2 kanten drinken, ze heeft eigenlijk altijd gewoon genoeg aan 1 kant. Vandaag wel 2 keer2 kanten gedaan en 1,5 uur na iedere voeding gekolft. Heb er zelf zere tepels van dus moet wel een beetje op letten. Ze heeft lactulose gehad van de ha, 2x daags 2 ml. Vandaag dus 2x gehad maar nog niks. Woensdag weer contact met de ha en hij wil sowieso een echo van haar darmpjes maken. Welk merk heb je besteld sopan? Nou ik hoop dat meisje zich zo meld, dan kan ik gaan slapen! Man is 4 dgn op schoolkamp dus is lekker druk. Morgen ook met R voor het eerst naar de psz, eerst een half uurtje kennismaken met mij erbij.... Ben benieuwd!
Hopelijk doet het wat Sukke! Helaas helaas, niet doorgeslapen. Hij lag in coma over mijn schoot gisteravond en toen moest hij naar zijn bedje. Werd ie wakker om 23 uur. Voeden en dan hopelijk doorslapen, maar vier uur later meldt hij zich. Jammer Hij heeft trouwens amper gedronken, dus zonder lukte ook vast, vind ik Ik heb een Hoppediz Das Leigte Caïro voor binnen en de zomer en een Girasol Betula voor buiten
Hopelijk helpt de lactulose sukke. En fijn dat ze ook verder gaan kijken. Heb je al een afspraak voor de echo? Succes morgen bij de psz. Zal wel wennen zijn. En heb je het idee dat je borsten nu weer iets beter gevuld zijn? Ze hebben dan wel hard moeten werken gister ik hoop dat je toe komt aan al je plannen sopann! Jammer dat je nachtelijke plan van doorslapen niet gelukt is. L heeft gisteravond ruim 5uur geslapen en nu zat er weer 6,5uur tussen. Echt lekker! Ze is nu gewoon nog vrolijker, was ze al hoor, en geeft nu ook heel duidelijk aan wanneer het weer genoeg is en ze wil liggen. Ze huilt dan niet eens. Knap eigenlijk he, terwijl ze nog zo jong zijn. Ook in de box hoor je ineens een kik als de mobiel afgelopen is. En als ik hem weer aanzet zie je haar meteen weer volgen. Zo bijzonder eigenlijk. Mirpat, jij door mogen slapen?
Succes Sukke! Hoe was het? Wat fijn Jonneke! Ik kan me voorstellen dat je supertrots op je meisje bent Heerlijk dat ze het zelf allemaal zo goed weet. Knap ook hè. Ik kan er wel jaloers op worden hoor. T heeft zover krampjes dat hij alleen maar bij me wil liggen. Zodra ik hem wegleg is het binnen 10 seconden echt zo hard krijsen dat hij zich verslikt of naar adem moet happen. Dus dan maar weer bij mij of mijn man op de borst. Zo zit ik nu al sinds 7 uur vanochtend. Manlief heeft gisteravond gezeten en die begreep ineens waarom ik zo wanhopig kan worden op een dag. Hopelijk komt de pakketbezorger snel. Dan ga ik hem echt wel zoenen
Succes sukke bij psz. En hopelijk werkt de lactulose snel. Jij wel goed kunnen slapen gelukkig jonneke. R geen 7 uur helaas. Maar 2x 5 uur. Vooruit mag ook. Wat vervelend zeg die krampjes. Heb je de draagzak al?? Hoop t voor je en dat t helpt. Lachen jullie kindjes al echt?? R wel veel stuipjes en dacht vanmorgen dan toch wel een grote tandeloze grijns te bespeuren met wijdopen mond. R vind t trouwens helemaal geweldig onder de douche. In zn badje is ook leuk. Voor 5 minuten ofzo maar de douche kan ie echt onder blijven. Is tie helemaal ontspannen zo leuk om te zien. Douchen jullie ook met jullie moppies?
Heerlijk Mirpat! Hij zal wel langzaam opbouwen T lacht alleen heel breed naar mannen. Naar mijn vader twee weken geleden inclusief geluid. Naar mijn man sinds twee dagen. Ik ben alleen maar goed voor de melk en om de hele dag tegenaan te hangen Hij kijkt me wel aan, maar vooral erg serieus. Douchen doen wij ook wel. Het badje vindt hij heerlijk, maar met douchen valt hij gewoon in slaap, haha. De eerste keer trok hij ineens zijn hoofd op en kreeg hij de straal vól in zijn gezicht. Verslikken, huilen, alles er op en eraan, maar toch geen traumatische ervaring, haha. De draagdoek is er nog niet... Ik zit nog stééds met T op mijn borst. Manlief is 21.00 uur pas thuis. Lastig dagje zo!
