Fijn te horen dat jij het herkent mirpat! Nog geen idee wat ik straks ga proberen als voeding. Het is denk ik ook proberen waar je kindje het goed op doet met evt krampjes e.d. Maar zelf ga ik niet meteen voor de dure merken hoor. Eerst kijken of een ander merk ook goed kan. Ze hebben het nog lang genoeg nodig en waar je dan op kan besparen...
Oh ja! Ik herken het ook zeker Ik vind het nog steeds niet leuk wanneer iemand anders T vasthoudt. Mijn man gaat nog nét, haha Het ziet er bij anderem ook direct zo onbeholpen uit. Ik moet er ook nog even niet aan denken om zonder hem op pad te gaan. Gelukkig is hij heel makkelijk en kan hij dus ook overal mee naar toe. Wij hebben nutrilon nog van de eerste week staan,.maar ik wil eigenlijk alleen volledige borstvoeding geven. Even een voorraad kolven. Ik heb dan ook zat melk. Als het zo blijft gaan wil ik ook doneren. Nou... 3 uurtjes slaap gehad. Hopelijk straks weer. Ben er steeds meer aan toe om eens goed door te slapen!
Hier dan de foto's van onze tattoo s. De gekleurde is van mn vriend en alleen de naam is van mij. Ik vind ze persoonlijk erg mooi geworden
Nog 2 foto's omdat ie zo lekker bezig ben Eentje van mn zelf gebreide dekentje (is al een poos af hoor) En de andere van R met de hond ...zo lief Bekijk bijlage 310658
Mooie foto's mirpat. Wat een schatje jullie mannetje! En de tattoo is ook mooi gelukt. Ik herken het ook sopann dat ik toe ben aan doorslapen. Zal helaas nog wel evenm duren. Afgelopen dagen s middags niet gerust en dat merk ik nu, breekt me echt op. Vandaag ga ik alle momenten dat zij slaapt ook even liggen om bij te tanken. Hopelijk helpt het een beetje. Jij gaat flink kolven als je volledig bv wilt blijven geven en ook nog gaat doneren is het flesje gelukt? Hier lijkt de regeldag voorbij, ze komt nu weer om de 4uur. Dus even kijken of ik ook wat kan kolven vandaag.
Oh wat leuk Mirpat!! Wat een schatje ook Kolven valt wel mee. Elke ochtend 10 minuten na de ochtendvoeding. Ik heb zoveel voeding dat ik al heel snel voorraad heb. Nu weer voeden. T is alwéér aan het regelen. Groeispurtje
Vermoeiend he die regeldagen. Net een draagzak uitgeprobeerd. Ze moest er even aan wennen maar lag al snel lekker te slapen. Wel wennen om dan ook nog was te vouwen maar het is gelukt zo gaat het toch door.
Hebben jullie soms ook van die overvolle poepluiers? Heeft ze net gepoept, verschoon ik haar meteen, en ben ik nog te laat, kleertjes ook helemaal onder... :s laatste dagen is het iedere keer raak.
Yes! T poept minder vaak, maar meer per keer. Het zit soms tot halverwege zijn rug! Echt vies haha. Meestal ook als ik een outfitje heb gekozen wat ik echt mooi vind. Net alsof hij mijn kledingkeus saboteert Regeldag viel toch mee. Net heeft hij weer drie uur geslapen. Kan ik me alweer mentaal voorbereiden op het clusteren van straks. Moeder Melkkoe Vandaag de kolf aangeschaft en direct alles uitgekookt. De lactatiedeskundige is geweest, omdat ik echt zoveel produceer dat het voeden lastig wordt. Eén kant doet gewoon standaard zó pijn met de toeschietreflex. Handige tips gekregen Ik wil er ook echt moeite voor doen om de borstvoeding door te zetten. Zeker nu T er zo goed op groeit Een draagzak is de volgende stap, haha Beviel het jullie beiden wel goed? En nog lekker kunnen slapen? Hypoallergeen sluit trouwens het best aan op borstvoeding las ik van de week. Flesje gaan we vannacht proberen. Ik kijk zó uit naar een nachtje meer slaap
Makkelijk hé zo n draagzak jonneke. Vind t ook handig!! Poepluiers hier ook. Denk je idd gelijk verschonen maar ik b?en dan ook al vaak te laat. Beetje bijgeslapen? Sopann je hebt wel heel veel melk dan. Wel balen dat voeden zo lastig gaat. Hopelijk helpen de tips. Succes met flesje vannacht en Welterusten!!
