raar maar misschien ook een oplossing? Moet hij wel zijn mond kunnen houden Ik wilde het vorige zwangerschap ook niet weten hoor maar nu heb ik zoiets van: alles wat ik kan weten wil ik weten, het is al spannend genoeg! Ik ben onder controle bij de gyn. Dat is door de zwangerschap van mijn dochtertje*. Dus de volgende echo is weer een medische. Ik mag daar blijven als ik wil tot het einde van mijn zwangerschap. Maar ik vind het erg onpersoonlijk in het ziekenhuis dat ik er aan denk om na de 20wkn terug te gaan naar de vk. Probeer daar dan nog wel wat extra echos te krijgen. Eens kijken of dat lukt. Maar naast de combinatietest en evt extra echos zijn er geen andere controles die ik krijg. Vandaag wel gebeld door het ziekenhuis met de uitslag van de bloedtest van de combinatietest en hij was erg goed. Ze hadden ons gezegd dat we altijd een verhoogd risico zouden hebben. Bij de combinatietest is dit vanaf 1:200. Zelf ging ik uit van 1:100 / 1:75 omdat de herhalingskans 1 tot 2% was. En wat bleek: hij is 1:5000! Super goed dus. Weer een geruststelling. PFF! Pretechos heb ik mezelf nog niet in verdiept maar ik denk dat ik die wel eentje wil laten doen. Ik vind het toch wel heel bijzonder om te zien.
Ik kom even zwaaien!! Morgen vertrek ik voor een weekje op vakantie naar Luxemburg en dus zal ik hier een weekje niet actief zijn. Tot daarna maar weer!
Hee meiden, Hoe is het met jullie? Lekker aan het dromen en genieten? Hier sinds vandaag helaas ineens slecht te pas. Met de ischias ging het redelijk, die speelt ineens weer vol op. Ook misselijk en een naar gevoel bovenin de buik. Geen koorts gelukkig, maar ik ben wel echt te beroerd om te werken. Gewoon maar rustig aan doen weer. En dan nog iets superleuks! Vanmiddag lag ik op bed en voelde ik een beetje gekietel net tussen schaambeen en navel, iets meer naar onder. Nu ik dit schrijf voel ik het weer héél zachtjes. Ik heb al jaren last van mijn darmen (PDS) en dit voelt wel anders. Het zou wel erg vroeg zijn voor de baby, maar ik las al op dit forum dat het wel kan als je bijvoorbeeld heel slank bent, dus wie weet Ik ga het in ieder geval noteren en in de gaten houden, dan komen we er vanzelf achter Zijn er alweer dames voor een echo? Wij mogen 24 september pas weer
Hier ook weer een teken van leven. Wij hebben 20 september de 20 wkn echo... Lijkt nog zo ver weg! Sopann, zag net je buikfoto. Gaat ook al bst hard bij jou zeg. Mooi hoor. Jonneke; Al terug van Texel? Hebben jullie het leuk gehad! Hier vandaag naar de vk geweest. Baarmoederrand was goed te voelen en het groeide goed. Met de dopler het hartje gehoord. Duurde wel even voor we het vonden en heel zachtjes. Ben ik niet gewend, bij R altijd heel snel gevonden en heel hard en duidelijk. Nu was het echt in de verte. Was wel leuk want op een gegeven mmoment klonk het wel harder en kwam het dus even "naar boven" gezwommen. Haha. Verder weinig te melden hier. Hoop dat alles goed gaat met iedereen.
Het gaat er inderdaad rustig aan toe in dit topic! En nu ook hier weer een teken van leven. Ik weet precies hoe je je voelt Sukke! Wij hebben de 24e pas de 20-weken echo. Dat duurt gewoon nog ruim zes weken. Het lijkt een eeuwigheid. En ik wil zo graag weten wat het wordt Het lijkt me wel gek om het hartje niet zo goed te horen. Het zegt natuurlijk niets, want de placenta kan er voor liggen. Maar gezien je eerdere zwangerschap. Niet te druk maken hè! De buik groeit inderdaad hard. Ik sta er zelf soms van te kijken, haha. Waar ik voor een paar weken terug dacht dat ik een grote buik had, denk ik nu steeds dat het haast niet groter kan. Vooral in de avond trekt het ook echt van binnen en buiten. De baby zit redelijk hoog. Daar kwam ik achter door met de Angelsounds naar het hartje te luisteren. Ik vond het tussen mijn navel en schaambeen, iets aan de linkerkant. Misschien dat het daarom al zo groot is? Verder de BI gelukkig goed onder controle. Over twee weken begin in met zwangerschapszwemmen. Even lekker sporten om fit te blijven. Ik moet nu al zo vaak rustig aan doen en water maakt me sowieso blij Afgelopen week ziek thuis geweest. Geveld door de buikgriep, of ja... Een rare maagpijn. Vriendlief heeft het nu ook. Ik ben vandaag weer begonnen met werken. Weer een slaapdienst... Hopelijk houden de muggen zich koest!! Nou, ik ben al wel toe aan bed, maar moet nog anderhalf uur wachten. Geduld is een schone zaak...