hallo dames, van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ik was al een tijdje actief bij de groep voor januari, eerste berekening was 26 januari. Vandaag termijnecho gehad, ik ben 6 dagen teruggezet en de uitgerekende datum is nu 1 februari Beebje was erg druk, vrouw van de echo was erg chagrijnig, maar ja, daar doe je niets aan Ik heb zelf geen FB, en vind het dus leuk om hier actief mee te doen en mee te lezen!
welkom sammiel! Ik was bij mijn eerste juist wat vooruit gezet waardoor ik van maart naar februari moest verhuizen. Ik ben toch bij maart gebleven en uiteindelijk ben ik toch een maart mama geworden
Wat een vedrietig nieuws!! Sterkte hoor! hier 28 juli de termijn echo.. spannend weer hoor! Qua kwaaltjes, erg moe, en duizelig met vlagen.. en heel veel honger maar nergens trek in hebben... Vandaag me eerste flessen weggebracht voor mvm.. wie doet er nog meer mee? ik wil ook graag op fb mee kletsen! hoe doe ik dat? liefs
Mariposa en Dominique, stuur mij even een berichtje als je lid wil worden van de FB-groep, dan zorg ik dat het voor elkaar komt. Hier heeeele drukke middag achter de rug. Ik zou "even" gaan helpen bij een spelletjesmiddag voor kinderen. Hadden we al eerder gedaan, toen met erg mooi weer en waren er 40 kinderen. Vandaag slecht weer, dus ik verwachtte ongeveer 25 à 30 kinderen vandaag. Bleek dat er even 150 waren komen opdagen... Dus dat was van 1 tot 4 rondrennen en niet kunnen zitten. Ben kapot! Maar wel een erg leuke middag gehad
Samiel, van harte gefeliciteerd! Leuk dat je bij ons mee komt kletsen. Had je een vroege echo gehad? Gezien je 6 dagen terug gezet bent. Dat lijkt me aanzienlijk wat. Of 6 dagen terug met je eigen berekening? Dominique, als je Linnaea even een PB stuurt dat je er graag in wilt, dan komt het vast goed! Linnaea, fijn dat je het op je wilde nemen. Leuk om nu ook een gezicht bij enkelen te hebben! En wat een drukte moet dat zijn geweest, afgelopen middag! Jeetje 150 kinderen....... Slurpt energie, of niet? Hoe is het met de misselijkheid? Hier komt de misselijkheid steeds vaker. Met name 's ochtends of als ik trek krijg. Een lege maag = misselijk. Verder ben ik 2 kilo in een week kwijt. Hoe het komt? Geen idee. Ik eet niet heel anders, misschien wat meer fruit en groente - want wat heb ik daar een zin in steeds - maar voor de rest niet minder snoepen of zo. Morgen de intake. Dames die al intake hebben gehad: werd bij jullie ook bloed afgenomen, gewogen, urine gecontroleerd, bloeddruk gemeten? Ben benieuwd of ik dat morgen dan moet doen - staat wel op de site vermeld namelijk. Fijne avond allemaal!
Eh ja, dat slurpt energie Blij dat ik thuis ben. Ik moest nog een wasmachine gaan halen nu, maar gelukkig neemt mijn zwager dat op zich. Kan ik even op adem komen... Misselijkheid goed te doen dankzij de Emesafene, niet helemaal weg maar veel beter. Succes morgen bij de intake! Hier geen urine gecontroleerd bij de intake, wel bloed afgenomen, gewogen en bloeddruk gemeten.
Linnaea dank je wel voor het toevoegen! Hier bij de intake wel alles gecontroleerd; bloed prikken, urine (moet ik bij elke controle meenemen) bloeddruk, gewicht. Maar ik heb in principe ook elke keer afspraak met de assistent van verloskundige en daarna heb je pas controle bij de verloskundige zelf. Hoe is dat bij jullie? Weet niet wie het vroeg maar ik heb twee weken meegedaan met mvm maar Dior de misselijkheid zat ik elke keer kokhalzend op de wc door de geur van die flessen. Wilde het echt volhouden maar voelde me er echt niet goed bij. Daar kwam nog bij dat het bij ons thuis niet mogelijk was om het op te halen en het depot zit ook niet bij ons in de buurt. Al met al was het hier dus helaas niet haalbaar maar super goed van degene die wel meedoen!
Ik mag morgen om 9.45! Ik denk 9 a 9,5 week te zijn (was al wat vooruit gezet). Ik wil ook wel bij de fb! Ik stuur je een pb linnaea! Ik heb al paar keer gehad dat ik erg wazig zie of stippen in mn zicht heb, alsof je in een felle lamp hebt gekeken. Nu las ik dat dit door zwangerschap kan komen, wist ik dus niet haha! Ik heb vrijdag intake bij de vk. Maar weet van de vorige keer wel standaard elke keer bloeddruk opmeten en 2x in de zwangerschap bloed laten prikken. Nooit gewogen of urine laten controleren. Maar verschilt volgens mij wel echt per praktijk.