Ja zo kan je dan niet veel doen he als hij steeds krampjes heeft. Heb je het idee dat de osteopaat wel iets geholpen heeft of niet? Hopelijk is de draagzak er inmiddels! Lachen doet ons meisje al vanaf 5,5 week heel gericht. Zo grappig om te zien. Douchen hebben we hier nog niet gedaan. Ze gaat nu iedere keer in het badje. Het is dan toch iets wat je met zijn 2en moet doen en badderen is het vader-dochter moment mirpat, 2x 5uur is ook heel lekker! Hoe gaat het nu met bv afbouwen? Goed te doen voor je borsten? Ik ga even een middagdutje doen. Ik kon na de voeding van half5 niet meer slapen terwijl ik wel heel moe was...
Haha alleen melkkoe dus Lastig als ie zo hangerig is. Vind t ook heerlijk onder de douche. Hij kijkt zn ogen uit. Bij jou dus een lachebekkie Jonneke. Vind t zo n mooi gezicht als ze zo lachen zo zonder tandjes Afbouwen gaat de goede kant op. De voeding van half 5 die ik oversla is nu goed te doen zonder kolven. Als ik geen last meer heb de volgende voeding van rind 10 uur vervangen. Welterusten ff. Net terug van cb en hij was weinig gegroeid. 150gr. Hij zit nu op de 5490gr. Dus hij doet t prima.
Gelukkig dat hij maar weinig gegroeid was Anders is het snel een hele reus! Fijn dat het afbouwen ook wel wil. Als ik jullie zo hoor dan zal ik ook eens een keer met L gaan douchen. Heeft manlief gewoon een keer pech met zijn bad-momentje Middagdutje viel toch een beetje tegen. L had er geen zin in Uiteindelijk bij mij in bed gelegd en toch een klein uurtje geslapen. Hebben jullie schatjes ook een voorkeurshouding met hun hoofdje? L heeft dat heel sterk. Alleen nu ze ingebakerd is kan ik haar dus moeilijker op haar zij leggen. net geprobeerd met een handdoekrolletje onder haar zodat ze toch een beetje op haar zij ligt en dus de andere kant van haar hoofd maar ze draait gewoon terug. Ik durf haar nu niet te ver te kantelen omdat ze dus niet tegen kan houden. maar de ene kant van haar hoofdje is veel platter dus er moet wel iets mee. Draai nu wel als ze slaapt haar hoofdje maar dat is ook maar van korte duur. Het is een eigenwijs meisje met nu al een duidelijk eigen willetje vandaag vieren we trouwens haar 2 maanden verjaardag! Wat gaat de tijd snel zeg.
Probeer eens een zijligkussen Jonneke! Ik heb even een momentje rust... De doeken zullen morgen wel komen. Ik ben kapot!
Je man kan toch ook met dr douchen? Wij wisselen t altijd af. R ligt ook altijd liever met zn hoofdje naar rechts, daarom leg ik m in de box en kinderwagen altijd op zn andere zij dan wissel ik t mooi af. Jammer dat t middagdutje mislukt is. Gefeliciteerd met dr 2 maanden verjaardag Nog steeds geen draagdoeken dus...morgen weer een poging wagen dan.. Vanmiddag zei ik toch dat ik dacht de eerste echte glimlach te zien. Nou dat was ook zo...toen ik terug kwam vant wandelen lsg ie in de box en lachen joh...ik heb me ook rot gelachen
Hahaha wat leuk Mirpat! Hier is de kleine man alles nog steeds op stelten aan het zetten. Ik heb er maar een flesje ingemikt. Hij leek te slapen en nu zoekt hij weer... Kinderen! Haha Sukke, weet je nou al meer? Wat een gedoe zeg... En Jonneke, volgens mij heb je echt een heerlijk kindje
Jonneke, overdag op haar buik leggen in de box. Andersom verschonen. Dat ze dus haar minst fijne kant op moet kijken om naar jou te kijken. Wij zijn met R toen naar de osteopaat gegaan daarvoor, was na 1 behandeling al zo goed als over. Bij B geen last van omdat ze op haar buik ligt. Balen sopan dat de doeken er nog niet zijn. Hopelijk morgen dan. Fijn dat het afbouwen goed gaat mirpat. Volgende voeding die er af gaat de ochtend voeding?
Of op de zij leggen. Dat doen we met T ook. Overdag idd op de buik. Manlief is weer thuis Zo douchen en dan tukken. Morgen weer een nieuwe dag.