Komt vast goed! T is nu spontaan níet meer aan het clusteren. Ik had als tip gelezen dat je hem vanaf het clustermoment bij je moet laten liggen. Hij ligt nu gewoon al drie uur heerlijk om en om bij mijn man of mij en het ziet er niet naar uit dat hij wakker gaat worden haha! Wat een onvoorspelbare wezentjes zijn het toch . Jullie ook een goede nacht! Dat de kindjes maar veel uren mogen maken
Wat is clusteren? Of stel ik nu een hele gekke vraag? Bedankt voor de tip voor de flesvoeding! Ik hoop dat de tips je helpen sopann. Niks zo vervelend als het niet lekker gaat terwijl je melk genoeg hebt. Hier niet echt bijgeslapen nee. Kreeg onverwacht nog visite en ze heeft lange tijd in draagzak geslapen waardoor ik niet kon slapen... Maar draagzak werkt heerlijk. Vandaag proberen wat bij te slapen. Maar vannacht zat er ook 6,5uur tussen! Jammer dat moeders al na 5,5uur wakker is en niet kan slapen omdat je verwacht dat ze zo komt hoe ging het flesje sopann? Bij kunnen slapen?
Clusteren is dat ze in bijvoorbeeld 4 uur continue willen drinken en bij je willen liggen. Zodra je ze weg legt is het brullen. Vannacht ging helemaal niet goed! We zijn niet eens aan de fles toegekomen haha. Hij is van 22 tot 2 wakker geweest en toen van 4 tot 6... Dus ja Zo kraamvisite. Wel weer leuk T is weer goed wakker ook. Hopelijk kan je vandaag wat extra slapen!
Jullie allebei dus weinig geslapen. Balen... Nieuwe dag nieuwe kansen Wij krijgen ook nog kraamvisite. Wel gezellig!! Verder weinig nieuws. Fijne dag meiden.
Nou dan is van slapen ook weinig terecht gekomen Sopann... Je moet je ook geen voornemens maken want dan verziekt hij het weer Net als het aantrekken van mooie kleertjes die ondergescheten worden. Wat heel herkenbaar is trouwens! Hier vanmorgen ook weer... Veel plezier met kraamvisite vandaag. Hier een lekker rustig dagje. Manlief is een dagje weg en ik wil eigenlijk nog zo veel in huis doen dat ik de rust niet heb om te slapen Maar ik moet nog maar zien wat er van terecht komt... Fijne zondag allemaal! Hoe is het met de andere meiden?
Nou, de fles gaat super! Alsof hij het al jaren doet Hij komt wéér om het uur. Ik snap er geen hout van. Met kolven zag ik al dat de melk echt botervet is en ik kolfde 100cc na. Da's volgens de lactatiedeskundige ook megaveel (had haar maar even gebeld om te vragen wat normaal is). Zo lekker tukken weer. Elk uurtje is er één
Wat is dan normaal Sopann na de voeding? Ik heb net voor het eerst gekolfd en kwam op 20 cc... Niet echt veel. Heb even gekeken wat ze per voeding mag hebben en dat is 110 ongeveer. Nu is het natuurlijk wel direct na de voeding en is dit dus wat er nog over was in mijn borsten maar zo schiet het niet echt op om een voorraad aan te leggen of haar te leren uit een flesje te drinken. Over 2 uurtjes nog een keer kolven kijken wat het dan is. Ik ga ook even liggen, inderdaad ieder uurtje is er een!
Wat je kan doen is de druk van je borsten kolven. Dan kolf je tussen 20 en 70 cc uit je borst vóór je gaat voeden. Dan heb je wel de wat minder vette melk, maar voor oefenen is dat prima! 20cc is prima hoor. In het begin is het altijd weinig. Ik was met de 100cc van vanochtend erg ontevreden, maar dat blijkt dus megaveel. Voor de ochtendvoeding is dat wel weer normaler hoor. Ik zou een tweeling kunnen voeden. Net ook nog even wat druk weggekolfd en dat was 30cc. Zo gek is die 20 dus niet Jonneke Je kan je niet met mijn overactieve fabriek vergelijken Om je productie te stimuleren kan je een uur na elke voeding kolven, maar je moet wel oppassen dat je dan niet ineens héél veel gaat produceren. Tien minuten na de ochtendvoeding is ook heel geschikt. Ik had trouwens eerder moeten klagen over T. We hebbe net allebei twee uur geslapen We hadden het idee dat hij te moe was om te drinken en te hongerig om te slapen. Dus we hebben er 100cc ingemikt met de fles en daarna heeft hij nog één borst gehad. Toen sliep hij dus lekker door
Hoe kom je er trouwens bij dat ze 110cc mag hebben per voeding? Dat lijkt me kunstvoeding en dat kan je echt niet vergelijken met borstvoeding. Kunstvoeding is veel zwaarder op de maag en zwaarder verteerbaar. Daar zit ook een max aan van een liter. T krijgt per borst al 110cc is de schatting en hij drinkt er vaak twee of anders anderhalf. Om de drie uur dus tel maar uit. Borstvoeding is onbeperkt, ook uit de fles