6dagen (berekening verloskundige) is inderdaad nogal wat. Ik dacht zelf 30-01, dus dan zijn t maar 2 dagen. Komt omdat ik geen idee had wat mijn cyclus is, na vorige zwangerschap (door bv) maar 2x menstruatie gehad, ongeveer 5 weken ertussen, 3de menstruatie bleef al uit. En voor mijn eerste zwangerschap was ik heel onregelmatig, maar 6 dagen had ik niet verwacht, maar t zal allemaal wel goedkomen. En als deze net zoveel haast heeft als grote broer, dan wordt t 31 december Hier ook misselijk, vreselijk veel honger, maar ook nergens echt zin in en zo moe/lui. Avondeten echt zin in (omdat ik dan wel wat meer wil/mag eten) maar lekker is t niet en ik zit snel vol een daarna weer misselijk. Herken ik echt niet van mijn eerste zwangerschap (honger wel hoor).
Wat een drukte. Ik wil ook wel graag bij de FB groep, ik stuur je een pb Linnae. Ik mag morgen voor de termijnecho, zo fijn! Daarvoor nog even bloed prikken in het ziekenhuis, ik wilde ook parvo B19 (5e ziekte) getest hebben, aangezien ik regelmatig kindjes met vlekjes zie en deze ziekte schadelijk voor je kindje kan zijn. En dat kon ze niet in de praktijk, vandaar dat ik even langs het ziekenhuis moet, maar die is om de hoek dus dat is fijn.
Hier vandaag het hartje gehoord via de doppler. Lag lekker in de zetel en dacht ik probeer het eens! Na enkele seconden hoorde ik duidelijk het hartje!!! 😍 mijn man en de broers hebben het ook gehoord... Hehe. Zooooo schattig. 😁
WoW, dat was even bijlezen! Morgen hebben we de eerste controle bij de vk. Ik vermoed dat mijn ijzer laag is, aangezien ik de laatste weken erg duizelig ben. Had ik bij mijn vorige zwangerschap ook. Verder voorbereidingen aan het treffen voor onze vakantie. Nog twee daagjes werken. Welterusten dames!
MvM heb ik bij mijn eerste ook gedaan maar vanwege de bloedtransfusie die ik bij de bevalling heb gehad mag ik niet meer meedoen helaas. Bloed prikken gaat hier bij de poli van het ziekenhuis, ik heb zeker 4x prikken voor de boeg. Deze week, dan over 2 weken voor de combitest, met 16 weken bij de intake in het ziekenhuis opnieuw (ander ziekenhuis dan waar de poli zit, lang verhaal...) en ik moet ook een suikertest doen vanwege PCOS. Vooral dat laatste vind ik wel irritant, ik ben geen typische PCOS'er. Ik heb geen symptomen, word vlot zwanger maar uit het bloed en de echo 3 jaar geleden hebben ze wel die conclusie kunnen trekken. Ik ga trouwens extra laten testen op CMV en Parvo want mijn zoontje brengt echt veel thuis van het kdv. Ik moet de testen zelf betalen maar ik wil het gewoon graag weten of ik antistoffen heb. Dat scheelt een hoop stress!
Morgen dames, Ik meld me nog even niet aan voor de facebook groep, ben bang dat er opeens bekende namen voorbij komen en daar heb ik nog even geen zin in. Zie het na de vakantie wel.. Morgen echo. Ben enorm benieuwd of het hartje nog klopt! Spannende tijden hier hoor! Als alles goed is gaan we de week erop even een weekendje weg samen.
Gisteren eerste afspraak gehad bij de VK. Helemaal gespannen daar aangekomen, begonnen met de allereerste echo. En al vrij snel was het te zien, het hartje van ons kindje! Het ziet er allemaal super goed uit! Volgens de metingen van gisteren zou ik nu op 7 weken, 6 dagen zitten. Wat minder ver dan de 9 weken, 3 dagen die ik zelf had verwacht. Volgens VK kan het zijn dat het kindje later is begonnen met groeien, maar ook een latere eisprong zou zomaar nog kunnen. Over twee weken hebben we onze tweede afspraak bij de VK, dan weer met een vroege echo. Het zou zomaar kunnen dus dat ik toch een wat later uitgerekende datum ga krijgen dan 15 februari, maar wil toch graag in dit groepje blijven mee kletsen. Liefs!