Op sommige wagens kan je hem zo klikken, bij andere heb je adapters of tussenstukjes nodig. Even in de winkel kijken /vragen en weten welk type maxicosi je heb
Hier ook nog geen afnemende kwaaltjes, sterker nog heb er een paar bij.. Ik heb af en toe behoorlijk felle pijnscheuten in buik, vooral aan de rechterkant, soms al met gewoon wat uitrekken in bed (tevens kramp in de kuiten) en kreeg ze ook met het op bed aantrekken van sokken? Begrijp best dat de baarmoeder soms laat merken dat het nog aan het groeien is maar zo veel pijn? Ook als ik nies of hoest Is dit normaal, herkennen jullie dit ook? Kinderwagen Nog geen idee welke we willen of wat bij ons past, dit weekend ook geen tijd om te shoppen dus hopelijk volgend weekend een rondje baby winkels doen. Asset, Malibuu en Laura zeker fijn om ons geluk te mogen delen en we zijn nu ook echt meer aan het genieten van de zwangerschap. De doppler heeft ons ook wat meer rust en vertrouwen gebracht!
Met hoeveel weken hebben jullie een geslachtsbepaling? Wij moeten a.s. maandag heen... hopelijk kunnen ze het dan zien!
Ohh wij ook as maandag.. Dan zit ik op 15w3d; hoop ook dat ze het kunnen zien dan; ben zoooo nieuwsgierig
Asset volgens mij heb je bij elke wandelwagen adapters nodig voor de maxicosi. Maar anders gewoon even navragen. Ik heb de geslachtsbepalig met 15.3 weken. Hopelijk is het dan bij allebei de kindjes goed te zien voor d3 echoscopiste. Voor ons blijft het nog geheim. Vier de zaterdag erop mijn verjaardag met 2 gendertaartjes.
Heb m'n controle afspraak bij de gyn op de 18e, hoop dat het geslacht dan te zien is. Ben dan 15w Anders heb ik een pretecho staan op de 25e, met 16w Pretechobureau hier in de buurt doet geslachtsbepaling vanaf 16w.
Spannend dames. Hopelijk is het te zien bij jullie. Leeuwinnetje wat een leuk idee. Wij doen geen geslachtsbepaling echo. We wachten tot de 20 wkn echo. Die hebben wij 14 september. Gelukkig dit keer wat vroeger. Vorige keer pas na 21 wkn. Dat is gewoon over 5 wkn . Gister heeft ze wel al een voorspelling gegeven dus ben benieuwd. Maar dat blijft mooi een verrassing Nu we het over die maxi cosi hebben ik moet nog adapters kopen. Maar even op het lijstje zetten. Hoeveel voedingskussens gaan jullie gebruiken?
Stefanenlaura fijn dat de nekplooimeting goed was ! Kinderwagen Wij hebben de maxicosi mura 3 nog van ons zoontje dus die gaan we weer gebruiken ziet er nog super uit Geslachtsecho Hebben wij met 16+2 dus nog even geduld Morgen wel een echo met 13+5 2de deel van termijn echo omdat ze nog niet alles goed konden zien Dus misschien zien ze morgen al wel wat het word haha Klachten Misselijkheid is zo goed als over maar heb opeens vaak last van hoofdpijn
Switi das normaal hoor, heb ik ook en bij de anderen ook gehad. StefanenLaura, gewoon 1 lijkt me? Wat zou je met meer moeten?
Ik heb er bij dochter 2 gehad. Maar waren beide van mijn zus. Ik heb er een overgenomen. Denk dat ik er nog 1 bij koop. 1 voor benden en 1 voor op zolder. Anoniem als ze het nog niet kunnen zien kun je vragen of ze de nub kunnen zien en op de foto willen zetten.
Gebruiken jullie het Voedingskussen voor de borstvoeding of ook voor andere dingen? Lees ook wel eens dat sommige er mee slapen?
Ik heb het kussen voor het voeden gebruikt maar ook met slapen. Niet zo zeer tijdens de zwangerschap maar vooral daarna slaapt heerlijk
Ik heb helaas geen label in de verpakking zitten.. (Heb 'm van m'n tante) Maar het zou zo maar eens eentje van domoo kunnen zijn: https://www.doomoo-webshop.nl/doomoo-softy.html Grote is de domoo buddy Kleine is de domoo softy Ter vergelijking ff foto van zowel de grote als de kleine toegevoegd..
Slapen tijdens de zwangerschap en daarna in de box met waskussenhoes erover als "zitzak" voor de baby. Voor het voeden had ik liever gewoon kussen
Ik heb het idee dat ik nog niet erg bezig ben met de baby. Misschien komt het door het vele spugen en de vermoeidheid, maar als ik jullie hoor praten over voedingskussens en kinderwagens, dan heb ik het gevoel een trein achter te komen. Wij hebben nog niets gekocht en ik heb ook nog niet de drang om dat te doen. Ik stel het altijd maar voor me uit want 'de baby is er toch nog lang niet'.