Hallo allemaal, Vanaf vandaag weten we dat we zwanger zijn en negeer uitgerekend op 8 oktober. Wie sluit er aan?
Jah!! Er is een oktober topic Ik zocht em al. Gefeliciteerd!! Ik heb vandaag de punctie gehad en dinsdag de terugplaatsing. Ik hoop je over 2 weekjes te vergezellen hier
Gevonden Waarschijnlijk uitgerekend op 11 oktober Wensmamaa gefeliciteerd! Mama-in-love ik hoop het ook voor je!
Gefeliciteerd dames ! Geweldig, hier vandaag ook een cb digital gedaan en er stond daadwerkelijk 'zwanger'. Dus heb mijn clubje gevonden, rond 8 oktober uitgeteld.
Als mijn test morgen nog donkerder is dan vandaag, dan meld ik mij ook officieel! hihi.. gister een heel licht positest, vandaag ( vanmiddag) een stuk donkerder.. en nu nog hopen dat hij nóg donkerder word/blijft! Als hij morgen duidelijk genoeg is doe ik een CB digitaal, heb hem al in huis namelijk hihi.. als ik uitga van een cyclus van gemiddeld 29 dagen, zou ik dinsdag mijn NOD hebben.. en dan zou ik ook 8 oktober uitgerekend zijn! Mijn duimen draaien nog even door De dames die zwanger zijn; Gefeliciteeerd!!!
Wat leuk. Allemaal gefeliciteerd! En nu het moeilijkste......wachten totdat we een kloppend hartje zien kloppen.... Fijne zwangerschap allemaal!
*meldt! Gefeliciteerd dames! 4 oktober hier Grappig trouwens, mijn moeder en ik zijn 12 en 14 oktober jarig...drukke maand!
Zoo alweer een Oktober topic! Gefeliciteerd allemaal met jullie zwangerschap! Groetjes van een 1-15 juni 2013 mama
Hallo allemaal!! Ook ik kom me hier melden! Vrijdag een heeeel licht positieve test gehad en vanaf die dag is de test elke dag wat donkerder geworden. Nog steeds niet zo donker als de controlestreep, maar wel donker genoeg om zeker te weten dat ik zwanger ben. Mijn NOD is vandaag of morgen. Ik ben uitgerekend op 8 oktober denk ik! Voelen jullie verder al wat? Spannend he?! xx
Misschien een leuk idee om een lijst te maken en aan te vullen? Wolkje87 - 4 oktober - Linnepinne - 8 oktober - Cayth - 8 oktober - Wensmamaa - 8 oktober - MamavanM1 - 8 oktober - Linn84 - 11 oktober - 28 jaar - tweede kindje
Ik voel vanalles ja Linnepinne Heel herkenbaar is de hoofdpijn. Kan er de klok op gelijk zetten, 's middags om 15 uur begint het. En m'n buik groeit alweer. Kon het bij de eerste amper tot 10 weken verborgen houden, ben benieuwd hoe het nu zal gaan
Nou ik verbaas me ook behoorlijk.. Ik kan mijn broeken nog amper dicht krijgen.. Savonds al helemaal niet meer.. Ik heb geen modellen figuur, maar ik merk echt dat mijn buik al opzet! Verder hier last van veel gerommel in mijn buik.. /nu al bandenpijn.. Vooral bij een snelle draaibeweging.. Veel boeren(doe ik anders echt nooit, kon het ook nooit), en ik zit onder de netelroos (net zoals bij zoonlief helaas..) toen tot week 28, ik hoop dat het nu wat sneller onder controle is.. Toen pas na een prednison kuur babah..
Ik kan me hier ook melden!!! Ik ben 26 november bevallen van een zoon na ruim 6 maanden zwangerschap. (Vanaf 20-weken wisten we dat er iets ernstigs met hem was) 1/1/2013 werd ik voor t eerst weer ongesteld na bevalling en vanaf eergisteren testte ik positief. Dus rond 8/10 uitgerekend. Spannend!!! Nog niet te bevatten dat het echt zo is en durf nog niet echt blij te zijn, eerst eerste weken maar goed doorkomen. En dan zo snel al weer raak, heel bijzonder.
Ik mag me hier ook melden! Wanneer ik uitgerekend ben is nog allemaal onduidelijk (ivm late eisprong en zeer korte luteale fase), maar wij houden nu 4 oktober aan! Wij hebben begin maart de eerste echo en intake. Heb verder nergens last van (alleen wat gevoelige tepels). Spannende tijden...
Hier nog een oktober mamma, ik heb vanmorgen posi getest. Zoals het er nu uitziet ben ik 8 oktober uitgerekend. Ben 21 jaar en is ons 1e kindje. Allemaal van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap. Weet jullie partner het al? Mijn man was er vanmorgen bij toen ik de test deed.
Wat leuk dat er al meer zwangeren bijkomen. Juffie 2,wat heftig zeg en wat geweldig dat er weergeven wonder aankomt. Zelf heb ik 18 februari mijn eerste echo...spannend!