Ik hoop dat je een beetje kan slapen sopann! En hopelijk is morgen je pakketje binnen. Vermoeiend zo maar ook zo zielig voor T. Zijligging deed ik voor het inbakeren wel altijd maar dat gaat moeilijk als ze ingepakt zit. Doe het wel als ze 'los' in de box ligt. Met verschonen kijkt ze dan toch niet naar mij als ik haar andersom leg. Dan kijkt ze in de spiegel. Zo'n kussen zoui ik inderdaad kunnen proberen. En helpt een osteopaat ook ja? Ja het is inderdaad een heerlijk meisje sopann. Maar al onze kindjes zijn schatjes! Vandaag wilde het inbakeren niet zo. Vanmiddag hield ze me er al wakker mee en vanavond heeft ze lopen krijsen. Voor het eerst dat ze het zo vol hield. Dus heel de avond met haar op de bank en het was goed. Zal wel die derde dag zijn, hebben ze vaak een terugval voor het inbakeren. Nu slaapt ze dus ga ik ook snel slapen. Al poep gespot sukke? Heerlijk he mirpat die echte glimlach. Zal hij nu steeds vaker doen. Geniet er maar van.
Oh wat zielig Jonneke! Ik weet echt niks van inbakeren, dus die terugval was me ook onbekend. Weet je waar dat door komt? T heeft net 6.5 uur geslapen. Zo gek hè. Ik doe niks anders, maar overdag is het brullen en 's nachts slaapt hij heerlijk! Mij hoor je niet klagen, maar het is wél gek. Oh ja... Ik hoop echt dat de doeken er morgen (vandaag) zijn. Nog zo'n dag en ik bel mijn moeder dat ze mag oppassen. Gisteren ook zo sullig... Komt de pakketbezorger, maar met een pakje voor tegenover! Ik baalde joh. Hopelijk slapen jullie allemaal lekker door vannacht!
Nee weet eigenlijk niet hoe dat komt sopann van die terugval. Maar had dat wel gelezen. Hopelijk is het morgen weer over. L sliep eerst overdag ook slecht en de nachten kon ze 6uur vol maken. Misschien toch het herkennen van dag en nacht? Of dat het stil en donker is? In ieder geval wel fijn voor jou, kun je een beetje bijtanken. Hopelijk gaat het morgen beter. Is manlief dan wel op tijd thuis?
Hey jij ook wakker nu snap dat het opbreekt op deze manier. Je kan gewoon echt niks zo. Ben je nu ook sneller geiirriteerd naar T toe of dat niet? Merk dat ik dat heel soms wel heb als ik zo moe ben en ze blijft huilen. Gewoon niet weten wat je moet doen om te zorgen dat het goed is. Terwijl zij er niks aan kan doen denk ik dan.
Jonneke, osteopaat hielp daar heel goed tegen ja. Er zaten namelijk een paar nekwerveltjes wat "vast" waardoor zijn hoofdje draaien niet fijn was voor hem. Dat goor je wil vaker, kan door de bevalling komen bijv. Nog steeds geen poep. Gisterenavond zelfs naar de hap geweest maar dat was helemaal zinloos. 8 voedingen per dag is te veel voor haar leeftijd Te weinig gegroeid sinds geboorte 20 cc fles voeding na iedere bv gaan geven , want neer vocht is makkelijker poepen! Stoppen met mijn dieet want is te drastisch en in de lactulose zit volgens hem het zelfde als in melk dus kan ik net zo goed melk drinken! Echt zinloos! Straks dus sowieso ook weer mijn eigen ha bellen, vandaag is alweer dag 9! Vannacht overigens wel geslapen van 23.30 tot 05.45!
Nou ja zeg, Sukke! Zoveel mensen, zoveel meningen hoor. Echt, wát een gedoe! Het is zo jammer dat je niet van te voren kan zeggen: deze specialist heeft gelijk. Dat scheelt een hoop geklep naar alle andere hulpdiensten. Kan de osteopaat niet iets met B? En ik weet niet waar je precies woont, maar je zou ook eens kunnen kijken naar een mesoloog. Ik heb sinds mijn 13e darmklachten gehad en met drie behandelingen was ik er af! Nu na de zwangerschap is het trouwens wel weer op komen zetten. Hee Jonneke! We waren inderdaad tegelijk wakker Ik kreeg al het idee dat T overprikkeld raakt. Misschien moet hij.overdag toch ook maar boven in bed. Sowieso moet ik het voeden anders aanpakken, omdat hij echt álles wil zien. Mijn man is nu alweer weg, maar vanmiddag ietsje eerder thuis. We gaan samen naar de nacontrole. En dat geïrriteerd zijn richting T had ik in het begin wel ja. Dan kon ik gewoon wat boos worden ofzo... Nu heb ik dat eigenlijk niet zo. Ik ben vooral heel moe en wat radeloos. Ik vind het zo zielig voor hem! Ik ben trouwens bang dat de doeken ook vandaag niet komen. Volgens Track & Trace zijn ze gisteren pas aangemeld. T is weer wakker. Tijd om te kolven en te voeden